Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 303 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1001 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cu toate ca, dat fiind postul de mai sus, pot sa anticipez raspunsul...fix asta e si nelamurirea mea. Cred ca am deja vreo trei coduri promotionale cu o luna de PS+ primite cu diferite jocuri. Dar, dupa ce am dat redeem, m-am oprit la pasul asta cu cardul pentru ca nu prea am incredere sa-mi introduc datele pe PSN.

    1. Codurile astea promotionale nu se pot folosi decat in combinatie cu introducerea unui card? 2. Daca imi cumpar, de exemplu, de pe Store un an de PS+ imi cere acelasi lucru? Multumesc anticipat

  2. #1002 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar pt codurile promoţionale iti cere card, cumpăra liniştit pe un an, eu am pana la 12-12-2014

  3. #1003 SP
    Member enemigo's Avatar
    dupa ce-ti bagi datele cardului, daca intri de pe consola in account management, la payment options poti da "remove current payment option" sau ceva de genu si iti va sterge toate datele..bafta

  4. #1004 SP
    Member sollo's Avatar
    dupa 3 zile am downloadat si eu hitman dupa ps+...si in fiecare zi am stat cam 5-7 ore, deci tot mai bine e jocul pe dvd

  5. #1005 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    dupa 3 zile am downloadat si eu hitman dupa ps+...si in fiecare zi am stat cam 5-7 ore, deci tot mai bine e jocul pe dvd:
    (
    ai net de lemn ma .??? 3 zile.. pe bune frate ???!!!

  6. #1006 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Da e corect, dureaza mult. cu 5 ore pe zi te cam tine 3 zile
    Si nu, nu e mai bine pe disc din moment ce ai PS+
    Exceptie fac colectionarii

  7. #1007 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    dupa 3 zile am downloadat si eu hitman dupa ps+...si in fiecare zi am stat cam 5-7 ore, deci tot mai bine e jocul pe dvd
    Noi am dat soluţii pe aici prin zona, daca nu ai fost atent...eu l-am descarcat in 3 ore prin metoda cu calculatorul si proxy server

  8. #1008 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Entering PS Plus in May (US)

    Sleeping Dogs (PS3)
    Knytt Underground (PS3, PS Vita – Cross Buy Enabled)
    Germinator (PS Vita)
    BlazBlue: Continuum Shift EXTEND (PS Vita)
    Pinball Arcade (PS3)
    8706058576_c562a7b181_z.jpg

  9. #1009 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Incerc sa descarc Hitman Absolution dar imi apare mesajul cum ca nu am spatiu suficient pe hard. Am 29 Gb liberi si nu prea mai am ce sa sterg, cati mai trebuie? Sa bag un format disk?

  10. #1010 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Trebuie sa ai liber pe hard dublul marimii jocului. Jumate pentru installer, jumate pentru jocul instalat. Hitman parca avea 16-17 GB, inseamna ca ai nevoie de 32-34 GB liberi.

  11. #1011 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    hardul e de 40, cam 37 ar fi utilizabili. Cum nu mai am niciun joc instalat ce ar putea fi diferenta de 7 gb? Update-urile la system? O formatare banuiesc ca mi-ar sterge toate datele conturilor

  12. #1012 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Uita-te in Game Data Utility. S-ar putea sa mai ai acolo instalari de la jocuri, DLC-uri, patchuri etc.

  13. #1013 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Nu mai am, m-am uitat pe forumul playstation si se plangea un noob ca mine de aceeasi problema. Dupa formatare a obtinut 31 de gb din 37. Concluzia: cei care au ps3 cu hard de 40 gb ar tb sa fie atenti sa nu dea banii aiurea pe anumite "digitale". Traiasca Blu-rayul! Cu cateva zile in urma era la un pret de pomana la un anumit magazin dar ce mi-am zis, lasa ca il iau "moca".

  14. #1014 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    putin offtopic, dar nu se merita PS plus cu un hard de 40. eu am noroc, dupa ce mi-a murit phat-ul de 60gb mi-am luat un slim de 320gb si de un an aproape downloadez tot ce apare pe ps plus...daca tot ai plus, cu un efort se merita sa iei un hard de laptop...nu stiu exact la ce preturi mai sunt acum dar cred ca sunt destul de accesibile, in jurul a 200ron...

  15. #1015 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Nu ai nevoie de hard exagerat de mare pentru ps plus. Eu cu unul de 160 gb imi fac bine treaba, sterg ce nu mai joc si descarc ce e nou de pe ps plus. Jocurile principale le am cumparate pe blu ray.

  16. #1016 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    si eu sunt nou pe PS+ si sunt curios daca as putea gasi o "istorie" a jocurilor ce au fost gratis in ultimele luni

  17. #1017 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Te poti uita pe blog-ul playstation la articolele mai vechi sau dai search la "march playstation plus" de exemplu.
    PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region

  18. #1018 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    un hdd de 320 este binevenit oricand, cu 160 iti faci treaba de asemenea.
    Istoria o poti gasi unde ti-a spus Trefla0874 insa din pacate nu o mai pot accesa si da jos de pe store. Luna de luna unele jocuri intra iar altele ies de la FREE.

    Despre spatiul necesar unui download si install

  19. #1019 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Se stiu o parte din jocurile ce vor fi disponibile in luna iunie pentru PS+ EU:

    Knights and Witches sale starts on PS Store today – PlayStation.Blog.Europe

    Demon’s Souls
    Was €19.99/£15.99, now €9.99/£7.99
    Note: Coming to PS Plus in June

    ICO and Shadow of the Colossus Classics HD
    Was €24.99/£19.99, now €12.99/£10.99
    Note: Coming to PS Plus in June

  20. #1020 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Yaii ICO and Shadow of the Colossus

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 303 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts