Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 53 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #641 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Bleh

    Buna ziua,

    Am vazut ca ati plasat la noi o comanda pentru consola Xbox Series X.

    Vom putea livra comanda candva in luna martie, dar din pacate dintr-o regletabile eroare technica pretul a fost afisat fiind 2346 RON dar in realitate este 2690, si va trebui sa actualizam pretul din comanda dvs.

    Va rugam sa ne lasati un raspuns in legatura cu comanda dvs. daca o mai doriti si la pretul actual de 2690 sau doriti sa renuntati la ea.

  2. #642 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Bleh

    Buna ziua,

    Am vazut ca ati plasat la noi o comanda pentru consola Xbox Series X.

    Vom putea livra comanda candva in luna martie, dar din pacate dintr-o regletabile eroare technica pretul a fost afisat fiind 2346 RON dar in realitate este 2690, si va trebui sa actualizam pretul din comanda dvs.

    Va rugam sa ne lasati un raspuns in legatura cu comanda dvs. daca o mai doriti si la pretul actual de 2690 sau doriti sa renuntati la ea.
    Naspa, nu este vina ta. Normal trebuie sa onoreze comanda cu pretul acela. Sa suporte ei diferenta, altfel faci reclamatie etc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #643 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Plângere la ANPC. Durează 5 minute. Daca ne e lene sa depunem plângeri încet încet o sa ne pierdem toate drepturile.

  4. #644 SP
    Junior Member Mikhaix's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Bleh

    Buna ziua,

    Am vazut ca ati plasat la noi o comanda pentru consola Xbox Series X.

    Vom putea livra comanda candva in luna martie, dar din pacate dintr-o regletabile eroare technica pretul a fost afisat fiind 2346 RON dar in realitate este 2690, si va trebui sa actualizam pretul din comanda dvs.

    Va rugam sa ne lasati un raspuns in legatura cu comanda dvs. daca o mai doriti si la pretul actual de 2690 sau doriti sa renuntati la ea.
    Acelasi lucru l-am primit si eu pe mail. Nu mi se pare corect deloc.

  5. #645 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi este regretabila eroarea si s-au corectat destul de repede, e clar ca cea mai buna solutie este plangerea la ANPC.

    Dar sincer, dat fiind faptul ca nu s-a achitat in avans, nu cred ca e niciun "castig" de partea ta, in sensul ca daca nu vor, tot nu vor onora comanda la pretul respectiv (chiar daca-si iau amenda de la ANPC), din lipsa stoc, pe cand restul le vor onora la pretul intreg.

    Daca chiar vreti consola, pretul normal este corect (dat fiind faptul ca la emag este listat la 2800 si e lipsa stoc).

    Ce e aiurea, insa, este faptul ca ei au luat (nu stiu daca inca iau) comenzi dar nu spun pe pagina produsului ca e posibil sa fie disponibil in Martie.

  6. #646 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Da i-am intrebat si eu estimativ cand mai exact in martie dar nu am mai primit un raspuns , in fine intentionez sa imi mentin comanda , eu oricum o prinsesem la pretul de 2700 cu care m-am impacat , speram sa isi onoreze comenzile si al 2350 pt baietii "norocosi" dar nu a fost sa fie , cum a zis si razvan , macar nu s-a achitat nimic in avans

  7. #647 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Mda, speram ca poate chiar sunt pe drum spre ei produsele, dar se pare ca sunt inca la faza de tras sfori cu furnizorii... O sa mentin comanda deocamdata, ca alte alternative nu am. Ma gandesc ca se poate anula oricand pana atunci, daca cumva, prin absurd, apare consola prin alta parte.

  8. #648 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Cred ca inca trag sfori si sunt pe mentalitatea de "mai mult ca sigur primim " ma rog vorba ta , se poate anula oricand , e no strings attached , nu ma deranjeaza sa astept pana in martie

  9. #649 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Am mai semnalat aici pe forum diverse probleme cu precomenzi și prețuri afișate greșit de gamers.ro Într-un final am ajuns să-i rog să-mi șteargă contul pentru că opțiunea de ștergere, deși prezentă, nu funcționa pe site. N-au fost în stare să facă nici măcar asta, pur și simplu au blocat logarea.

  10. #650 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    V-au schimbat si voua statusu la comanda din "neadministrat " in "nu a fost preluat" ?

  11. #651 SP
    Junior Member Mikhaix's Avatar
    Quote Originally Posted by Cavernus26 View Post
    V-au schimbat si voua statusu la comanda din "neadministrat " in "nu a fost preluat" ?
    Eu am primit un alt mail in care s-a schimbat suma din 2345 in 2690, cu status comanda tot "in curs de receptie" urmare ca am am decis de o comanda in continuare si la acest pret.

  12. #652 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Am remarcat ca ati plasat la noi o comanda pentru consola Xbox Series X. Multumim pentru comanda!

    Dorim sa va informam ca statusul comenzii dvs. este "In Curs De Receptie". Asta inseamna ca stocul este in curs de livrare de la furnizor (Microsoft) spre depozitul nostru central. Vom incepe livrarea comenzilor in cursul lunii martie.

    Veti fi informat legat de toate detaliile necesare si facem tot ce tine de noi pentru ca Dumneavoastra sa va puteti bucura cat de curand de noua Dumneavoastra consola!

    Va multumim pentru rabdare si incredere! , da si eu am primit asta in mail , astept asta e . Ma indoiesc ca partenerii lor oficiali sunt chiar microsoft dar eh nu imi pasa

  13. #653 SP
    Junior Member Mikhaix's Avatar
    Din pacate, alte optiuni nu avem momentan asa ca trebuie sa fim rabdatori.

  14. #654 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Serie S este in stoc acum, vândut de eMag.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #655 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Aaand... it's gone. Sunt curios, la ce pret era acum?

  16. #656 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by blackjack2150 View Post
    Aaand... it's gone. Sunt curios, la ce pret era acum?
    1600 lei


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #657 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Era la 1600 , daca ma intrebi pe mine nu merita series S , doar decat daca ai un buget ft limitat

  18. #658 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca ai un buget foarte limitat nu iti permiti sa cumperi toate jocurile digital fara optiunea de a le vinde dupa. Eu in continuare nu inteleg pentru cine anume e facuta consola asta... Cine nu are foarte multi bani cumpara Series X si vinde jocurile, cine are suficienti bani cumpara Series X pentru ca e mai buna.

  19. #659 SP
    Junior Member pr0ph3t's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Daca ai un buget foarte limitat nu iti permiti sa cumperi toate jocurile digital fara optiunea de a le vinde dupa. Eu in continuare nu inteleg pentru cine anume e facuta consola asta... Cine nu are foarte multi bani cumpara Series X si vinde jocurile, cine are suficienti bani cumpara Series X pentru ca e mai buna.
    cred ca e gandita mai mult pentru gamepass

  20. #660 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Eu in continuare nu inteleg pentru cine anume e facuta consola asta...
    Eu cred ca e pentru cei care au ecrane 1080p si...atat. Chiar si One X-ul e mai bun in multe cazuri, dar nu se mai produce.
    Faptul ca jocurile vechi sunt rulate in versiune de One S este un mare minus.

    Iar jocurile noi...sunt absolut penibile, rulate in rezolutie dinamica mult mai mica decat ar avea voie o consola "next gen", cu o calitate indoielnica.
    Ma duce cu gandul la Switch, dar ruland jocuri pentru consolele "adevarate".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 53 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts