Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 55 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #621 SP
    Member Cata25's Avatar
    System Settings -> USB Charge -> On

  2. #622 SP
    Member klausn's Avatar
    Pff nu apare niciunde USB Charge !!

  3. #623 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Imi pare rau, insa ai nevoie de incarcator. Functia Usb Charge a aparut prima data la Psp Slim ( 200x ), pentru cei ca tine - care l-au luat Sh, fara incarcator. As fi postat mai devreme dar acum am vazut discutia. Pentru incarcator, trimite-i un mesaj lui Donely, s-ar putea sa aiba el ( cum ti-a sugerat si Ayrton ).

  4. #624 SP
    Member klausn's Avatar
    Am vorbit acum si cu el,nu are de vanzare,dar daca are cineva,PM me...multumesc tuturor pentru ajutor!

  5. #625 SP
    Member klausn's Avatar
    Bine v-am gasit,de astazi si eu intru in clubul PSP

    ---------- Post added 11-07-2010 at 12:28 AM ----------

    Scuzati de double post,nu am putut da edite.
    Mai am insa 1 intrebare,daca software-ul meu este 3.71,nu e ala 5.50 gen d3 sau cum se numeste,se poate ca sa nu imi ruleze toate jocurile? Asa am citit ceva,nu am inteles,sau pot sta linistit ca merge orice joc?

  6. #626 SP
    Junior Member salem's Avatar
    auziti am si eu o problema la psp meu vreau sa ma ajute aia care stiu mai bn
    ieri ma jucam si deodata imi zicea ca nu am niciun card inauntru dar eu avem
    a trebuit sa formatez cardu si acuma nu citeste niciun joc adica eu leam bagat imi arata ca am consumat memorie dar nu citeste nimic
    datimi o solutie cv
    ms anticipat
    psp e modelul 2004 modat 5.50 gend3 poate va ajuta sa va dati seama

  7. #627 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Cardul este unul fake mai mult ca sigur.Dute la orice optiune,music,video care vrei tu,apasa si dai pe information.Vezi ce scrie la Magic Gate.

  8. #628 SP
    Junior Member salem's Avatar
    supported

  9. #629 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Atunci este original...Si mie mi se intampla chestia asta,odata am un joc,iar cand intru a doua oara nimic,insa spatiul este ocupat pe card.La mine a fost problema de la joc,vreo 2-3 jocuri imi faceau asa.Le-am luat din nou de pe alt sait si au mers.Daca zici ca chair nici un joc nu iti merge...Incearca sa cumperi alt card,poate s-o so fie stricat ceva la el.

  10. #630 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Si eu zic ca este de la joc. Pe a lui Tudoran, am incercat sa bag guitar hero si la fel facea. La alte jocuri nu dadea rateuri. La guitar hero de fiecare data. Numai cu format si-a revenit.

  11. #631 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    as vrea sa-mi iau si eu un psp in viitorul apropiat dar vreau sa stiu cam cat dureaza bateria daca ma joc non-stop? cate ore?
    si stiti vreun magazin, ceva, de unde sa-l iau mai ieftin? sub 800 ron.

  12. #632 SP
    Junior Member nomad171832's Avatar
    Eagle-Eye, eu iti recomand sa iei de pe siteul asta

    Console Hardware Platforma Sony PSP pret crescator

    Poti sa ai incredere in cei de la emag..transportul este gratis..iti vine in 2 zile la usa, prin fan courier..
    Mai asteapta parerile baietilor..vezi ce iti recomanda si altii
    ( by the way, din cate stiu, modelele 3000 nu sunt modabile..trebuie sa aiba versiune de soft pana in 5.05... )
    Cat despre cat te tine incarcat un psp...daca te joci continuu, te tine cam 5-6 ore..acum depinde si de baterie..eu am o baterie de 1800 mA si ma tine cam 4 ore cu totul la maxim si vreo 6-7 cu totul la minim ( sunet si luminozitate ). Tin sa mentionez ca eu am psp fat (1004)

  13. #633 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ok ms mult. mai astept si alte pareri si vad eu dupa aia...

  14. #634 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Are LUC la vinzare la noi pe forum, variante modabile daca asta-ti doresti. Bateria tine intre 5 si 7 ore depinde de cum il folosesti.

  15. #635 SP
    Junior Member PSPGo's Avatar
    Am si eu o problema baieti : Am un PSP 2004 Slim . I-am facut downgrade cu pandora , l-am modat cu 5.03 GEN FULL . Aseara am ascultat muzica si mi s-a terminat bateria (bineinteles ca s-a demodat) . Acum 10-15 minute (11:39 now) am incercat sa il mai modez odata . Am intrat in chicken Hen si s-a blocat . S-a inchis (fara sa se faca ecranul verde -- deci nu s-a modat) si cand sa-l redeschid sa mai incerc surpriza : NU SE MAI DESCHIDE ? Ce este de facut ? S-a brick-uit cumva ?

  16. #636 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Cam da, cauta-l pe Donely, el te poate ajuta.

  17. #637 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    VG247 Blog Archive Tactics Ogre: Let Us Cling Together hitting PSP
    Square has announced it’s to release Tactics Ogre: Let Us Cling Together, which is a re-imagining of the original Strategy RPG.
    It’s to be made available on PSP, and a date will be announced at a later time.
    The original game from 1995 was never published in Europe, and only on the SNES, but key members of the original development team have reformed to do the PSP revamp: Hiroshi Minagawa (Director), Akihiko Yoshida (Character Design), Yasumi Matsuno (Game Design), Hitoshi Sakimoto and Masaharu Iwata (Composers).
    Tactics Ogre will include reworked visuals and effects, a re-arranged soundtrack, new character growth mechanics, and a new Wheel of Fortune system.
    Sounds lovely.
    More information along with screens can be found over on the EU PS Blog, and the official website can be found here – although it is having tech difficulties at the moment.

  18. #638 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am o intrebare, pe PSP GO, cum rulez jocurile?

  19. #639 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Foarte simplu, jocurile le poti downloada de pe PSN si apoi le rulezi de pe memoria interna, sau de pe un card de extensie.

  20. #640 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Gratis?
    Ai scris ca le pot downloada, nu ca le pot cumpara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 55 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts