Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 55 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #181 SP
    Member playgame's Avatar
    Uite-te si tu la video-uri, sint o gramada pe net. Pentru un handheld, e super grafica pe psp, se poate juca online(depinde de joc) sau lan cu prieteni.


  2. #182 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...un site rom�nesc destul de interesant

    PSP Fanatik | Like no other

  3. #183 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cel mai distractiv joc de PSP mi se pare GTA Vice City Stories in lan cu prietenii, are un mod in gen ''hotii si politistii'' cum e la GTA4, e extrem de distractiv.

  4. #184 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mie dintre toate gta-urile pt psp , cel mai distractiv mi se pare Chinatown wars . nush .. ii foarte diferti de restu , si faptu ca seamana cu gta 1 si 2 brings back a a lot of memories . si vice city stories si liberty city stories si tari (mai ales de la 3 jucatori in sus ) , da chinatown wars rocks \m/

  5. #185 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Ma asteptam ca sony sa faca anumite upgrade-uri mult mai importante,odata cu lansarea PSP GO! cum ar fi: 2 analog stick-uri, procesor mai rapid(chiar si cu 50,100mhz tot ar fi fost ceva) sau marirea ecranului.Au pus numai lucruri care dupa parerea mea nu sunt asa de folositoare,de fapt au scos ce era mai important:UMD-ul.
    Avand in vedere ca de 4 ani nu avem Playstation Store in Romania,nu vreau sa stiu cat de mult timp va fi necesar si pentru aceasta implementare si pentru facilitarea cumpararilor de jocuri pentru PSP GO!
    Voi ce credeti?

  6. #186 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Ce ziceti sa facem o petitie pentru PSN Store pentru Romania?

  7. #187 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Theodor01 View Post
    Ce ziceti sa facem o petitie pentru PSN Store pentru Romania?
    Uaau . O plecaciune in fata ta maestre ! Esti primul din Romania care incearca asta !

  8. #188 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by al3xultimate View Post
    Ma asteptam ca sony sa faca anumite upgrade-uri mult mai importante,odata cu lansarea PSP GO! cum ar fi: 2 analog stick-uri, procesor mai rapid(chiar si cu 50,100mhz tot ar fi fost ceva) sau marirea ecranului.Au pus numai lucruri care dupa parerea mea nu sunt asa de folositoare,de fapt au scos ce era mai important:UMD-ul.
    Avand in vedere ca de 4 ani nu avem Playstation Store in Romania,nu vreau sa stiu cat de mult timp va fi necesar si pentru aceasta implementare si pentru facilitarea cumpararilor de jocuri pentru PSP GO!
    Voi ce credeti?
    PSP Go nu este o platforma noua. Daca ar fi facut schimbarile de care vorbesti acolo ar fi fost PSP 2, iar cu timpul ar fi trebuit sa trecem de la PSP la aceasta platforma.

  9. #189 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Salut am si eu un psp fhat cu fw 5.50 -B(full), nu ma lasa sa mai folosesc unele programe... de exemplu: pandora tool kit.
    Nu stiti cumva cum sal fac dinou m33?? fara pandora.

  10. #190 SP
    Junior Member Memmorex's Avatar
    Salut.
    Intru si eu in club cu un PSP 2004.

    M`ar interesa si pe mine cum pot sa modez consola pentru a folosi homebrew pe ea.
    Si nu ma puneti sa caut pe google ca am cautat dar nu am gasit ce am vrut eu.
    Mentionez ca este un PSP 2004 8C

  11. #191 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Se pare ca l-am cumparat cu scop de mobilier. In afara de Castlevania nu m-am jucat altceva cu toate ca am incercat mai multe jocuri. Mi-a placut GoW, dar degeaba, nu ma atrage consola in sine. Tot pe DS ma joc. Ce sa mai vorbim, unui fan convins Nintendo ii este greu sa se adapteze.

    Ma gandeam initial la o trecere la PSP Go, asta pana am pus mana pe una. Mai rau. Nu au gasit alta solutie cei de la Sony? Voi va simtiti bine cu ea in mana? Eu nu. Ma simt inconfortabil.

  12. #192 SP
    Member CaNtO's Avatar
    depinde de joc , din cate am inteles de la un prieten fiecare umd are un cod ceva , si fiecare salvare cam la fel deasta nu cred ca se potriveste!

  13. #193 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #194 SP
    Member mihaif27's Avatar
    A jucat cineva Assassin's Creed: Bloodlines? Merita sau dau banii pe el?

    Din review-urile de pe diferitele siteuri de specialitate nu pare foarte bun jocul.

  15. #195 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #196 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    A jucat cineva Assassin's Creed: Bloodlines? Merita sau dau banii pe el?

    Din review-urile de pe diferitele siteuri de specialitate nu pare foarte bun jocul.
    Nu prea merita , grafica lasa de dorit , rest e reusit! E foarte scurt!

  17. #197 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    Nu prea merita , grafica lasa de dorit , rest e reusit! E foarte scurt!
    da ce te asteptai pt un joc de PSP,doreai sa arate exact ca si pe PC?
    Grafica e foarte buna,insa GAMEPLAY'ul lasa de dorit la fel si povestea din joc

  18. #198 SP
    Manager paul's Avatar
    Digital Comics Reader Now Available for PSP – Get a Free Issue! – PlayStation.Blog
    724K-A4BG-JLD7


    ---------- Post added 21-11-2009 at 05:34 PM ----------

    Sony Giving Away Free Comics - PSP - Kotaku
    once you get it to work right

    1. delete app
    2. deactivate video/comic playback
    3. download comics(there are four of them)
    EC2N-9HBR-HJD6
    63N8-R2BF-9E4D
    FF3N-H7B6-M2JF
    4. redownload app & reactivate video/comic playback

    after those steps the app actually works very nicely. but its just a hastle to get it to work correctly

  19. #199 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Quote Originally Posted by nuyokamata View Post
    da ce te asteptai pt un joc de PSP,doreai sa arate exact ca si pe PC?
    Grafica e foarte buna,insa GAMEPLAY'ul lasa de dorit la fel si povestea din joc
    Daca ai jucat god of war : chains of olympus observi diferenta la grafica!

  20. #200 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 55 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts