Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 55 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #1041 SP
    Member szabi90's Avatar
    Am incercat eu , se vede bine , putin pixelat dar ok , cred ca doar jocurile PS1 se vad in Full Screen , daca te uiti pe ebay , gasesti HDMI pt. psp , insa ii destul de rar si scump.

  2. #1042 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut ... as avea si eu o intrebare. .. are un vecin de-al meu un ps vita cu versiunea 1.61 si am vrut aseara sai bag ultima versiune 3.01 si na mers incarca 100% si imi dadea eror .. precisez ca are jocuri instalate pe card si ce am citi pe forum trebuie formatat cardu ... si as vrea sa stiu daca exista vreo solutie .... in afara de aia , ca vreau sai bag muzica pe ps vita de pe pc si nu imi da voie cu manager content dau pe el si imi zice sai fac update ...

  3. #1043 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    salut ... as avea si eu o intrebare. .. are un vecin de-al meu un ps vita cu versiunea 1.61 si am vrut aseara sai bag ultima versiune 3.01 si na mers incarca 100% si imi dadea eror .. precisez ca are jocuri instalate pe card si ce am citi pe forum trebuie formatat cardu ... si as vrea sa stiu daca exista vreo solutie .... in afara de aia , ca vreau sai bag muzica pe ps vita de pe pc si nu imi da voie cu manager content dau pe el si imi zice sai fac update ...
    E topicul de PSP, nu de PS Vita, dar na iti raspund aici:
    Fa backup la informatia de pe card pe calculator, din setari dai restore to factory settings, update PS Vita, cam atat.

  4. #1044 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    La PSP trebuie sa folosesc si carduri de memorie sau cumpar doar jocul si i'm good to play?
    2. Merge conectat si la TV?

  5. #1045 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Jocurile functioneaza si fara card, dar iti trebuie pentru salvari. Merge si la TV prin cablu RCA special pentru PSP.

  6. #1046 SP
    Member lucas22010's Avatar
    pentru psp se mai fac jocuri? sau ce a iesit pana acum pe piata, asta e...?
    am gasit e1004 la 350lei nou, merita sa-l iau pentru un baiat de 7 ani, sau mai bine o tableta?

  7. #1047 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Este destul de veche consola si nu prea se mai fac jocuri, majoritatea care au iesit in 2013 sunt doar pentru japonezi.

    Parerea mea este sa nu ii cumperi pana la 15-16 ani.

  8. #1048 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    pentru psp se mai fac jocuri? sau ce a iesit pana acum pe piata, asta e...?
    am gasit e1004 la 350lei nou, merita sa-l iau pentru un baiat de 7 ani, sau mai bine o tableta?
    Daca totusi doresti sa-i cumperi consola, iti recomand modelul 3004, chiar sh e mai bine, gasesti pack-uri si cu jocuri, la preturi modice. e1004 ala nici macar wireless nu are (daca nu ma insel).

  9. #1049 SP
    Member szabi90's Avatar
    Se fac doar japonezarii

  10. #1050 SP
    Junior Member iracatalin's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Aici puteti posta toate problemele, nedumeririle, intrebarile voastre legate de PSP.
    sal am un psp 3004 versiunea soft 6.60PRO-B10 model 02g, ca sa ies din joc trebuie sa dau pe hold dupa care duc butonul la normal dea bea atunci
    pot sa ies din joc, si cand vreau sa joc fifa 13 sau fifa 10 dupa ce dau start mach tot mi se pune pe pauza ( e primul meu psp nu prea am cunostinte si numai ce lam achizitionat, e cadou pentru varul meu de 8 ani ) ce trebuie sai fac sa mearga ? multumesx

  11. #1051 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Ca sa iesi din jocuri, ai buton Home cu logo in stanga jos. Cat despre FIFA nu stiu ce sa zic (6.60PRO-B10?). Incearca alt disc cu alt joc si vezi daca face la fel.

  12. #1052 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pentru intrebari legate de modare ar trebui sa incerci alt forum.

  13. #1053 SP
    Junior Member iracatalin's Avatar
    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Ca sa iesi din jocuri, ai buton Home cu logo in stanga jos. Cat despre FIFA nu stiu ce sa zic (6.60PRO-B10?). Incearca alt disc cu alt joc si vezi daca face la fel.
    pai apas pe home dar nu pot sa dau yes dar daca blochez tastele si dupaia le deblochez atunci pot sa selectez yes.

  14. #1054 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  15. #1055 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Jmecheria la baiatu asta este ca el cumpara in general de la garage sales/flea markets, pastreaza ce nu are in colectie si restu vinde (evident jocuri care merita vandute cu 10 $ si el a platit 2-3-5 $) Cred ca a zis in multe video-uri ca practic pe el colectia pe care o are nu l-a costat nimic - insa macar e sincer.

    Eu personal dezavuez aceste metode si incerc sa le evit cu orice pret (stiu ca nu e foarte sanatos pentru buzunar insa prefer sa dorm linistit noaptea probabil colectia mea ar fi fost cel putin dubla daca as fi apelat la asemenea tactici usor "murdare" ).

  16. #1056 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    Se mai gasesc in magazine modelele 3000 cu wifi? Pentru ca, eu mi-am luat modelul E-1004cb street..si nu mi-am dat seama ca nu are wifi...abia acasa am vazut pe cutie ''wifi it's disabled on this product'' .

  17. #1057 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu se mai gasesc in magazine, insa pe net gasesti la pret foarte bun console in stare foarte buna. Daca nu ti-ai luat demult acel psp street, du-l inapoi, unele magazine au acel retur de 30 zile.

  18. #1058 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am nevoie de un ac adatopr de ps vita, am găsit numai after market care sunt pe 5 v, am un portable charger, am citit in fişa lui că merge pe 3,7, aş vrea să ştiu pe ce voltaj merge cel original 3,7 v sau 5 v ?

  19. #1059 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  20. #1060 SP
    Junior Member Dragos115's Avatar
    Salut, mai e cineva care inca se mai joaca pe psp?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 55 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts