Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 52 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #341 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    https://store.sonyentertainmentnetwo...CC0255PACKALLX
    Play the full game of 'Black Tiger' and try out '1943' and ' Avengers' in this free trial!
    Contine doar ce scrie in descriere. Restul trebuie sa le cumperi sub forma de ADD-ON:

    https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-ro/search/f=^capcom|bucket~games

    Nu vad in lista Street Fighter

  2. #342 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Am cont pe Romania si as vrea sa stiu dacă pe ps plus pot pune in cos online de pe pc toate jocurile free date in fiecare luna cu programul ps plus!?Avand doar o consola ps vita ! As dori sa pot face asta neaparat deoarece o sa-mi cumpăr tocmai pe la sfarsit de an sau la anul un ps 4 si ar fi un castig dacă ar merge ceea ce am zis!Cineva a încercat!?

  3. #343 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, add to library.

  4. #344 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Mersi mult de raspuns!Încă un motiv întemeiat sa ai ps plus atunci

  5. #345 SP
    Member xper's Avatar
    Get your 10% PSN discount code here : Romania A3G86KQ7T3

    valabil de astazi 23 ian pana pe 26 ian 2015 9 AM

  6. #346 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Cam ce joc imi recomandati să-mi cumpăr acum daca tot am si 10% reducere?? Ideea e ca în principiu nu conteaza genul jocului, imi place sa joc cam orice, parca am o atracție ceva mai mare pentru cele online dar nu pot refuza un joc single player bun . În momentul de fata dețin asa: COD AW, destiny, pes 2015, farcry 4, Watch Dogs, fifa2014, nba2014. Multunesc anticipat

  7. #347 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Sleeping Dogs, GTA V sau Driveclub.

  8. #348 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    parerea mea, shadow of mordor e un must-have.

  9. #349 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    O întrebare, am gasit în Store : Driveclub PlayStation plus edition full game upgrade, este jocul full? Sau doar un addon? Întreb asta deoarece Driveclub simplu nu se mai găsește pe Store

  10. #350 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oare doar mie nu imi merge de cateva zile? Imi ramane ecranul gol si nu se intampla nimic.
    Attached Images Attached Images image.jpg

  11. #351 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Fluture View Post
    O întrebare, am gasit în Store : Driveclub PlayStation plus edition full game upgrade, este jocul full? Sau doar un addon? Întreb asta deoarece Driveclub simplu nu se mai găsește pe Store
    Este jocul full, valabil doar pentru cei care au abonamnet PS+.

    @tudyniuz eu nu am probleme

  12. #352 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Mersi frumos pentru răspuns.

  13. #353 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by xper View Post
    Get your 10% PSN discount code here : Romania A3G86KQ7T3

    valabil de astazi 23 ian pana pe 26 ian 2015 9 AM


    Si pe Facebook (PlayStation Romania) au zis ora 11. Vai de mama lor de varzari.

  14. #354 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    ora 9 UK e ora 11 in Romania. au zis corect

  15. #355 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ia intra pe cont de Romania pe consola si zi-mi ce ora iti apare. La mine zice 9am local time. Mai departe fiecare intelege ce vrea.

  16. #356 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    daca apare ora 9 e pentru ca astia cu store-ul din Romania nu fac decat sa importe tot ce publica astia pe UK. dar logic, ora 9 pe UK va insemna 11 la noi.

  17. #357 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    A reusit cineva sa cumpere cu card de la BT ?

    Ma exaspereaza Sony si sistemul lor cretin de verificare a cardurilor. Am incercat cu VisaElectron, Mastercard (+ VisaElectronul sotiei ) si nu imi merge. Am pus adresa , nume etc corect si tot timpul imi zice ca datele nu is corecte cand vreau sa cumpar ceva. In orice alta parte mi-au mers cardurile pt cumparaturi online (steam, mmorpgs, online shopping etc).

    O sa apara cumva PSN RO cards prin magazine ?

  18. #358 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    zicea cineva pe un thread ca i-au raspuns cei de la Sony la intrebarea asta, si ca s-ar lansa carduri prepaid in curand.

  19. #359 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Salut
    Am o intrebare scurta. Aveam cont de PS UK cu PS plus si m-am decis sa trec pe Romania si as vrea sa cumpar PS PLUS pe contul de RO. Am citit pe site-ul playstation ca daca am un cont care este setat ca primary, pot sa joc si de pe celelalte conturi, dar daca am jocurile de PS plus pe uk si setez contul primary cel de ro, o sa mai pot sa le joc?
    Mersi anticipat pentru raspuns

  20. #360 SP
    Junior Member BogdanH14's Avatar
    Nu vei mai putea juca jocurile free downloadate pe contul de UK dupa ce expira PS+, chiar daca setezi ca primary contul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 52 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts