Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 43 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 ... LastLast
Results 641 to 660 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #641 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #642 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sunt mai bune jocurile de PS3 Luna asta, MOH vroiam sa il cumpar.

  3. #643 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pentru Vita sunt deja jocurile pe store.

  4. #644 SP
    Member swenkyk9's Avatar

    PlayStation Store

    Eu am văzut pentru ps3 :

    Medal of honor Advanced Warfighter

    Dragon Age Origins

    Edit: nvm, se pare ca nu am citit thread-ul pana la capăt.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #645 SP
    Member musat's Avatar
    Aici sunt jocurile de PS (ps4, ps3, vita) din store (in euro) si diferenta dintre pretul intreg si cel redus pentru a va face o idee despre ce reducere este vorba:
    https://psprices.com/region-ie/discounts?platform=PS4

  6. #646 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar
    Here’s the full list of great titles that await you on 5th January:

    Hardware: Rivals (PS4)
    Grim Fandango Remastered (PS4)
    Dragon Age: Origins (PS3)
    Medal of Honor: Warfighter (PS3)
    Nihilumbra (PS Vita)
    Legends of War: Patton (PS Vita)



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #647 SP
    Member cosmins's Avatar
    Am incercat sa joc Hardware: Rivals, mi se pare foarte greu de controlat vehicolul.
    De analogul stanga controlezi vehicolul, de analogul dreapta controlezi arma, R2 sau X este acceleratia, R1 este "normal fire", L2 este "special fire".
    Daca urmaresti pe cineva si bineinteles in acelasi timp vrei sa tragi in el ar trebui sa folosesti simultan: analog stanga+analog dreapta+R2 (sau dupa caz X) +R1 (ca trebuie sa tragi in el ca nu esti in NFS si faci "o liniuta") . Eu nu am reusit, poate nu sunt eu obisnuit cu gamepad-ul, daca nu folosesti acceleratia vehicolul sta pe loc, dar in schimb poti folosi 'turela" pe o raza de 360 grade si vezi totul in jurul tau, bineinteles ca asta nu te va ajuta foarte mult deoarece cam toata lumea stie ca intr-un shooter daca esti static vei fi mai mort decat Mihai Viteazu dupa ce i-au taiat capu.
    MI-am batut capu cam o ora cu jocul si l-am sters.

  8. #648 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu am jucat cateva meciuri si eram mereu singur vs 3/4. Nicio data nu am avut pe cineva in echipa mea. Am jucat doar TD, o sa incerc si alte moduri.

  9. #649 SP
    Member musat's Avatar
    Intradevar Rivals NU este NFS (doar viteza) si trebuie sa folosesti multe butoane pentru manevre si tragere. Mie imi place jocul, trebuie sa ai putina rabdare pana te obisnuiesti cu butoanele dar la orice joc este o problema cu invatatul butoanelor la inceput (am pierdut mult timp pana m-am obisnuit cu butoanele jucand si GTA si Unity in paralel, acelasi buton facand altceva in jocuri diferite).

  10. #650 SP
    Member cosmins's Avatar
    Nu e vorba ca sunt multe butoane, mie mi se par puse anapoda. Cum poti folosi simultan analog dreapta + R1+R2 sau analog dreapta +X+R1, mie fizic mi se pare imposibil.

  11. #651 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Mie mi se pare foarte misto Hardware: Rivals si, pentru mine, masina pare foarte usor de manevrat. L1 este special weapon, nu L2. L2 este frana.

  12. #652 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    L1 este special weapon, nu L2. L2 este frana.
    Foarte interesant, voi tine minte.


  13. #653 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Vedeti ca a aparut Netflix pe store-ul de RO

  14. #654 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    A aparut de cateva zile. De cand s-a drumu la inscrieri in Romania.
    http://www.consolegames.ro/forum/f64...ml#post1317247
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    LE: aplicația pt PS4 este disponibilă acum și pe PS Store România
    http://www.consolegames.ro/forum/f64...ml#post1317107
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Gata, e disponibil, începând de la 7.99 euro, practic avem prețurile din US transformate în euro
    https://www.netflix.com/ro/

  15. #655 SP
    Junior Member Chewie's Avatar
    Netflix apare imediat cum e disponibil si la HBO Go nu se obosesc nici macar dupa atata vreme :/ parca nici twitch nu am vazut sa fi aparut, dar ala macar il poti lua de pe alt store si merge.

  16. #656 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Chewie View Post
    Netflix apare imediat cum e disponibil si la HBO Go nu se obosesc nici macar dupa atata vreme :/ parca nici twitch nu am vazut sa fi aparut, dar ala macar il poti lua de pe alt store si merge.
    Si ce ai vrut sa zici ca nu am inteles nimic? Cred ca nu am baut a doua ceasca de cafea si nu sunt treaz!

  17. #657 SP
    Junior Member Chewie's Avatar
    Organizare Sony EU e complet random si in mare parte extrem de proasta. Niciun produs Sony nu are in Romania HBO Go, nici macar televizoarele 4K pe Android TV, in timp ce orice device sau platforma ofera de mult timp, pentru ca are deja o vechime serviciul, pana si ungurii de la RCS RDS au dat drumul la Go in cele din urma desi nu le convine sa dea bani in plus si twitch merge practic oriunde si nici macar nu se obosesc sa il il bage in baza de date din alte regiuni.

  18. #658 SP
    Member musat's Avatar
    Tu ai o problema ca nu este HBO in PS store? Sau ca nu este pe alte dispozitive Sony? Si care este problema din moment ce HBOGo este pe toate "drumurile" (alte dispozitive)? Ai ce sa alegi acum (Netflix) din PSstore Ro daca chiar vrei sa te uiti la fime. Pana la urma consola este sa te joci pe ea nu sa te uiti la flme, pentru asta ai/am alte dispozitive.

  19. #659 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lol, de unde le scoti?

  20. #660 SP
    Junior Member Chewie's Avatar
    Ma intrebi daca am o problema ca HBO Go nu e disponibil pe "Sony" sau ca nu e disponibil pe Sony? Poate prind eu vreo subtilitate inexistenta dar e o incercare la vreo glumita?

    Evident ca nu ma uit la HBO pe PS4 sau la Netflix, ma uit la televizor, un Sony 4K Android TV la care nu ma pot uita pe HBO Go, doar pe HBO pe care nu o sa pierd timpul sa ma uit la grila lor predefinita, si nici nu o sa "scot televizorul din priza" ca sa ma uit la tableta sau mai rau pe telefon.

    Chiar daca nu as avea smart tv, pana la urma consolele sunt home entertainment system, sunt facute sa te uiti la filme, sa asculti muzica si sa te joci, chiar nu vad motivul sa impui o parere ca o consola poate numai jocuri cand aici ne este vorba nici macar de consola in sine, ci de companie care nici macar nu incearca sa arate ca le pasa de ecosistemul platformei lor in EU, cea mai mare piata a lor, nici macar in UK nu se obosesc da in alte parti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 43 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts