Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 60

Thread: De cat timp aveti PSP-ul

  1. #1 SP
    Junior Member son1k's Avatar

    De cat timp aveti PSP-ul

    Mentionez ca am un PSP 3004 de 3 luni de zile si momentan merge bine.
    Astept sa imi spuneti ce PSP aveti si daca ati avut vreo problema cu butoanele sau cu altceva la el (nu ma refer la partea software, ci hardware)

  2. #2 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    Am un PSP 2004 care vreau sa-l vand e modat si nu akm nicio problema cu el il am de 2 ani aproape 1 an jumate a stat mai mult pe raft

  3. #3 SP
    Junior Member son1k's Avatar
    Sa inteleg ca nu prea lai folosit ?

  4. #4 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Eu am avut unul 1004 PB pe care l-am tinut cam 1 an, apoi mi-am luat un 2004 IS pe care l-am tinut 1 an si jumate, apoi inca un 1004 PB pe care il am de 1 an si 9 luni, si acum mi-am luat un 2004 PB pe care il am de 3 saptamani

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu am un psp slim (cadou de ziua mea ) de 9 luni si inca merge super . Is foarte multumit de el si ii foarte util cam oriunde as merge , mai ales la scoala

  6. #6 SP
    Junior Member soulwise's Avatar
    PSP 3004 PB de 3 luni . Traiasca baietii cu jocuri SH si magazinele cu reduceri de pret . Pentru noi astia "nemodabili" sunt aur curat .

  7. #7 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    am si eu un PSP Phat (1004) l-am luat la mana a-3-a lol, dar sunt foarte foarte multumit de el, il am de azi vara si pana acum nici cea mai mica problema nu am avuto cu el (doar chesti care nu stiam cum sa le fac), adevarul este ca il folosesc destul de rar, doar in timpul scoli si cand sunt plecat undeva (da atunci il folosesc de-l rup ), am avut si eu unele momente cand vruiam sa-l dau mai departe, dar renuntam repede la ele pentru ca sunt momente cand chiar e foarte util!

  8. #8 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Am un PsP 2004 pe care l-am luat prin septembrie 2008 si n-am avut nici cea mai mica probleme cu el

  9. #9 SP
    Junior Member Bimm3r's Avatar
    Ru il am de vreo 5 luni si l-am luat second, e in stare foarte buna, butoanele merg perfect. Si joc tekken pe el destul de mult

  10. #10 SP
    Junior Member luccy's Avatar
    al meu face 4 ani in vara asta...este un psp 1004 la care nu am schimbat nimic!nici macar bateria care spre surprinderea mea tine inca 5 ore continuu in jocuri
    P.S. e made in japan

  11. #11 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Si al meu face 4 ani , lam folosit la greu .. acuma sta bibelou in vitrina

  12. #12 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am un PSP 3004 din craciun cadou de la "mosu" , ma joc pe el de il rup (cand nu e ps3-u prin apropiere) mi s-a inchis de cateva ori la fifa (poate l-am solicitat prea mult)

  13. #13 SP
    Member donatelo's Avatar
    Am un PSP 2004 face 1 an imediat .
    Il folosesc pentru filme si muzica , jocuri mai rar

  14. #14 SP
    Junior Member Crystylicious's Avatar
    Quote Originally Posted by son1k View Post
    Sa inteleg ca nu prea lai folosit ?

    Nu prea am timp sa ma joc mai mult pe la scoala dar aks nu prea

  15. #15 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Am un psp 2004 silver modat m33 il am de 7 luni si pana acum nu am avut probleme cu el.
    A trebuit doar sa schimb bateria deoarece prima oara am incercat sa fac "hard mod" si am esuat

  16. #16 SP
    Junior Member Roby1509's Avatar
    As vrea si eu un PSP ofer la schimb un sony ericsson w850i +50 ron depinde de stare.

    Mentionez telefonul arata foarte bine si merge in orice retea.

  17. #17 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    Quote Originally Posted by Roby1509 View Post
    As vrea si eu un PSP ofer la schimb un sony ericsson w850i +50 ron depinde de stare.

    Mentionez telefonul arata foarte bine si merge in orice retea.

    la Publicitate se scrie msg tau

  18. #18 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Eu am un PSP 2004 IC de 1 an si 3 luni... am avut o singura problema , mi-a spart un prieten ecranul acum vreo 2-3 saptamani... da s-a rezolvat usor . I l-am schimbat cu unu nou si merge brici, singura problema aparuta la noul ecran sunt 2 pixeli de culoare verde aparuti in coltul drept-jos al ecranului , dar nu prea ma deranjeaza... de folosit il folosesc in calatorie dar si acasa cand n-am ce face

  19. #19 SP
    Junior Member tasecombi's Avatar
    am un psp de 2 ani jum si mi au sarit butoanele de bun ce e

  20. #20 SP
    Member Ayrton's Avatar
    . De bun ce e?Nu cred ca daca ai un PSP de mai multi ani,sar butoanele asa de odata.Ai dat cu el de pamant sau ce-ai facut ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 17-10-2012, 17:41
  2. Replies: 30 Last Post: 15-10-2010, 00:29
  3. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts