Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 55 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #721 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    Sal.Nu radeti de mine!Nu reusesc sa trec de o faza la Prince of Persia forgotten sands,ma ajuta cineva??
    de ce sa radem de tine? vezi daca te ajuta acest guide Prince of Persia The Forgotten Sands PSP Walkthrough Guide .

  2. #722 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Sar'na,acum ma uit!

    ---------- Post added 23-10-2010 at 12:59 PM ----------

    Multumesc mult,n-am reusit,imi cere sa ma loghez,n-am cont si,spre rusinea mea,nici nu stiu engleza!Merci mult oricum!Poate gasesc pe cineva care l-a terminat!

  3. #723 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    Sar'na,acum ma uit!

    ---------- Post added 23-10-2010 at 12:59 PM ----------

    Multumesc mult,n-am reusit,imi cere sa ma loghez,n-am cont si,spre rusinea mea,nici nu stiu engleza!Merci mult oricum!Poate gasesc pe cineva care l-a terminat!
    pai ca sa te ajute cineva, ofera si tu mai multe informatii. la ce nivel al jocului, ce boss, cum te-ai incurcat, detalii cat mai multe.

  4. #724 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    prince of persia the forgotten sands...am ajuns la faza in care se rotogoleste o bila mare de piatra spre mine,eu fug si lespezile de piatra se prabusesc in urma mea!nu pot sa trec!

  5. #725 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    prince of persia the forgotten sands...am ajuns la faza in care se rotogoleste o bila mare de piatra spre mine,eu fug si lespezile de piatra se prabusesc in urma mea!nu pot sa trec!
    pai poti face 2 lucruri:
    - te straduiesti
    -consulti youtube-ul(ti-as da link dar nu stiu exact la ce parte te referi ca sunt mai multe cand se prabusesc pietrele in spatele tau) Good luck!

  6. #726 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    multumesc,ma apuc acum din nou!

    ---------- Post added 23-10-2010 at 08:29 PM ----------

    am reusit,sa moara gibilan!

  7. #727 SP
    Junior Member kacio's Avatar
    In primul rand vreau sa va salut si bine v-am gasit.
    Iar acu vin si eu cu o problema. Am un psp 2004 si azi mi-a facut o surpriza.Nu mai vrea sa se incarce.Cand il bag un priza se aprinde beculetul rosu de "power" dar cand dau sa-l deschid,se deschide,dar se inchide imediat aratandu-mi bateria taiata si se aude chiar si o pocnitura. Ceva s-a stricat si as fi curios ce.
    Nu stiu daca un psp merge deschis fara baterie,dar tinut in priza (ca un laptop),dar am incercat si asa si nu merge...
    Are cineva idee ce ar putea fi si daca merge reparat?
    Multumesc mult!!

  8. #728 SP
    Member TheSpider's Avatar
    merge tinut in priza si deschis,ca laptopul.
    nu stiu ce ar putea avea,o fi de la baterie,dar cel mai bine ar fi sa il intrebi pe Donely(il gasesti la sectiunea Bazar-Console )

  9. #729 SP
    Senior Member consol3's Avatar

  10. #730 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    Ma inscriu si eu in club cu 2x PSP Slim Ice Silver, o placa de baza 8C brickuita, o placa de baza 8A moarta, iar ca accesorii: Logitech Play Gear Pocket, inca o husa de-aia cu fermoar si niste casti Canyon.

  11. #731 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Salut!mai am si eu o problema...am router wireless in casa si nu pot sa ma conectez cu psp-ul la el...cand dau search il gaseste si in dreptul securitatii scrie "not supported" . Are cineva vreo idee cum as putea sa reusesc sa fara sa scot parola?

  12. #732 SP
    Junior Member OvidiuC's Avatar
    Salut, am o nelamurire in legatura cu PSP 3004. Pana la urma, se poate sau nu moda permanent. Daca nu permanent, atunci un psp cu 6.31 poate fi modat temporar? Daca nu, se poate face downgrade pentru a moda apoi? Sunt atat de multe chestii cu modarea asta incat n-am reusit sa inteleg complet chiar si dupa sapt intregi de documentare.

  13. #733 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    Salut!mai am si eu o problema...am router wireless in casa si nu pot sa ma conectez cu psp-ul la el...cand dau search il gaseste si in dreptul securitatii scrie "not supported" . Are cineva vreo idee cum as putea sa reusesc sa fara sa scot parola?
    Vezi la setarile router-ului, sa fie setat pe WEP sau WPA2-PSK2 sau mixed. La mine functioneaza fara probleme cu WPA2-mixed.

    Quote Originally Posted by OvidiuC View Post
    Salut, am o nelamurire in legatura cu PSP 3004. Pana la urma, se poate sau nu moda permanent. Daca nu permanent, atunci un psp cu 6.31 poate fi modat temporar? Daca nu, se poate face downgrade pentru a moda apoi? Sunt atat de multe chestii cu modarea asta incat n-am reusit sa inteleg complet chiar si dupa sapt intregi de documentare.
    Cred ca am mai spus ca pentru moment 3004 nu poate fi modat.

    LE: e facut cu exploit nepermanent, la PSP-uri cu anumite versiuni de MB, gasesti pe google detalii.

  14. #734 SP
    Junior Member OvidiuC's Avatar
    pai si atunci de ce tot vad mesaje cu "vand psp 3004 modat negru piano black cu 5.03 gen-C" sau asemanatoare? nu mai inteleg nimic.

  15. #735 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    am reusit sa ma conectez la net...intra pe google dar cand vreau sa intru pe PSN scrie "an error has occured.(80550F17)" vreo idee?

    P.S:contul mi l-am facut pe alta conexiune si am mai avut 2 conturi in trecut pe PSP-ul asta.

  16. #736 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by OvidiuC View Post
    pai si atunci de ce tot vad mesaje cu "vand psp 3004 modat negru piano black cu 5.03 gen-C" sau asemanatoare? nu mai inteleg nimic.
    pai merge "modat" doar versiunea 5.03 la 3004 si e nepermanent,adica daca tii mai mult de 3 sec apasat pe butonul OFF se duce toata modarea...variantele mai mari de 5.03 nu se pot moda

  17. #737 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    am reusit sa ma conectez la net...intra pe google dar cand vreau sa intru pe PSN scrie "an error has occured.(80550F17)" vreo idee?

    P.S:contul mi l-am facut pe alta conexiune si am mai avut 2 conturi in trecut pe PSP-ul asta.
    Se lucreaza la PSN de aia iti da erorare aia.

  18. #738 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Salut, am o intrebare (sorry daca e common knowledge dar nu am mai avut psp pana acum...). Jocurile psp sunt diferite in functie de zona (ca cele de xbox 360)?

    Adica, daca imi cumpar psp din Romania voi putea juca pe el nemodat jocuri cumparate din Australia?

    Multumesc pentru raspunsuri.

  19. #739 SP
    Junior Member vanelli's Avatar
    am si eu o intrebare cum pot vedea filme pe psp am instalat un program avidemux 2.4 am decriptat jocul format mp4 si l-am bagat in psp si tot nu merge spuneti-mi si mie va rog frumos cum sa procedez multam fain

  20. #740 SP
    Junior Member PSPGo's Avatar
    A aparut modarea pt. 3004 6.50 ? daca da si un link va rog ? multumesc !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 55 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts