Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 51 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #241 SP
    Junior Member opragnar's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Foarte tare, iarăși dau clasă concurenței. Cele două jocuri de X360 sunt superbe
    dau clasa, pacat ca nu e clasa de calitate
    Ryse: Son of Rome for PC Reviews - Metacritic
    Catherine face toata luna, celelalte 3 jocuri sunt de umplutura, cat despre cine da clasa la cine, sa nu uitam de Rocket League si sa nu uitam ca inca nu am vazut ce ofera ps+ in august

  2. #242 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by opragnar View Post
    dau clasa, pacat ca nu e clasa de calitate
    Ryse: Son of Rome for PC Reviews - Metacritic
    Catherine face toata luna, celelalte 3 jocuri sunt de umplutura, cat despre cine da clasa la cine, sa nu uitam de Rocket League si sa nu uitam ca inca nu am vazut ce ofera ps+ in august
    Da clar! Ryse si Fallout New Vegas sunt de umplutura!
    Daca o tii doar in flame-uri... nu faci multi pureci pe aici. Las-o mai moale, bucura-te de jocuri, daca nu, lasa-ne!

  3. #243 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by opragnar View Post
    dau clasa, pacat ca nu e clasa de calitate
    Ryse: Son of Rome for PC Reviews - Metacritic
    Catherine face toata luna, celelalte 3 jocuri sunt de umplutura, cat despre cine da clasa la cine, sa nu uitam de Rocket League si sa nu uitam ca inca nu am vazut ce ofera ps+ in august
    Am văzut ce oferă Sony în ultima vreme, mentenanțe
    Știi ce e culmea? Am doar PS4, ce naiba m-a apucat? Nimic, spun adevărul dureros.
    Ce-i drept Ryse a primit note jalnice, dar e un joc pe care l-aș încerca gratis, deci... Pt mine nu prea mai contează recenziile, m-am fript cu Driveclub și The Order, două jocuri foarte bune pt mine, care au cam suferit din cauza recenziilor.

    PS Dacă te uiți pe acel Metacritic la The Vanishing of Ethan Carter pt PS4 o sa vezi un cretin care a dat nota 4, nu știu cum ajung toate mizeriile de site-uri să pună o recenzie acolo

  4. #244 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ohhhh snap!
    Saptamana trecuta vroiam sa cumpar Ryse, dar am zis sa mai astept un pic sa vad ce jocuri intra in August la Gold.

  5. #245 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by opragnar View Post
    dau clasa, pacat ca nu e clasa de calitate
    Ryse: Son of Rome for PC Reviews - Metacritic
    Catherine face toata luna, celelalte 3 jocuri sunt de umplutura, cat despre cine da clasa la cine, sa nu uitam de Rocket League si sa nu uitam ca inca nu am vazut ce ofera ps+ in august
    Umplutura cu ce bre? Cu mere ACRE? ))
    Hai sa fim seriosi, daca alea-s jocurile, e superb. Auzi la el

    Le: Update: Phil Spencer stated over Twitter that the screenshot wasn't real. We'll have to wait a few days until Larry Hryb reveals next month's Games with Gold.

  6. #246 SP
    Member ViBy's Avatar
    Sincer de cand am cumparat Xbox One, saracutu PS4 e pe post de bibelou. Eu nu am stiut de acel EA Access care la randul lui ofera destule jocuri gratis si nu stiu ce are special Xbox One, dar mie imi place la nebunie. Si PS 4 e super misto, dar in cazul meu Xbox One conduce.

  7. #247 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite de aceea nu mi-am luat si a doua consola, ar fi stat de bibelou una Anul asta până acum a fost foarte bun pt PS4, din toamnă-iarna se schimba treaba
    Deci să înțeleg ca nenea Phil a negat zvonul? Oricum aduc ceva bun, am o presimțire

  8. #248 SP
    Junior Member Slay3r's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Salut, pentru August sunt Ryse si Lococycle!

    PS glumesc dude, niciodata nu se afla mai devreme de ultimele 2-3 zile ale lunii!
    ) știi ceva și de septembrie?

  9. #249 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Slay3r View Post
    ) știi ceva și de septembrie?
    Da, in luna Septembrie jocurile Gold vor fi: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain si Forza 6, fiecare 60$
    Acuma deja devin off-topic, dar doar Phil Spencer stie jocurile pe 2015 pana la sfarsitul anului si pe deasupra mai apar modificari in functie de ceea ce ofera concurenta!

  10. #250 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Da, in luna Septembrie jocurile Gold vor fi: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain si Quantum Break
    Fixed

  11. #251 SP
    Member eneea's Avatar
    Sper sa dea Ryse . Toata lumea zice ca e o "bomboana vizuala"

  12. #252 SP
    Member solaru's Avatar
    Daca ai XboxOne nu trebuie sa ratezi Ryse. Indiferent de recenzii sau de ce zic altii... trebuie sa-l incerci singur - nici componenta multiplayer nu e de neglijat.

  13. #253 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #254 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    XOne ok, alea de 360 sunt super ok dar mai bine îți cumperi Metro Redux, prețul e ok iar diferența e uriașă. O lună bună, zic eu. Voiam totuși să se confirme zvonul poate luna viitoare.

  15. #255 SP
    Junior Member opragnar's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    hahaha, sta prost treaba atunci

  16. #256 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Da ma, sta prost,noi aveam abonamentul special pentru jocurile gratuite )) ..

  17. #257 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Imi pare rau ca nu baga Ryse insa Mgs e un joc care merita incercat.

  18. #258 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pisici. MGS tocmai ce l-am primit pe PSN.

  19. #259 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Salut, momentan am Xbox 360 dar pe viitor m-ar interesa sa imi iau Xbox one, pot lua prin gold de acuma "Metal Gear Solid V" din Xbox 360 iar apoi cand ma voi loga pe Xbox one sa il descarc de acolo?

  20. #260 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by florindragos21 View Post
    Salut, momentan am Xbox 360 dar pe viitor m-ar interesa sa imi iau Xbox one, pot lua prin gold de acuma "Metal Gear Solid V" din Xbox 360 iar apoi cand ma voi loga pe Xbox one sa il descarc de acolo?
    Da, poti. Te conectezi cu contul tau pe PC la xbox.com si il "cumperi" de acolo. Gata!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 51 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts