Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 52 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #501 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Și eu zic la fel, pe-aia cu conținutul plângerii o înțeleg, dar pe asta cu numele instituției care sigur apare în prima pagina de pe google la o căutare puțin mai atenta, nu. Pana la urma, nu pierde absolut nimic "prietenul" nostru secretos.

  2. #502 SP
    Junior Member TheBauBau's Avatar
    Vad ca postarea mea deranjează, atata timp cat lumea prefera sa arunce cu noroi aici, in loc sa incerce macar sa caute informatia 30 secunde.
    Rog un moderator sa șteargă postarea mea si cred ca si voi sunteți de parare ca nu este utila absolut deloc... E total off topic

    ---------- Post added 26-06-2015 at 17:26 ----------

    Pe viitor promit ca am sa încerc sa ma abțin de la asemenea postari.

  3. #503 SP
    Junior Member 2proforugamer's Avatar

    PS STORE RO

    Cum as putea sa cumpar ceva de pe PS STORE ROMANIA daca nu am un card. Sunt minor si nu am habar cum sa fac rost de un card si nu vreau sa apelez la cardul parintiilor. Ceva metode?

  4. #504 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Inca nu au aparut carduri valorice pentru Romania, momentan asta e singura posibilitate, folosind cardul.

  5. #505 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fără card nu poți

  6. #506 SP
    Junior Member 2proforugamer's Avatar
    Si o metoda sa imi fac si eu un card ? Am un prieten care achizitioneaza tot felul de item-uri in LoL (league of legends) cu ajutorul unui fel de automat ,adica adauga banii si ii scoate un fel de cod .

  7. #507 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Poți face un cont în care statul sa vireze alocația. La acest cont adaugi un card. Deoarece ești minor sunt produse special făcute de bănci cu anumite facilități. Acest cont poate fi alimentat și de alte persoane. Plus este posibil sa nu ai anumite comisioane de plata.

  8. #508 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Zen Pinball 2
    Salut,

    Sunt nou pe forum si apelez la voi deoarece nu gasesc niciun izvor de raspunsuri pentru intrebarea mea. Am cont pe Store-ul de Romania si am observat ca exista mese de pinball pentru Zen Pinball 2 ca si addon-uri. Problema este ca nu gasesc Zenu principal..la care sa atasez acele mese de cate 13Ron. Poate ma lamureste si pe mine cineva de ce mesele extra sunt disponibile...dar practic nu le pot folosi deoarece nu am jocul de baza. :\ Pe store-ul de UK, Germania, US, etc. exista platforma de baza...pe Romania doar add-onurile.

    Cu stima,
    Dan

  9. #509 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @Ril4 ai raspuns aici referitor la problema(vezi attach):
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...ml#post1267739

  10. #510 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Multumesc pentru ajutor! Chiar imi doresc sa raman pe un cont exclusiv de Romania si sa betonam si noi store-ul romanesc. Nu am experienta cu cei de la noi, raspunsul la prima intrebare este clar unu automat, se pare ca la Zen Pinball chiar este o problema tehnica. Sa speram ca vin vremuri mai bun din pct. de vedere al contentului.

  11. #511 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    ril4 cauta zenu pe uk ,stiu ca eu l-am jucat deci acolo il gasesti iar dlc merg apoi chiar daca sunt luate dp ro

  12. #512 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Da Danyel, o sa acord un ragaz de cateva zile ( mi se pare o problema minora din pct. de vedere tehnic ) store-ului de Romania si daca nu, o sa imi mai fac un cont de UK ca sa pot face aceasta schema. poate chiar un cont de germania,italia,etc...ceva cu euro ca sa il tin de bun. Deabia astept sa pot fi full roman in ochii lui Sony )

  13. #513 SP
    Junior Member Ril4's Avatar
    Hello!

    Please find the uploaded game:
    https://store.playstation.com/#!/en-...2PS40000000001

    Thank you for your report and excuse us for any inconvenience caused!
    Best Regards
    PlayStation Team

    Ce pot sa zic? Au rezolvat-o rapid baietii! ) de mentionat faptul ca este vorba de echipa de support din Bulgaria.

  14. #514 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cei cu cont RO, merge sa va conectati la server ?

  15. #515 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi merge

  16. #516 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Acum merge si la mine, nu a mers toata ziua.

  17. #517 SP
    Junior Member TheBauBau's Avatar
    flOw ps3/ps4/psv free pt ps+ users pe RO store
    Attached Images Attached Images flow-gratis.png

  18. #518 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Acum l-am luat

    ---------- Post added 04-08-2015 at 13:00 ----------

    Si Temple of osiris apare free, au intrat jocurile de plus.

  19. #519 SP
    Member portocaliu's Avatar
    va merge psn? ciudat e imi descarca un joc dar nu pot sa intru sa ma joc online sau in magazin.

  20. #520 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ne ia pe rand, dupa update, abea pe seara ma lasat sa intru.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 52 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts