Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 303 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #121 SP
    Member tudort's Avatar
    Super, deci cat e subscriptia pe uk?

  2. #122 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mai baiatule ... ma scoti din sarite , esti foarte imprastiat si neatent , s-a discutat si rasdiscutat ...

    $49.99 / €49.99 / �39.99

  3. #123 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Mai baiatule ... ma scoti din sarite , esti foarte imprastiat si neatent , s-a discutat si rasdiscutat ...

    $49.99 / �49.99 / �39.99
    O sa ignor remarca nepoliticoasa si o sa spun multumesc !

  4. #124 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    O sa ignor remarca nepoliticoasa si o sa spun multumesc !
    Asa-i Ovidiu asta, cam trolleaza de felul lui mai ales dupa ce s-a zis pretul de multe multe ori in threadul asta sau in diferite multe linkuri. Dar na, ca sa te feresti de asemenea remarci, e recomandat ca inainte sa intrebi ceva pe un thread, sa verifici macar cu o pagina inainte ce s-a mai discutat.

  5. #125 SP
    Member bartonn's Avatar

  6. #126 SP
    Junior Member AllexStarr's Avatar
    Eh ce puteau sa mai faca si ei,am vazut ca dupa noul update de firmware iti adauga o optiune la consola la system settings,o chestie care o bifezi on sau off gen daca vrei ca,consola sa ia automat filmuletse si dld content intre ce si ce ora,care nu o poti activa dekt dai ai playstation plus. dubios...dar mie teama sa nu devina o obligatie subscribtia asta.

  7. #127 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am facut subscriptie pe un an pe PSN plus Germany (49,99 eu) si problema cea mare e ca nu gasesc de unde iau LBP free. Gasesc wipeout si restu, dar jocul downloadabil lbp nu e nicaieri. Stie cineva care ar fi problema?

  8. #128 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    nu era LBP bonus doar pt UK store?.....

  9. #129 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    nu era LBP bonus doar pt UK store?.....
    Pe PS.blog si alte site-uri cand am citit prima data zicea EU nu UK.
    Lui ii apare LBP. Ori are de uk si a schimbat limba ori nu e de UK contul la tipul asta :



    ---------- Post added 10-07-2010 at 11:22 AM ----------

    E clar ca tipul din video nu are cont de UK. Acum observ ca el foloseste euro nu lira .
    Am dat un email la Sony, sper sa imi raspunda anul asta.

  10. #130 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Damn... nu ma pot hotari in a alege + UK sau + US... diferenta de pret e mica daca platesti cu gamecarduri luate de la noi.

  11. #131 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Nu e cam acelasi pret..e o dif de aprox 50 de ron in favoarea Usa
    Dezavantajul..marea majoritate avem zona 2..deci addon-urile bonus nu ti-ar functiona decat daca si jocurile pe care le ai sunt zona 1
    Pe usa ai 15 luni..pe uk ai 12 +little big planet


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #132 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Stiti cum merge treaba cu Voice Party�? Gratuit sau o sa fie parte de PSN+�? Sper sa fie la cum ii en XBL...

  13. #133 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Hulu Plus Goes Live for PlayStation Plus Subscribers
    For an additional fee, select PlayStation Plus subscribers will be getting access to a preview version of the Hulu Plus service starting today. Sony sent word today that the service has officially gone live. PlayStation Plus users can access it for an additional $9.99 per month, with all PS3 owners gaining access in the "coming months."
    Much like Netflix, Hulu Plus allows users to stream a selection of television shows and movies. That's in addition to the movies and TV episodes already available on the PlayStation Store.
    If you're a PlayStation Plus subscribers, you can gain access to the preview by downloading the Hulu Plus application and requesting an invite to the preview.
    Xbox 360 users can expect Hulu Plus access in early 2011.

  14. #134 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    si presupun k iar ne vede IP-ul de Rumeinia si nu ne lasa sa intram x(

  15. #135 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Pe Plus US au bagat deja continut fain pentru luna 2... astept sa updateze si pentru UK, intre 29 Iulie–3 August parca era programat update-ul.

  16. #136 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    unde vedem continutul update-ului?

  17. #137 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    unde vedem continutul update-ului?
    Aici.

  18. #138 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    la ce ofera in momentul de fata..mi se pare o risipa de bani..

  19. #139 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Eu sincer speram sa ofere chestii din ce in ce mai tari ca sa ii "oblige" cumva pe cei de la MS sa inceapa sa dea si ei freebies...dar dupa ce m-am uitat pe lista aceea e destul de clar...

  20. #140 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    asta e partea proasta la Sony...ca ofera prea putine pe PSN Plus..daca ar avea un serviciu care sa se apropie cat de cat de Xbox Live..e clar ca ar detine suprematia..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 303 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts