Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 53 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast
Results 421 to 440 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #421 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Sa speram ca de azi misca ceva ca de o saptamana tot " In tranzit " e.(Probabil din cauza sarbatorilor de 1 Dec.)
    Si sper sa se miste bine, pana sambata vreau consola.
    Si al meu colet e la fel... cam lung tranzitul asta

  2. #422 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by CristiA View Post
    Si al meu colet e la fel... cam lung tranzitul asta
    am primit mail de la ei si mi-au spus ca maine ajunge camionul din Polonia.

  3. #423 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Mie îmi apare ca DHL ul a predat coletul acum 40 minute, dar pe eswd nu îmi arată nimic.. aveți idee in cât timp se procesează coletul ?

  4. #424 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Quote Originally Posted by soundlessxd View Post
    Mie îmi apare ca DHL ul a predat coletul acum 40 minute, dar pe eswd nu îmi arată nimic.. aveți idee in cât timp se procesează coletul ?
    Diseara sau maine dimineata ,dureaza putin.

  5. #425 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Multumesc, ma panicasem putin

  6. #426 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    https://allegro.pl/kategoria/microso...5-ele-1-3-0717

    https://ceneo.pl/88072703

    Pentru cei interesati. Vad ca livreaza in Romania. Din ce am citit e ceva magazin destul de vechi. Problema ar fi ca pare cam scump.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  7. #427 SP
    Member VictusG's Avatar
    Pentru cei interesati, azi la ora 15 ajunge camionul din Polonia si cica tot astazi trimit coletele la clientii care fac comanda pana in ora 16:00
    La comanda cred ca se refera cum vrei sa ajunga coletul la tine prin ce curier, etc.

    LE 13:25 : Au ajuns acuma coletele la Bucuresti

  8. #428 SP
    Junior Member fakeish's Avatar
    Mulțumesc, Victus

  9. #429 SP
    Junior Member MicuD's Avatar
    A comandat cineva din Polonia de la magazinul asta ? https://www.avans.pl/. Eu am comandat un Series X si am si platit cu cardul iar livrarea cu drop shipping.... se pare ca nu mai au in stoc. Stau la call center ca am gresit ceva data de pe EshopWedrop numarul de telefon.Am reusit sa comunic cu cel de la call center intr-o engleza super stricata da am corectat numarul. (Am un series s care tine loc de consola si il returnez la emag cand il primesc upgrade-ul )

  10. #430 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by MicuD View Post
    (Am un series s care tine loc de consola si il returnez la emag cand il primesc upgrade-ul )
    Ce practica de c***t...

  11. #431 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Daca nu cumva este placeholder -> 1.1.2021

    https://www.jrc.ro/xbox-series-x-con...tb-ssd/p317099

  12. #432 SP
    Junior Member edy100's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Daca nu cumva este placeholder -> 1.1.2021

    https://www.jrc.ro/xbox-series-x-con...tb-ssd/p317099
    Ma tenteaza din ce in ce mai tare, mai ales ca nu sunt prea multe oferte pe la noi, dar nu am auzit inca de ei.
    Ma indoiesc ca ar fi tepari, dar ma mir cum ar putea "lua fata" altor retaileri mari din Ro

  13. #433 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Am luat eu de multe ori jocuri de pe jrc.ro . O experienta foarte ok si preturi decente. Dureaza mai mult livrarea uneori....nu stiu cum si de unde le trimit.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  14. #434 SP
    Junior Member MicuD's Avatar
    Vorbe grele aruncate aiurea...0 feedback util 100% salt 🧂

  15. #435 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Quote Originally Posted by MicuD View Post
    Am un series s care tine loc de consola si il returnez la emag cand il primesc upgrade-ul


    Tu esti ala care comanda televizor, se uita la campionatul mondial si apoi il returneaza. Jesus... Si noi, fraierii, incercam sa ii convingem pe Microsoft si pe altii ca Romania e o piata demna de luat in seama.

  16. #436 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Astazi am primit Xboxul - mediamrkt.pl + eswd. Cu putina rabdare s-a rezolvat. In ceea ce priveste garantia l-am inregistrat in contul meu microsoft si apare ca are "Microsoft limited warranty" pana in 12/2022.

  17. #437 SP
    Member chios's Avatar
    Dar care e faza cu "Microsoft limited warranty"? ca doar nu are acoperire și la noi.

  18. #438 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Quote Originally Posted by chios View Post
    Dar care e faza cu "Microsoft limited warranty"? ca doar nu are acoperire și la noi.
    S-a scris mai la inceputul (pag. 15) threadului despre asta,se pare ca ceva garantie internationala totusi exista.

  19. #439 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    NU cred ca e vorba de garantie internationala , ci mai degraba ca a fost cumparat din Polonia
    Tara care poate vinde oficial noua consola - https://www.xbox.com/en-US/regions
    Normal ca fiind vandut in Polonia , cand a fost inregistrat pe site-ul MS-ului , seria in cauza a aparut ca fiind vandut in Polonia
    Chiar daca detinatorul consolei locuieste in alta tara
    De acea tot am scris anterior , ca prefer sa mai astept pana cand va fi din nou in comertul mioritic cu garantie in RO
    E altceva cand ai garantiein RO si alta cand o cumperi de afara
    E adevarat ca depinde si de ''gramul de noroc'' al fiecaruia , dar ca sa ''nu ma leg la cap , cand nu ma doare'' , prefer sa mai astept.....
    Oricum astept sa iasa din garantie xox-ul meu si il voi ''inzestra'' cu un ssd si sigur vor fi ceva diferente de cum se misca in prezent cu hdd-ul ''original''

  20. #440 SP
    Junior Member CristiA's Avatar
    Quote Originally Posted by mario08 View Post
    NU cred ca e vorba de garantie internationala , ci mai degraba ca a fost cumparat din Polonia
    Tara care poate vinde oficial noua consola - https://www.xbox.com/en-US/regions
    Normal ca fiind vandut in Polonia , cand a fost inregistrat pe site-ul MS-ului , seria in cauza a aparut ca fiind vandut in Polonia
    Chiar daca detinatorul consolei locuieste in alta tara
    De acea tot am scris anterior , ca prefer sa mai astept pana cand va fi din nou in comertul mioritic cu garantie in RO
    E altceva cand ai garantiein RO si alta cand o cumperi de afara
    E adevarat ca depinde si de ''gramul de noroc'' al fiecaruia , dar ca sa ''nu ma leg la cap , cand nu ma doare'' , prefer sa mai astept.....
    Oricum astept sa iasa din garantie xox-ul meu si il voi ''inzestra'' cu un ssd si sigur vor fi ceva diferente de cum se misca in prezent cu hdd-ul ''original''
    Absolut,nu incercam sa conving pe nimeni, doar am descris experienta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 53 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts