Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Ce accesorii avem la PSP !

  1. #1 SP
    Member Solozaur's Avatar

    Ce accesorii avem la PSP !

    Deoarece abia mi-am cumparat PSP sunt interesat de mai multe accesorii - husa, skin, case, casti, strap-uri, etc!
    Cred ca ar fi un bun prilej sa postam poze cu ce accesorii detinem sau dorim sa achizitionami in viitorul apropiat!

    Eu din pacate momentan nu am nici un fel de accesoriu asa ca am sa atasez poza cu un Playgear Pocket Slim de la Logitech pe care intentionez sa-l achizitionez.
    Attached Images Attached Images log-pspport.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    O husa de material cu burete, nu iti recomand sa iti cumperi toate prostiile. Vor ajunge sa zaca undeva printr-un sertar. Castile si o husa/carcasa protectoare e tot ce ai nevoie.

  3. #3 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Same here,daca se poate si o folie pe ecran ar fi ok.Eu am o folie de la 3M pe ecran,o husa de burete la 20ron si cam aia e.Daca este cam neindemanatic,nu ar strica si o curelesa,insa sa nu contina metal,ca sa nu zgarii PSP-ul.Casti recomand in ear (doape), pentru a diminua zgomotele de pe langa tine,pentru ca PSP-ul nu exceleaza la sunet.
    Primul lucru care ti se va zgaria la PSP,este inelul de pe spate,ca la toate PSP-uirle,indiferent de model.

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    husa si card

  5. #5 SP
    Member Solozaur's Avatar
    unde ati gasit de cumparat folie protectoare ptr ecran?

    ---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

    LE: Gata, am gasit! Multumesc RbloodGamer :applause:

  6. #6 SP
    Member Rblood's Avatar
    Ma bucur ca am putut sa te ajut, eu nu mi-am cumparat decat o husa de burete care are si suport pentru 2 umd-uri (eu zic ca prinde bine), in rest, numai ce am primit de la psp, era un value pack.

  7. #7 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    ommmmmmm Husa Stereo Speakers
    card
    casti
    usb

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Card de 4 GB si husa cu boxe incluse (desi mi-as fi dorit sa gasesc la magazin o husa simpla ) . Vreau sa imi iau si niste casti Sony da vad ca merg si astea de la Nokia asa ca ...nu ma grabesc

  9. #9 SP
    Member octav's Avatar
    am uitat de usb

  10. #10 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Isi merita banii castile alea sony cu comanda pe fir ?

  11. #11 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    eu am card de 8gb husa din burete cablu usb si cam atat

  12. #12 SP
    Member Rblood's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Isi merita banii castile alea sony cu comanda pe fir ?
    Nu prea...

  13. #13 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Hah..la psp am doar o husa cu boxe stereo in ea...un adaptor de microSD...si un handstrap pentru evitarea "scaparii".
    ??Casti??...se aude prea incet psp-ul...oricum orice tip de casti cu mufa de 3.5 merge.

  14. #14 SP
    Junior Member calin1611's Avatar
    Eu mi-am cumparat o husa transparenta de silicon pt psp si sunt extrem de incantat de ea. Inainte sa o cupar daca scapam consola pe jos chiar si de la o inaltime mica sarea bateria afara. Acum cu husa nici nu mai sare bateria afara si nici nu se zgarie cand il pun pe masa.

  15. #15 SP
    Member AC DC's Avatar
    Eu am un Travel Kit...

  16. #16 SP
    Member verde's Avatar
    eu am un travel kit ce contine: cablu retractabil usb ,cablu retractabil incarcare usb ,incarcator de masina cu mufa usb ,curelusa ,husa cu curelusa si suport 2 umd-uri ,carpulita + ce am cumparat eu adica: folie protectie ,stickere transformers , hand grip ,suport de parbri ,camera ,gps ,microfon si card de 8 gb ,1 gb 2, gb si 4 gb ,acum ma gandesc sa-mi cumpar si de 256 si de 512 mb si de 16 gb ca sa fac toata colectia completa de carduri

  17. #17 SP
    Hnt
    Junior Member Hnt's Avatar
    sfatuiti-ma si pe mine va rog de unde pot cumpara accesorii pt psp la un pret bun si calitate.precizez ca locuiesc in bucuresti.multumesc

  18. #18 SP
    Member octav's Avatar
    cauta la altex

  19. #19 SP
    Hnt
    Junior Member Hnt's Avatar
    ok, thnks octav11

  20. #20 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    card de memorie
    husa/carcasa
    casti
    folie de protectie
    materiale de curatat
    camera
    cablu transfer de date
    cablu de conectare la tv

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Avem DOOM 4! By flavi_us in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 21-07-2014, 14:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts