Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 51 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #281 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    14,47

  2. #282 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Valiant Hearts, un joc de nota 10
    uploadfromtaptalk1443111892308.jpg

  3. #283 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow

    In mod clar mai joc odata Valiant Hearts, desi l-am terminat pe X360 si iPad si cand o sa am timp, poate reiau si season 1 de la Walking Dead.

    De data asta, chiar daca sunt jocuri vechi, sunt absolut superbe.

  4. #284 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Din ce în ce mai bine

  5. #285 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu am jucat Valiant Hearts deși l-am cumpărat pentru x360, acum am ocazia să-l joc direct pe One.

    Ground Zeroes deja l-am primit pe Xbox One la începutul lunii, iar TWD am jucat primul sezon pe 360... acum o să-l reiau pe One pentru că mi s-a părut cel mai bun joc de la Telltale Games și dacă va fi o ofertă la sezonul 2, cel mai probabil o să profit de ea.

  6. #286 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Excelent!

  7. #287 SP
    Member eneea's Avatar
    Am jucat walking dead o singura data pe X360, acum sa vad cum se modifca povestea daca fac alte alegeri . Iar valiant hearts chiar voiam sa-l incerc

  8. #288 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Vad ca nici MGS V nu merge pus in download list ... trebuie de pe consola ...am ratat ultimele 2 jocuri (le strangeam si pe cele pentru 360 sa fie acolo )

  9. #289 SP
    Junior Member johnnynitro's Avatar
    La The walking dead ... am putut juca doar primele 2 episoade .... arata filmuletul cu ei in tren si imi apare cast-ul ... doar atat e ?! sau depinde de ce alegeri iau eu ?

  10. #290 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai dupa fiecare episod iti apare cast-ul. Continua din meniu, daca nu poti direct. Sigur e tot sezonul si nu are treaba cu alegerile, din ce stiu. Nu-l poti termina mai repede.

  11. #291 SP
    Junior Member johnnynitro's Avatar
    O sa incerc , ms

  12. #292 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Noiembrie
    uploadfromtaptalk1446051142098.jpg

  13. #293 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pff...luna asta sunt mai bune jocurile de X360, dar macar sunt Xbox One compatible

    Cred ca nici nu ma obosesc sa instalez cele 2 jocuri de Xbox One...

  14. #294 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici luna asta nu imi iau gold E jale mai mare decat la PS+.

  15. #295 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Pneuma ala de abia astept sa-l incerc..
    Dungeon Siege 3... umple si ala cateva ore de fun.

    pentru aprox 10 ron cat e live/luna eu zic ca suntem carcotasi daca nu ne convine.

    oricum, prefer sa tin live activ si sa joc ce e de multiplayer pe xbox decat sa iau ps+

  16. #296 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum depinde si de fiecare si de consola pe care o foloseste mai mult. Sunt dezamagit si de luna asta, titlurile de 360 nu ma mai intereseaza deloc, iar pe cele de luna asta oricum le-am jucat la vremea lor.

  17. #297 SP
    Junior Member deusmars's Avatar
    Salutare. Exista cineva care sa îmi dea si mie o invitație ptr program preview ptr a putea juca jocurile de Xbox 360 pe Xbox one. Îmi doresc asta ptr Dirt ca e free luna aceasta si vreau un joc de rally-URI.

  18. #298 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai ai putina rabdare, ca nu cred ca intrii in program pana-i dau astia drumu live la noul OS (daca nu ma insel, pe la jumatatea lunii noiembrie). SI oricum, nu stiu daca functioneaza inca. Nu l-am testat.

  19. #299 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by deusmars View Post
    Salutare. Exista cineva care sa îmi dea si mie o invitație ptr program preview ptr a putea juca jocurile de Xbox 360 pe Xbox one. Îmi doresc asta ptr Dirt ca e free luna aceasta si vreau un joc de rally-URI.
    Degeaba it I trimite cineva invitatie can nu mai poti intra in programul preview, sung mult prea multi pe listele DE asteptare. Oricum parca din 13 o sa inter update LA toti

    Sent from my LG-V400 using Tapatalk

  20. #300 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din 12 intra noul OS la toti. Dar am incercat acum sa downloadez Dirt 3 pe Xbox One si nu gasesc nicaieri aceasta optiunea. Desi de pe web l-am luat, nu-l downloadeaza pe Xbox One, iar jocul nu-l gasesc in store sau la Games With Gold.

    @RonanN1, tu ce zici/stii de lucru asta ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 51 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts