Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 303 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #81 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    sincer, pe mine cu 3.40 si ps+, m-au dat pe spate cei de la sony. nu ma asteptam la schimbari asa drastice.

  2. #82 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Acum fac si eu update, o sa dureze ceva.

  3. #83 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    un articol interesant Okay Playstation Plus. I’m sold. :Gamers by Nature va recomand sa-l cititi

    Playstation+ is avaliable. They’ve sold this blogger (I’m not so high and mighty to call myself a journalist… Yet) on it. 15 months for 50 bucks? You cheeky gal. You KNOW I’d have never bought those games before, yet you give them to me? Oh? Only for as long as my subscription lasts? Oh, that’s okay baby. I’ll love you forever. How’d you like my life savings?

  4. #84 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    cei care l-au cumparat..cum au procedat? redeem code sau cardul propriu?
    cred ca o sa il achizitionez si eu..asa de start

  5. #85 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Eu l-am luat pe 3 luni de pe UK cu redeem (instant PSN code). Nu am luat pe un an pentru ca am deja LBP si toate addonurile si costumele posibile la jocul ala lol Wipeout se merita, plus ca jocurile din seria Minis pot fi transferate si pe PSP. E si in functie de ce a cumparat fiecare deja de pe PSN. Cred ca Plus-ul asta s-ar dovedi cel mai fain si mai util pentru cineva care tocmai si-a luat PS3 si inca nu a cumparat mare lucru de pe PSN.

    Eu sper sa vina intr-o zi si scaderea de pret la addonurile Dragon Age pentru membrii PSN+
    Concluzia: se merita alea 11 lire si ceva pentru 3 luni.

  6. #86 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Sau se merita pentru unu ca mine care se joaca numai de pe disc si nu are de pe PSN decat Trine si doua jocuri care le-a luat moka.

  7. #87 SP
    Junior Member GrimTalin's Avatar
    Am incercat si eu aseara sa il iau, dar nu mai vrea de un timp incoace sa imi ia cardul, vesnica eroare 80023102. Am sunat si la banca, e ok tot, e ceva de la PSN.
    Oricum, ma gandeam daca sa il iau cu un prepaid card de asta, dar am gasit online doar cu 25$ pentru 20$, ceea ce mi se pare cam scump. Spuneti-mi va rog voi cum ati facut cont, va mai merg cardurile sau cu prepaid. Si daca prin prepaid, de unde il luati?
    Merci de informatii!

  8. #88 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Scuze de offtopic dar verbul "a merita" nu este reflexiv. Asadar "se merita" este gresit.

  9. #89 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Am luat aseara pachetul 1an+3 luni, nu pot sa spun decat ca "momentan" versiunea de UK este mult mai atragatoare. Nu am avut ce sa iau din acest update decat o thema, o vechitura de joc "rally" *PS*, si un mini. Restul nu m-a atras nimic.

  10. #90 SP
    Junior Member GrimTalin's Avatar
    Zi-mi si mie te rog cum l-ai luat, card sau prepaid! Multumesc!

  11. #91 SP
    Member tudort's Avatar
    Care e smecheria? Daca cumperi de pe contul de uk primesti un joc gratis la 1 year? Rog persoanele care au cumparat sa explice mai pe indelete aici ce ofera si cum se comporta acest PLUS !

  12. #92 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Prepaid, recomand: UK & USA PSN : ALLROMEDIA.COM.

  13. #93 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Preturile sunt bune pentru PSN UK dar pentru US... 50$ la 219.60 RON... e putin cam mult.

  14. #94 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Deci unii chiar n-au legatura cu viata . S-a spus clar . Daca achizitionezi Playstation PLUS de pe contul US pentru 1 AN , adica 50$ , primesti gratis inca 3 luni . Daca achizitionezi Playstation PLUS de pe contul UK pentru 1 AN , primesti LBP gratis .

  15. #95 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Scuze de offtopic dar verbul "a merita" nu este reflexiv. Asadar "se merita" este gresit.
    Luati-l va rog pe tip si duceti-l in camera 2. Douazeci de nuiele la talpi, merci! lol Omul cat traieste invata sa se dezvete de anumite expresii, s-a notat.

  16. #96 SP
    Member tudort's Avatar
    Si foarte bine ca a atras atentia ca sa nu mai gresim nu?

  17. #97 SP
    Junior Member GrimTalin's Avatar
    @eXist: Multumesc de informatie, e ok pretul pentru UK, sper sa nu ma bata la cap cu cine stie ce verificari de facturi cum am mai vazut ca au patit altii.

  18. #98 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    o intrebare..am cont si de US si de UK pentru a cumpara de pe PSN insa eu joc pe cont RO.. daca cumpar PSN+ pentru US/UK beneficiez de avantaje pe contul de RO ? sau +ul e legat de contul pe care am cumparat ?

  19. #99 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Conteaza mai mult din ce zona sunt jocurile tale. Daca-s zona 2, adica Europa, atunci ar trebui PSN+ UK, sa fie compatibile add-onurile si alte DLC-uri la care vor mai aparea oferte pe PSN+. Daca ai jocuri zona 1, atunci PSN+ cumparat de pe cont de US.

  20. #100 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Presupunand ca acel cont de RO este tinut doar pentru Trophies, iar US/UK pentru achizitionare de jocuri de pe PSN.

    Plus-ul ramane activat doar pe contul de pe care ai facut plata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 303 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts