Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 55 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #781 SP
    Junior Member BlaCkMinD's Avatar
    Am si eu ceva intrebari si anume:

    Cum aflu ce versiune am la psp?
    Cum ii fac update?

    As vrea daca se poate la intreabrea a2-a un raspuns mai detaliat,daca se poate si un tutorial multumesc!

  2. #782 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    A aparut un filmulet cu PSP phone....cum vi se pare? YouTube - Sony Ericsson Z1 PlayStation phone [spy video]!

  3. #783 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    eu zic ca-i fake

  4. #784 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  5. #785 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    deci nu era fake...oricum videoul era de proasta calitate nu se intelegea nimic.

  6. #786 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Vreau sa imi iau un psp go pentru ca m-am saturat de psp100 pe care il detin si pentru ca bateria mai tine doar vreo 3 ore si vreau sa va intreb cateceva.
    1) Stiu ca nu mai are suport pentru UMD-uri si ca tre sa cumperi jocurile de pe PSN, dar in Romania, cum fac acest lucru? Cu orice card e posibil?
    2) Bateria cam cat tine?
    Ty

  7. #787 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Vreau sa imi iau un psp go pentru ca m-am saturat de psp100 pe care il detin si pentru ca bateria mai tine doar vreo 3 ore si vreau sa va intreb cateceva.
    1) Stiu ca nu mai are suport pentru UMD-uri si ca tre sa cumperi jocurile de pe PSN, dar in Romania, cum fac acest lucru? Cu orice card e posibil?
    2) Bateria cam cat tine?
    Ty

  8. #788 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Eu mai degraba ti-as sugera un Psp 3000, in special pentru UMD Suport. Spre deosebire de Psp 3000, Psp Go are 16 Gb memorie, plus ca o poti suplimenta cu alti 16 printr-un card. Daca tin minte bine, Psp Go are si ecran mai bun. Totusi, daca vrei neaparat Go, iti raspund la intrebari:

    1) Ca sa cumperi jocuri de pe Psn, iti trebuie mai intai un cont. Deci dupa ce iti cumperi Psp Go, iti faci cont si cumperi jocurile folosind carduri speciale, sunt de cumparat la baietii de la bazar, dar ai grija ce carduri cumperi, daca ai cont US sa iei carduri in dolari, daca ai pe UK sa iei in lire.

    2) N-am o idee fixa, dar stiu ca te tine destul de mult timp, cat orice Psp nou ( banuiesc ca in jur de 7-8 ore, nu sunt sigur ). La Psp 1000 poti foarte simplu sa cumperi alta baterie si ai rezolvat problema.

    Asta daca vrei neaparat alt Psp. Desi, daca as fi in locul tau, din banii de Psp Go mi-as lua un Ps3/Xbox360, si o baterie pentru Psp 1000 ( ma rog, mai trebuie sa pui putin in plus, dar mi se pare ca iesi in castig mai mult ).

  9. #789 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    O alta varianta (mai ales daca ai deja un PSP) ar fi sa pui banii deoparte, sa mai strangi si altii si sa-ti cumperi PS Phone-ul Zeus Z1 (cand o sa se lanseze). Eu asa as face.

  10. #790 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    am o mica problema legata de psp.am conectat o data psp-ul la laptop pentru a lua muzica si imagini si din greseala am sters meniul photo de pe psp.am creat altul si cand am copiat niste imagini am vazut ca nu erau in meniu.acum nu stiu cum sa fac sa pot copia din nou imagini pe psp.stie cineva ce pot face?(pe psp meniul photo a ramas dar nu imi salveaza imaginile)

  11. #791 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Scrie pe radacina cardului Photo cu capslock, daca nu merge nici asa, incearca sa formatezi memory stick-ul.

  12. #792 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    psp 3004 suporta carduri de 16GB?

  13. #793 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    eu iti sugerez sa iti iei mai bine un psp 3004.un alt dezavantaj la psp go pe langa faptul ca nu are suport pentru umd-uri mai este si faptul ca display-ul este mai mic(3,8 inch fata de 4,3 la psp 3004),iar modul in care joci mi se pare mai dificil datorita noii forme.
    o alta solutie,cum spunea si RazvyLord e sa iti iei un ps3 mai ales ca au inceput sa apara jocurile 3D.

  14. #794 SP
    Member sensamur's Avatar
    Am si eu o intrebare.Exista jocuri full,free pe psp, fara sa necesite ca psp-ul sa fie hacked??Jocuri gen miniclip,mario ,tetris,....,jocuri simple.

  15. #795 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    exista jocuri de genul asta,le poti descarca de pe net dar nu stiu ce adresa.pentru mai multe informatii incearca sa cauti pe google

  16. #796 SP
    Member sensamur's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    exista jocuri de genul asta,le poti descarca de pe net dar nu stiu ce adresa.pentru mai multe informatii incearca sa cauti pe google
    Ms mult!

  17. #797 SP
    Junior Member Crisy's Avatar
    Hello!
    Am o problema. Am incercat sa-mi modez psp-ul dupa tutorialul de pe forum. Totul a mers bine pana sa accesez imaginea. Din meniul principal, am intrat pe poze, apoi pe momory stick. Am asteptat sa se incarce poza de la folder, apoi am intrat in folder si am asteptat sa se incarce cele 4 poze. Cand s-a incarcat ultim poza, psp-ul s-a blocat.
    Am mai incercat inca o data, fara sa mai astept sa se incarce cele 4 poze din folder, am intrat direct pe ultima imagine, am asteptat si psp-ul s-a stins. Am repetat faza de mai multe ori, dar cu aceleasi rezultate, plecand cu nervi la liceu ca nu am reusit.
    Mentionez ca am updatat psp la versiunea 5.03 si am folosit chickhen mod.
    Cu ce am gresit ? Sau ce nu am facut de imi face fitze psp-ul ?

  18. #798 SP
    Member TheSpider's Avatar
    nu e nimic gresit,se intampla chestia asta,mai incearca,incearca sa dai in sus si jos...nush pan la urma tre sa mearga.

  19. #799 SP
    Junior Member Crisy's Avatar
    @TheSpider: am incercat si sa dau in sus si in jos pana se incarca ultimile imagini, dar tot mi s-a blocat psp-ul.

    ---------- Post added 12-12-2010 at 09:12 AM ----------

    okay, scuze de dublu post, dar mai am o intrebare.
    Cu chickhen am rezolvat, am gasit alt tutorial. Dar am ajuns la partea cu cfw enabler. Am instalat versiunea 3.70 totul bine, pana sa intru in joc si sa-mi zica "The game could not be started (80020321)" . Cum rezolv chestia asta ?

  20. #800 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Vesti bune pt posesorii de psp si iubitorii de Final Fantasy
    Final Fantasy IV Compilation Set for PSP - gamrFeed
    The PSP will be getting a port of the good old classic Final Fantasy IV, originally released as Final Fantasy II on the SNES outside of Japan, but that's not all. The latest issue of V Jump took a look at the upcoming Final Fantasy IV Complete Collection, which combines Final Fantasy IV together with the game Final Fantasy IV: The After Years. The After Years was released on cell phones originally, and then later ported to WiiWare last year.

    For the PSP edition, they are redoing the visuals and also adding a new scenario that connects Final Fantasy IV with The After Years. There might be some other new stuff as well, but we'll have to wait for more info.

    Final Fantasy IV Complete Collection is set for a PSP release in Spring 2011.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 55 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts