Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 303 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #1321 SP
    Junior Member Calin x3 :]'s Avatar
    mi-as dori si eu un cod pe PS+ foarte mult . Raman recunoscator, Stima!

  2. #1322 SP
    Member Duni's Avatar
    Am si eu un cod, nu stiu daca este bun, dar puteti sa il incercati: 25EP-PFND-GH6B
    Anuntati daca a mers

  3. #1323 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E luat, enervanti rau oamenii astia care folosesc un cod si nu zic.

  4. #1324 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cam ciudat, cine sa ia toate codurile astea fara sa zica cand se gasesc pe toate gardurile?
    Poate nu mai sunt valabile.

  5. #1325 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Poate pune cineva un tutorial cum sa il activez acest cod? Eu am incercat si imi cere billing address al cardului. Orice ajutor este binevenit. Vreau sa imi iau Plus luna ce vine insa vreau sa prind oferta pe august.

  6. #1326 SP
    Member sollo's Avatar
    pai iti trebuie sa introduci contul card, si la billing address nu iti cere card de uk, cel putin mie nu mi-a cerut...

  7. #1327 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pur si simplu bagi un card MasterCard, Visa etc care sa aibe o suma de bani pe el (eu ma incercat cu unul gol si nu m-a lasat) si la urmatorul pas la Billing Adress eu am bagat o adresa in Londra (strada si cod postal) si atat, foarte simplu.

  8. #1328 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Am reusit. Asta era problema, foloseam un card pe care nu mai aveam bani. Am incercat cu cel de salarii si a mers instant. Eu tot credeam ca e din cauza la billing address. Mersi mult colegii.

  9. #1329 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Unde gasesc si eu un deal bun la PS Plus UK?

  10. #1330 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cdkeys.com

  11. #1331 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cdkeys.com
    Asa da! Diferenta de pret de 20-25 lei fata de alte website-uri. Thanks!

    Cu PS3, Vita si PS4 pe viitor o sa fie must-have abonamentul.

  12. #1332 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu uitati ca pana pe 20 septembrie este valabila oferta 12 luni + 3 gratuite pe PS Store UK. Asa ca este si mai rentabil sa iei carduri valorice de pe cdkeys cu care sa-ti alimentezi contul si de acolo sa cumperi un an de PS+ la 40 lire.

    LE: Ah, acum am verificat pe cdkeys si nu mai au carduri valorice, doar carduri pentru PS+. Dar sigur trebuie sa revina in stoc pana pe 20 septembrie cand se termina promotia pe Store.

  13. #1333 SP
    Member Buyk's Avatar
    Si eu care credeam ca tine pana la sfarsitul lui Decembrie ...

  14. #1334 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ca sa pastrez toate jocurile de PS Plus trebuie sa le downloadez cel putin o data? Ca sa nu le pierd pe cele care sunt scoase pe 28.

  15. #1335 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, dar nu trebuie sa le descarci complet, doar sa le activezi, iti rămân apoi in download list

  16. #1336 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu uitati ca pana pe 20 septembrie este valabila oferta 12 luni + 3 gratuite pe PS Store UK. Asa ca este si mai rentabil sa iei carduri valorice de pe cdkeys cu care sa-ti alimentezi contul si de acolo sa cumperi un an de PS+ la 40 lire.

    LE: Ah, acum am verificat pe cdkeys si nu mai au carduri valorice, doar carduri pentru PS+. Dar sigur trebuie sa revina in stoc pana pe 20 septembrie cand se termina promotia pe Store.
    Pai si ce are daca iei cod de PS+ si nu cod valoric?

  17. #1337 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Daca activezi un card de un an nu primesti oferta.

  18. #1338 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pff, bull****. Bine ca am intrebat )

    Deci trebuie sa iau 2 carduri, unul de 35 de lire si altul de 5.
    Naz, vezi aici, am mai luat o data in trecut de la ei:
    http://www.electronicfirst.com/

  19. #1339 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Pana pe 29 august este o promotie in colaborare cu nowtv.com. Iti faci cont trial 30 zile si primesti un voucher ps+ 90zile
    Vedeti in partea de jos a paginii apar instructiunile de urmat. Codul se primeste in 30 de zile maxim dupa ce vizionezi minim 90 de minute, adica cel putin un film Chilipir zic eu.
    Promo – Sign up for a 30 day free trial and get a 90 PlayStation Plus subscription. Join now - NOW TV
    LE: Mi-am facut cont, cere card la inregistrare insa merge fara problema unul de RO ca la trial ps plus. Adresa poate fi una fictiva.
    Tind sa cred ca nu va fi functionala, codul este trimis prin posta nu pe mail. Daca cineva e in masura sa dea mai multe detalii sa posteze aici.

  20. #1340 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Quote Originally Posted by rockybt18 View Post
    Pana pe 29 august este o promotie in colaborare cu nowtv.com. Iti faci cont trial 30 zile si primesti un voucher ps+ 90zile
    Vedeti in partea de jos a paginii apar instructiunile de urmat. Codul se primeste in 30 de zile maxim dupa ce vizionezi minim 90 de minute, adica cel putin un film Chilipir zic eu.
    Promo – Sign up for a 30 day free trial and get a 90 PlayStation Plus subscription. Join now - NOW TV
    LE: Mi-am facut cont, cere card la inregistrare insa merge fara problema unul de RO ca la trial ps plus. Adresa poate fi una fictiva.
    Tind sa cred ca nu va fi functionala, codul este trimis prin posta nu pe mail. Daca cineva e in masura sa dea mai multe detalii sa posteze aici.
    Mi-am făcut și eu acum aproximativ o luna, mi-a venit pe mail o chestie "your ps+ subscription is here", dar din păcate intradevar o trimit prin posta doar în UK.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 303 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts