Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 55 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #741 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Salut, am o intrebare (sorry daca e common knowledge dar nu am mai avut psp pana acum...). Jocurile psp sunt diferite in functie de zona (ca cele de xbox 360)?

    Adica, daca imi cumpar psp din Romania voi putea juca pe el nemodat jocuri cumparate din Australia?

    Multumesc pentru raspunsuri.
    da sunt pe zone ca pe xobx/ps3 dar merge sa joci orice zona pe orice psp

    Quote Originally Posted by vanelli View Post
    am si eu o intrebare cum pot vedea filme pe psp am instalat un program avidemux 2.4 am decriptat jocul format mp4 si l-am bagat in psp si tot nu merge spuneti-mi si mie va rog frumos cum sa procedez multam fain
    incearca ultra video converter,eu pe asta il folosesc,convertesti in mp4 si ar trebui sa mearga.
    asta daca te referi la filme,ca vad ca ai scris ceva de joc,nu trebuie sa decrpitezi nimic,tu doar il convertesti in mp4

    Quote Originally Posted by PSPGo View Post
    A aparut modarea pt. 3004 6.50 ? daca da si un link va rog ? multumesc !
    nu

  2. #742 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    6.50? Si ma rog de unde ai psp-ul ?

    Daca era vorba de 6.20, sunt sanse sa iasa luna asta un HEN.

  3. #743 SP
    Junior Member icadito's Avatar
    In sfarsit apare ptr 6.20 ca deja astept de prea mult timp

  4. #744 SP
    Junior Member uidivo's Avatar
    buna......sunt destul de nou in domeniul psp si as avea 2 intrebari..................se merita psp ca sa te joci acasa ? eu nu calatoresc mult dar ma gandeam ca este o sursa foarte buna de distractie mai ales cand nu ai ce sa te joci la pc...........ma gandeam sa imi iau psp 3000 . Si din cate am auzit se poate moda permanent cu un program numit sedna ?...va rog sa ma ajutati

  5. #745 SP
    Member sensamur's Avatar
    Salutare!
    Am o mica problema cu jocul Little Big Planet, pana acum nu mi-a facut nici o problema,dar de ieri nu pot sa ma conectez la internet.
    Cand ii dau sa se conecteze se blocheaza la "Downloading news".Internetul in general si jocurile imi merg dar nu stiu ce are lbp de nu mai merge.O fi vreo problema la server sau la internetul meu?Stie cnv care ar putea fi cauza???

    ---------- Post added 12-11-2010 at 12:35 PM ----------

    Aaaa si am uitat sa mentionez cand se bloackeaza la "Downloading news",sta 10 sec dupa care se inchide psp.

  6. #746 SP
    Junior Member weaksis's Avatar
    salut...am si eu un psp si i-am facut update la firmware de 6.20...vreo sansa sa il pot moda iar?

  7. #747 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Depinde ce PSP ai.Spune-mi modelul si vezi ca sub baterie este un Date Code.Zi-mi ce scrie acolo.

  8. #748 SP
    Junior Member weaksis's Avatar
    pSP - 2004 date code 8A

  9. #749 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    Quote Originally Posted by weaksis View Post
    pSP - 2004 date code 8A
    normal ca se poate moda..in cazul in care aveai data code mai mare de 8C era mai naspa,alea de obicei sunt mai pretentioase...bagi 5.50gen d3 apoi 5.50 prome v2 si gata..enjoy!!

  10. #750 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu nu pot sa fac update la psp sau sa intru pe net . Cand incerc sa intru la PS Store sau sa ma loghez cu acelasi cont care il am si la ps3 imi zice ceva de genu : Connection error (nu mai stiu ce) 2000008 . (oare 8 era la sfarsit ? ). Ce as putea sa fac. Nici macar sa conetez psp-ul la ps3 pt remte play nu am reusit .

    Btw a incercat careva vreun joc pt psp online ? Gen monter hunter freedom. cum sunt ? cum se comporta online ?

  11. #751 SP
    Member sensamur's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    eu nu pot sa fac update la psp sau sa intru pe net . Cand incerc sa intru la PS Store sau sa ma loghez cu acelasi cont care il am si la ps3 imi zice ceva de genu : Connection error (nu mai stiu ce) 2000008 . (oare 8 era la sfarsit ? ). Ce as putea sa fac. Nici macar sa conetez psp-ul la ps3 pt remte play nu am reusit .

    Btw a incercat careva vreun joc pt psp online ? Gen monter hunter freedom. cum sunt ? cum se comporta online ?
    Am incercat eu nfs undercover.Merge destul de bine singura problema e ca nu prea gaseti playeri online decat de la ora 20:00 in sus.

  12. #752 SP
    Member Ayrton's Avatar
    weaksisa se poate moda dar iti trebuie o baterie pandora cu care sa faci downgrade.
    IuLyaca nu sti ce vorbesti mai bine taci din gura,poti brikui psp-urile altor,daca nu sti ce vorbesti.In primul rand daca avea date code peste 8C nu se putea folosi o baterie pandora,deci in concluzie nu poti sa-l modezi.

  13. #753 SP
    Junior Member IuLy's Avatar
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    weaksisa se poate moda dar iti trebuie o baterie pandora cu care sa faci downgrade.
    IuLyaca nu sti ce vorbesti mai bine taci din gura,poti brikui psp-urile altor,daca nu sti ce vorbesti.In primul rand daca avea date code peste 8C nu se putea folosi o baterie pandora,deci in concluzie nu poti sa-l modezi.
    bine ca esti baiat istet si ma corectezi; n-am zis ca 8c se modeaza cu pandora....eu i-am zis ce sa faca in cazul lui cu 8a...da ai dreptate trebuie sa faca si downgrade

  14. #754 SP
    Junior Member bobollyno's Avatar
    Salutare .... psp 3004 OFW 6.20 se poate moda ( daca nu care este ultima versiunea de OFW care se poate moda ?) sper ca nu a ramas la 5.20...
    Multumesc

  15. #755 SP
    Member TheSpider's Avatar
    defapt a ramas la 5.03 ce e mai mare nu se poate moda

  16. #756 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Ce fel de pspuri se pot moda? astea mai noi........

    ---------- Post added 14-11-2010 at 04:27 AM ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    banuiesc ca te referi la PSN, pentru ca momentan nu exista PSN/XBL in Romania. Sony si Microsoft au zis ca ei nu vand console si accesorii in aceasta tara asa ca nu au motive sa ofere si suport online. s-a incercat o petite si interventii la oficiali, dar de degeaba.

    YouTube - Gamerii rom�ni, �n r
    What the hell ? Deci Xboxuri nu sunt de vanzare in Romania ? Nici Ps3 ? :\

  17. #757 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    PSP Go drops in price AGAIN | BotchWeed
    You can now pick up the disc free console for just �129 in the UK. This is part of a worldwide drop in price. The system is now �16,800 (�132) in Japan, and $199 (�123) in the US, down from $249 (�155).

  18. #758 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Lipsesc serviciile online ( Ps Store, de ex. ) din tara noastra, iar Microsoft sustine ca nu vinde Xbox-uri in Romania, de aceea lipseste si LIVE.

  19. #759 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Lipsesc serviciile online ( Ps Store, de ex. ) din tara noastra, iar Microsoft sustine ca nu vinde Xbox-uri in Romania, de aceea lipseste si LIVE.
    Aha now i get it ! Thanks

  20. #760 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    VG247 � Blog Archive � Report: SCEE says PSP go �129 price was “website error”
    GI’s reporting that Sony’s made a mistake on its website by offering PSP go for a dropped price of �129 in the UK, and is to revert the machine to �160.

    A widely-reported UK price drop of �30 for the console was due to a ‘website error’, the company said today.
    Reports surfaced following a repricing on the official Sony website, which was advertising the PSPgo at �129. This would have been the second price-drop in three weeks.
    It’s not known if Sony will honour any sales at the lower price.
    The machine was officially dropped to �159.99, down from �199.99, on October 25.
    Sony cut the cost of PSP Go globally on the same day. The new price for the digital-only handheld is �16,800 ($200/�132) in Japan, while the American price was reduced to $199, down from $249.
    We’re trying to get comment from the company now.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 55 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts