Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: PSP 3000

  1. #1 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar

    PSP 3000

    Mai putin si o sa se lanseze si in Romania PSP 3000 , pretul estimativ este de 750 de ron din cate am inteles eu deci merita sa ne schimbam psp slim pe unul mai nou care are un ecran mai luminos deci automat dureaza mai putin baterie si mai multe functi pe internet .

    Pana la urma merita sa dam 90 de ron in plus pentru psp 3000 ?

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asteptam, asteptam... ai mai multe detalii si aici:

    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...el-psp-3000-a/
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ru-psp-3000-a/

    P.S. De ce scrii cu font ALB si BOLD ? Imagineaza-ti ca vom avea si un style deschis. Daca scrii cu font alb, pe acel style nu va vedea nimeni ce scrii. Iar BOLD... devine obositor

  3. #3 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu cred ca va fi un succes si mai ales cei care au psp slim nu-i sfatuiesc sa isi cumpere psp 3000 pentru un ecran mai luminos si un microfon.

  4. #4 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Microfonul va fi foarte bine implementat in niste jocuri, daca vor face ca la DS. Mi se pare un plus major, ca si ecranul, de altfel...

  5. #5 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    scuze monky dar eu nu am facut nici o modificare la culoare scisului doar am dat sa scriu mai gros atata to

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Psp 3000... as in consola despre care nimeni nu credea ca va iesi... Arata cool, este trendy, as usual si este neagra:X Geniala. Me wanna buy one.

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Microfonul va fi foarte bine implementat in niste jocuri, daca vor face ca la DS. Mi se pare un plus major, ca si ecranul, de altfel...
    ar fi aberant. e ca si cum sa zic, Microsoft ar scoate jocuri doar pentru consola Xbox in varianta de 60 GB. Nu vor scoate jocuri cu microfonul pentru ca vor avea un install base foarte foarte redus si cu siguranta nu va cumpara nimeni un PSP-3000 doar pentru 1-2 jocuri.

    Daca e sa faca side-features in-game cu microfonul, asta e altceva, dar nici nu ne putem gandi la un gameplay facut in jurul microfonului ca pe DS.

  8. #8 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Nu a observat nimeni ca doar recicleaza aceeasi idee ?

    Am un PSP Phat din 2006 si a inceput sa stranga praf prin dulap de cateva luni. Nu ii vad venind cu o idee noua sau ceva inovator care defapt sa si merite schimbul pe care il faci... PHAT -> SLIM -> 3000...
    Nu au anuntat nici un PSP2 cu modificari serioase de hardware si redesign. Nothing new... SAD!

  9. #9 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar

  10. #10 SP
    Member Arslany's Avatar
    <<The PSP-3000 can be "hacked" by switching out the CPU for the PSP-3000 with the PSP-2000's CPU, although with the PSP-2000 CPU the PSP-3000 cannot use some features, including the use of the brighter (PSP-3000) screen. One would have to use the T.V. output feature to see visual output.>>

  11. #11 SP
    Junior Member david4uta's Avatar
    totusi, se poate moda??

  12. #12 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Din fericire. Nu.

  13. #13 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Din fericire. Nu.
    Se poate, a aparut "tool battery" de ceva saptamani bune.

  14. #14 SP
    Junior Member david4uta's Avatar
    apropo, stie careva sa decodeze... si are locuieste in arad??

  15. #15 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by david4uta View Post
    apropo, stie careva sa decodeze... si are locuieste in arad??
    Nu stiu pe nimeni in Arad, dar in 10 zile am sa primesc TOOL Service Mode Battery pentru el si il rezolvam. Sunt din Bucuresti

  16. #16 SP
    Junior Member walkman88's Avatar
    si tool service mod este pentru ta90 (MOBO)Deci ar trebui mearga si pe slin`urile cu ta88v3 mobo? am inteles ca au acelasi IPL cu ta88v3. Corecteaza-ma daca gresesc


    LE: presupun ca de LIte blue TOOL zici , nu?

  17. #17 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Daca vorbiti despre bateria albastra uitati aici un miniarticol despre ea : Updates on the Lite Blue Battery &#038; TA-088v3 PSP Hacks � PSP Homebrew, PSP Downloads, PSP Mods

  18. #18 SP
    Junior Member walkman88's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Daca vorbiti despre bateria albastra uitati aici un miniarticol despre ea : Updates on the Lite Blue Battery & TA-088v3 PSP Hacks � PSP Homebrew, PSP Downloads, PSP Mods
    da.. am citit si eu articolul ala.. dar eram curios ce fel de ''tool" va primi..

  19. #19 SP
    Junior Member consta_v's Avatar
    imi da si mie cineva un semn cand pot moda PSP 3004 PB Slim & LIte ?
    [email protected]

    thx

    sarbatori cu bine si frumoase ca sufletele voastre

    TiTi
    Buzau

  20. #20 SP
    Junior Member david4uta's Avatar
    se poate moda 3004-le??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. 3 noutati pentru PSP-3000 By Bobby in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 23-09-2008, 14:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts