Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 52 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #21 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    it's on dar inca nu e complet incet-incet

  2. #22 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Poate dau drumul la Store maine de 1 decembrie. Asa, simbolic. Hehe.
    V-am spus eu.

    PS: Inca il updateaza. Nu stiu de pe ce intrati voi, psv/ps3/ps4, dar mie pe ps3 dupa un loading time de vreo 20 de secunde imi apare "Network Unavailable. Please check your network connection"

    @Srachi, eu mi-am reinnoit abonamentul la ps+ pe US acum vreo 2 luni, dar sincer as prefera sa cumpar ce e la oferta doar in Europa de pe RO in loc de UK.

  3. #23 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Eu am intrat de pe ps4 dar imi apar doar sectiunile cu library si redeem

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    V-am spus eu.

    PS: Inca il updateaza. Nu stiu de pe ce intrati voi, psv/ps3/ps4, dar mie pe ps3 dupa un loading time de vreo 20 de secunde imi apare "Network Unavailable. Please check your network connection"

    @Srachi, eu mi-am reinnoit abonamentul la ps+ pe US acum vreo 2 luni, dar sincer as prefera sa cumpar ce e la oferta doar in Europa de pe RO in loc de UK.
    Daca ai PS4 si ceva jocuri instalate, selectezi jocul si apoi tadaaaa, preturile pt varianta digitala

  5. #25 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Off all those save games si online progress pe profilul de UK... poate intr-o zi vedem si migrarea contului, pana atunci traiasca UK-gaming si US-shopping. Si contul de RO pt eventuale reduceri si oferte.

  6. #26 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ultimul update pt azi, cu mentiunea ca Trials Fusion apare la 45 de lei
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1417473853403.jpg uploadfromtaptalk1417473860744.jpg

  7. #27 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Daca ai PS4 si ceva jocuri instalate, selectezi jocul si apoi tadaaaa, preturile pt varianta digitala
    Mersi dar nu-mi mai bat capul acum, ca e tarziu. Mai incerc mâine, si-asa primele zile probabil vor fi cateva erori

  8. #28 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Dacă se i-a în calcul şi varianta de share, aşa cum fac eu cu un prieten, sunt chiar bune preţurile, problema este ca de exemplu la unele jocuri nici mort nu m-as mai apucă să fac level, ca exemplu Destiny, cu toate că am jocuri cumpărate pe uk, pe viitor voi face trecerea la un cont de ro.

  9. #29 SP
    Member micul_'s Avatar
    Dacă am PS+ pe un cont de UK voi putea beneficia de PS+ și pe cont de RO sa zicem dacă îmi fac acum? Bănuiesc ca nu

  10. #30 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, îl activezi ca primary contul pe care ai cumpărat plusul.

  11. #31 SP
    Member eangel's Avatar
    Putem obtine oare free trialul de 14 zile pentru plis pe cont de ro? A incercat cineva?

    ---------- Post added 02-12-2014 at 04:06 ----------

    Plus, nu plis...

  12. #32 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Inca nu au bagat ps plus pe romania?

  13. #33 SP
    Member eangel's Avatar
    Mda. De pe consola cand intru pe ps plus/join or renew sta si asteapta...In schimb,din aplication saved data management imi propune plus free pt 2 zile...

  14. #34 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Merge foarte bine la mine. Am creat un cont nou de romania. Plus il am pe contul de US care a ramas si primary. Am intrat pe contul de Romania. Psn functioneaza foarte bine. NU este atat de stufos ca cel de USA dar usor usor il populeaza. ") Deja descarc demo de la FarCry 4. Super Multumit. Se poate si cumpara FarCry 269.90 Ron. Din ce in ce mai bine. Driveclub Edition Full 149.90 RON

  15. #35 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Am creat si cont de RO, iar cand a cerut "set this PS4 as your primary ps4" sau cv de genu, am dat sa fie ca primary, lucru care il facusem si pe contul de UK. Influenteaza cu ceva asta? adica daca am dat pe contul de RO primary, este cumva influentat contul de UK?

  16. #36 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cred ca influenteaza, asta spuneau baietii mai inainte cateva postari, daca iti faci cont de RO, atunci trebuie sa pastrezi contul de UK/USA ca primary ca sa poti beneficia de PS+. (existent)
    asta am inteles eu

  17. #37 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Nu are nici o legatura, poti sa le setezi pe toate ca Primary, eu am 3 conturi, una de USA, unu de UK si unu de China...toate is Primary, tot timpul beneficiez de orice de pe fiecare cont fara nici o problema. Am plus pe cel de USA, dar ma joc pe cel de UK (pe asta nu am plus), joc jocurile de pe plus, plus ca joc si online....in fine, treaba e ca nu este absolut nici o problema daca il faci Primary.

  18. #38 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    a incercat cineva sa vada daca se pot lua filme din store-ul romanesc? pe site nu imi apar decat jocuri si eram curios daca putem in sfarsit sa downloadam si noi filmele de pe PS Store (as in filmele noi, care apar si in cinematografe)

  19. #39 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    In sfarsit store in romania

  20. #40 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    cred ca influenteaza, asta spuneau baietii mai inainte cateva postari, daca iti faci cont de RO, atunci trebuie sa pastrezi contul de UK/USA ca primary ca sa poti beneficia de PS+. (existent)
    asta am inteles eu
    Consola se seteaza Primary, nu contul. Consola poate fi primary pentru mai multe conturi.

    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    a incercat cineva sa vada daca se pot lua filme din store-ul romanesc? pe site nu imi apar decat jocuri si eram curios daca putem in sfarsit sa downloadam si noi filmele de pe PS Store (as in filmele noi, care apar si in cinematografe)
    Cel mai probabil nu vor fi. Nici in store-ul de la bulgari nu sunt. Va mai trece ceva timp pana vom avea... Macar sa avem melodi pentru SingStar..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 52 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts