Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 52 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1040

Thread: PlayStation Store Romania

  1. #881 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Are cineva vreun cod de reducere si nu are ce sa faca cu el ?

  2. #882 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    Baieti, scuze daca vedeti intrebarea asta pt a "n"-a oara, insa nu stiti, codurile de plus luate de pe siteuri de Uk sunt functionabile in store-ul romanesc?

    Banuiesc la codurile prepay nu intra in discutie pt simplul fapt ca e alta moneda insa la subscriptia de Plus m-am gandit ca poate poate

    mersi frumos

  3. #883 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Eu stiu ca sunt region locked.

  4. #884 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Mi-ar fi placut sa aiba si optiunea de plata prin paypal

  5. #885 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Sa ma lamureasca cineva daca mai are probleme cu downloadul. De vreo 2-3 zile descarc cu cativa kb, mai ales update-urile la jocuri. O fi de la ei sau de la mine? Mentionez ca sunt conectat la router cu cablu.

  6. #886 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am descărcat mai devreme patch pentru Mass Effect cu o viteză de 4-12 MB/s.

  7. #887 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ce-i drept am descarcat update la Paladins si Paragon. Sa fie de la ei oare?

  8. #888 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Si mie mi-a mers cu un sfert din viteza de download normala un update (fara sa ma joc nimica).

  9. #889 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Eu am descarcat KillZone si DriveClub acu 2 zile cu 3-15MB/s. Deci nu pare sa fie o problema cu store-ul.

  10. #890 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am Driveclub cumparat. Bun. Acum este ceva reducere la Driveclub Bikes pe Store. Daca merg sa cumpar Driveclub Bikes imi spune ca e Unavailable. De ce? Daca dau sa cumpar Bikes din joc, adica din DriverClub, ma trimite in Store insa pretul este dublu fata de cel de reducere de luna asta. De ce? Store ce il folosesc este cel romanesc.

  11. #891 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Reducerea este la versiunea standalone la bikes (versiunea pe care o poți juca fara sa ai Driveclub full). Dar faza e ca daca ai Driveclub deja cumparat nu poti sa mai cumperi versiunea asta. De aia iti apare unavailable.
    Cand dai pe Bikes din joc te duce la versiunea add on si aia nu e redusa.

  12. #892 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    ...Daca merg sa cumpar Driveclub Bikes imi spune ca e Unavailable. De ce? ....
    Cand gasiti asa ceva, apasati pe "Tell me more" si va zice acolo de ce este "Unavailable".

  13. #893 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Doar ce mi-am reactivat abonamentul PS Plus prin prisma jocurilor oferite luna aceasta si a faptului ca intentionez sa imi cumpar o PS Vita si sa downloadez din jocurile de Vita pe care le aveam de la PS Plus din trecut.
    Am cumparat varianta de plus cu icoana de Star Wars Battlefront Ultimate Edition de 224 lei. In descriere nu aparea nimic de vreo oferta si nici nu am gasit nimic in download list asa ca am zis ca este o eroare de afisaj a iconitei.
    Azi ma holbam mai atent pe store si vad ca intr-adevar au o promotie la abonamentul de PS Plus pe 12 luni, iar codul pt. Star Wars Battlefront Ultimate Edition se primeste pe e-mail, in termen de 5-10 zile.
    In plus am gasit si termenii promotiei, iar Romania este inclusa https://www.playstation.com/en-ae/le...s-battlefront/
    Inca nu am primit codul pe e-mail, dar oferta mi se pare extrem de avantajoasa (atentie, doar pt. cei care nu au PS Plus activ la momentul actual).

  14. #894 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am primit codul pt. Star Wars Battlefront UE pe e-mail si l-am si activat. Deci totul este in regula.

  15. #895 SP
    Junior Member mclovin's Avatar
    Cam aiurea că cei ce avem abonament nu beneficiem de ofertă.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #896 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sunt surprins de oferta, sa-l folosesti sanatos Aliosa.

  17. #897 SP
    Junior Member rocada's Avatar
    Cum adica "30 June at 23.59 (GMT) or the date and time at which the number of Applicable Products sold reaches a limit, whichever comes earlier."?
    E valabil pana la 30 iunie in limita a cate comenzi?!?
    Mie imi expira in jur de 20 iunie PS plus, trebuie sa las sa treacă o zi si dupa pot aplica pentru oferta asta?

  18. #898 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pe atunci e ft posibil sa nu mai fie "copii" digitale disponibile si sa te alegi cu nimic, doar cu subscriptia de PS. Is hoti...

  19. #899 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cum adica is hoti? Scrie "oferta valabila pana la data X ora Z sau pana cand se ajunge la un anumit numar de produse vândute". Asta înseamă ca daca înainte de 30 iunie se vinde numărul de produse prestabilit vor da jos oferta. Alfel o vor da jos in 30. Nu vad unde e hoția...

  20. #900 SP
    Junior Member rocada's Avatar
    @Aliosa dupa cat timp ai primit mail-ul?

    Sent from my SM-T580 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 52 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Ce se intampla cu Playstation Store Romania? By chris diaz in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 08-06-2019, 18:08
  4. Achizitii PlayStation Store Romania, sigure? By MRC in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 11-08-2016, 20:48
  5. Zvon: Playstation Store vine si in Romania By consol3 in forum Console News
    Replies: 58 Last Post: 18-05-2011, 06:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts