Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 32 of 51 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #621 SP
    Member solaru's Avatar
    Pfff... the crew si Xcom de 2 bani?

  2. #622 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Comparativ cu ce se specula, e ceva mai nasol, dar clar, The Crew este un joc foarte bun, in care am pierdut zeci de ore, in schimb Goat Simulator e o mizerie ordinara. Iar cele de X360 sunt bune, dar deja prea vechi.

  3. #623 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Pentru 10-15 lei aprox cat vine live/luna... nu cred ca e ceva de comentat!
    Ever!

  4. #624 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Asta asa e

  5. #625 SP
    Junior Member seanj's Avatar
    Super lună

  6. #626 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    Pentru 10-15 lei aprox cat vine live/luna... nu cred ca e ceva de comentat!
    Ever!
    Nu am gasit Live la pretul ala . Daca-mi indici si mie pe unde , as ramane indatorat . Cel mai ieftin ce am gasit 12L / 44Eur

  7. #627 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Nu am gasit Live la pretul ala . Daca-mi indici si mie pe unde , as ramane indatorat . Cel mai ieftin ce am gasit 12L / 44Eur
    Uite aici la 40€, vine FIX 15 lei pe luna

  8. #628 SP
    Member ingerulol's Avatar
    15.33 (si asta la un curs de 4.0 pentru $ x 45.99$ - 186lei) . Mai caut . Mersi

  9. #629 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Greu de gasit sub pretul asta. Si eu am cumparat recent tot de pe cdkeys. Anul trecut am luat cu 32$ (aprox) si acum e 45$. Daca am fost fraier si nu am luat 2... Am tot cautat si pe ebay, g2a... Multa bafta oricum! Poate tu ai noroc.

  10. #630 SP
    Junior Member seanj's Avatar
    Sunt cumpăra întotdeauna în amazon, deoarece este sigur pentru cartea mea de credit

  11. #631 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by seanj View Post
    Sunt cumpăra întotdeauna în amazon, deoarece este sigur pentru cartea mea de credit
    Ai trecut prin google translate?

    Pretul la gold creste constant de anul trecut pana acum, cam 1,5-2 dolari pe luna.
    Cel mai bun pret l-am prin de BlackFriday, 26 de euro.

    Eu zic sa iei la 40 de euro, mai ieftin in 2-3 luni sigur nu gasesti

  12. #632 SP
    Junior Member seanj's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    Ai trecut prin google translate?

    Pretul la gold creste constant de anul trecut pana acum, cam 1,5-2 dolari pe luna.
    Cel mai bun pret l-am prin de BlackFriday, 26 de euro.

    Eu zic sa iei la 40 de euro, mai ieftin in 2-3 luni sigur nu gasesti
    Yes, you're right, I came fromHonolulu. I love Xbox Games and learning Romanian language

  13. #633 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am incercat sa iau Super Meat Boy de pe Xbox One si nu apare buton de buy, iar de pe calc mi-a aparut eroarea asta. Aveti vreo idee ?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2016-06-01-22.50.31.png

  14. #634 SP
    Member Svart's Avatar
    Mie mi-a dat eroarea asta pe consola, pe la 8 seara. Pe la zece jumatate am incercat din nou si am reusit sa il iau.

  15. #635 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Ai incercat din mai multe browsere? Nu stiu daca are legatura, dar ai putea incerca... Si eu mai primesc erori de genul asta pe consola, dar daca incerc de mai multe ori, pana la urma isi revine.

  16. #636 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Azi dimineata am activat trial-ul de 14 zile cu care a venit consola iar dupa amiaza am cumparat pe 3 luni de la Mediagalaxy.
    Cel de 14 zile mai e valabil? Cum pot verifica perioada cat mai am live?

  17. #637 SP
    Junior Member RandomString314's Avatar
    Eu de ieri incerc sa cumpar GTA 5 (fiind la reducere) si nu reusesc deloc. Pe 21 mai am luat The Witcher 3 fara probleme, dar acum nu reusesc sa cumpar GTA-ul, desi am incercat pe mai multe store-uri din tari diferite si prin VPN. E celebra eroare PBR9002.

  18. #638 SP
    Junior Member florin73's Avatar
    salut. se pare ca am o mica problema... observ ca cei de aici pot intra pe "games with gold" direct de pe consola. eu nu pot. imi da o eroare "something happened, please try again later" sau asemanator. aceeasi eroare o am cand vreau sa vad din setari "subscriptions".
    in rest totul e ok. cont de us si pe consola si pe net, card de romania cu adresa de us. gold activ pt. 1 an. pot cumpara de pe pc fara probleme jocuri, iar daca am vreo eroare la cumparare (de free), intru cu vpn de us si totul decurge ok.
    la inceputuri, atunci cand am cumparat consola, m-am jucat cu regiunile alea un pic pana m-am prins cum sta treaba. dar "games with gold" mergea. ulterior am trecut-o pe us. si cred ca de atunci am eroarea asta.
    altfel, pot cumpara alte jocuri din store, direct de pe consola.
    a mai avut cineva problema asta? are rezolvare?

    ---------- Post added 08-06-2016 at 12:28 ----------

    Quote Originally Posted by Dragos2005 View Post
    Azi dimineata am activat trial-ul de 14 zile cu care a venit consola iar dupa amiaza am cumparat pe 3 luni de la Mediagalaxy.
    Cel de 14 zile mai e valabil? Cum pot verifica perioada cat mai am live?
    intri pe contul de microsoft pe pc (in cazul meu @hotmail) si apoi alegi "account settings" pt. a vedea subscriptiile. asteapta sa treaca cele 14 zile pt. a baga noul gold. altfel il "suprascrie"
    contul ala de microsoft iti va trebui neaparat daca vrei sa folosesti xboxu one. eu unul n-am incercat fara.

  19. #639 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  20. #640 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Drăguț Banner Saga, din păcate am renunțat la el foarte repede, nu suport jocurile care nu au dialog cu voce, suntem totuși în mileniul 3. Dacă vreau să citesc ceva mai bine încerc o carte. Înțeleg că e vorba despre un studio indie si ăștia sunt în general săraci, dar fara voice acting e prea mult, dpmdv bineînțeles.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 51 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts