Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 40 FirstFirst ... 30 38 39 40
Results 781 to 796 of 796

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

1. #781 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    Au listat cei de la PCGarage consola Xbox Series S.

2. #782 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Probabil cei de la altex au cateva zeci de console xsx pe stocul intern ( pe site-ul magazinului nu figureaza ) si vor sa ii prioritizeze pe ''ghinionistii'' de la tombola avuta
    Cat de legal sau ilegal.....a fost acea tombola ( ca si altele ) in RO poti scrie cateva pagini aici
    Idea mi-se pare buna ( cel putin personal ) , mai ales ca si eu deja imi luasem gandul de la consola , fiind altele mai prioritare in prezent ( vine pastele.... ) si ei mi-au readus aminte......

3. #783 SP
    Junior Member Leopardu's Avatar
    Parca vad ca pana la anu nu mai se baga stoc si imi expira Gamepass-ul degeaba..

4. #784 SP
    Member VictusG's Avatar
    Pe mine m-au sunat azi de la Altex daca mai sunt interesat de consola ca cica au pe stoc, nu mai stiu ce numar aveam la tombola

5. #785 SP
    Azi de dimineata , m-au anuntat printr-un mesaj ca au predat consola curierului
    Insa cei de la altex nu fac livrari directe cu masinilor ( inscriptionate altex ) ?

6. #786 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ba da, in Bucuresti. E posibil sa-ti ajunga azi, daca stai in Bucuresti, prin curier Altex.
    Daca nu, luni.

7. #787 SP
    Sper sa ajunga az i ( sunt din Bucuresti ) , mai am niste drumuri de facut , dar.......

8. #788 SP
    Member miculas10's Avatar
    Cam greu face livrarea pentru X box seriei X , și eu numa ieri am primit mesaj coletul predat pentru curier Cargus , astăzi am verificat și cred ca numa luni-mari o sa ajungă. (A fost plătit marți)

9. #789 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu am primit consola astazi prin curier intern Altex (Bucuresti). Probabil o sa ajunga luni pentru cei din alte orase.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

10. #790 SP
    Da si eu am primit-o sambata dupa amiaza , cred ca era un curier propiu/ de la altex
    La prima impresie , doua chestii ''nasoale/dubioase'' .... - http://www.consolegames.ro/forum/f12...eries-x-facts/

11. #791 SP
    A sosit si pentru mine X box-ul de la Altex

12. #792 SP
    Member marv's Avatar
    succes la scapling, miculas!

13. #793 SP
    Quote Originally Posted by marv View Post
    succes la scapling, miculas!
    Mulțumesc , deja și am dat pentru colegul meu , la preț ce am luat eu Ps5 de la el asa e correct nu ������

14. #794 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Am fost contactat de Gamers pentru XSX. Mai doreste cineva? eu Cred ca raman doar cu Ps5 pentru urmatoarele luni ..

15. #795 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Unitatea externa de stocare pentru Series X/S se gaseste pe undeva?
    EDIT: Am gasit o lista cu stocuri, macar teoretice. E vreunul din magazinele alea mai de incredere?
    https://www.price.ro/preturi-seagate...es-x-s-3014064

16. #796 SP
    Member dronology's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 40 FirstFirst ... 30 38 39 40