Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 171 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171
Results 3,401 to 3,417 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #3401 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    exista vro cale prin care sa pot filtra jocurile pe care le am digitale pe PSN?
    ma streseaza ca nu am gasit un filtru de cacao prin care sa poti selecta games si platforma

  2. #3402 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Unde nu ai gasit? (Store pe PC, Store pe PS4, Library pe PS4)

  3. #3403 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    in Library cand intru pe langa faptul ca merge cum merge site-ul e si greu de utilizat.
    a trebuit sa formatez cardul de la Vita care are 64 de gb si care avea MULTE jocuri pe el.
    Iisuse cat de greu e sa le pun la loc. daca caut in download list, aia se reseteaza de fiecare data cand dau click pe download, daca ma uit pe web am 700-800 de iteme prin care tre sa scrolez cate 15 20 cate or fi pe pagina o data
    ce o fi asa greu sa faca un sistem de filtrare


    macar de aveau in mama lor, pe pagina asta: https://store.playstation.com/#!/en-...PLATFORMPSVITA
    o bifa de OWNED/purchased

  4. #3404 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aha; deci te referi la PS Vita. Se muta in aria dedicata.
    Multumesc


    Si ca raspuns: Nici eu nu am gasit ceva de filtrat. E greu de tot sa navigezi pe acolo.

  5. #3405 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Tocmai am cumparat un Vita . Voi intra in posesia lui abia sapt viitoare . Ultimul meu produs Sony a fost un PS2 . Este nevoie de PS Plus ptr a juca online de pe Vita (COD , Killzone , etc ) ? Care ar fi cel mai bune store pe care sa fac contul ? Contul il voi folosi doar ptr Vita .


    Din ce am vazut Vita poate fi modata , m-ar interesa mai mult ptr homebrew apps , exista riscul de a lua ban ?

  6. #3406 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Buna ma alatur si eu cu un PS Vita normal.Si vreau si eu sa stiu de ce nu merg cardurile romanesti pt PS Store...

  7. #3407 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Pentru cine mai foloseste PS Vita, sta foarte bine in mana cu acest grip, diferenta considerabila!

    Grip Aliexpress 3$
    Attached Images Attached Images dsc00131.jpg dsc00135.jpg dsc00133.jpg dsc00136a.jpg

  8. #3408 SP
    Junior Member ghezo's Avatar
    Seara bună, am o întrebare pentru posesorii de ps vita 1000, vreau să-mi cumpăr una curând, cum rezistă ecranul după 5-6 ani? Am tot citit de probleme la oled și sunt curios dacă v-ați întâlnit cu ele. Mulțumesc

  9. #3409 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Nu am auzit pe nimeni sa se planga de ecran.Eu am Slim si e in stare perfecta, dar nefiind OLED, ci LCD, nu pot sa-mi dau cu parerea.Eu zic ca Slim(2000) ar fi alegerea cea mai buna.

  10. #3410 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by ghezo View Post
    Seara bună, am o întrebare pentru posesorii de ps vita 1000, vreau să-mi cumpăr una curând, cum rezistă ecranul după 5-6 ani? Am tot citit de probleme la oled și sunt curios dacă v-ați întâlnit cu ele. Mulțumesc
    Salut!

    Eu am prima varianta cu OLED. Functioneaza perfect ecranul, sunt al doilea proprietar. Ecranul este superb, culorile, negrul, tot.


    Daca tot a venit vorba de PS-Vita, daca doriti performanta la maximum in jocuri recomand instalarea unui CFW pentru a debloca puterea maxima a CPU/GPU. Face o diferenta notabila in aproape toate jocurile, jocuri care rulau in mod normal la ~22fps, acum stau stabil la 30, vezi Killzone, Uncharted, etc.

    Folosesc numai jocuri originale, nu m-au interesat pirateriile insa in ultima perioada a inceput sa imi faca cu ochiul functia de Remote Play si acest lucru ma cam tine in spate vis-a-vis de CFW. Instalarea CFW i-am facut-o acum doi ani si nu am mai ramas la curent cu stirile. Nu as vrea sa risc un ban.

    Exista cineva pe forum care foloseste consola conectata la internet ( fara risc de a lua ban ) si a reusit sa ii faca overclock?

  11. #3411 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Si eu am instalat CFW pe PS Vita si ceva asemanator pe 3ds dar nu m-a ajutat cu nimic, diferenta de performanta era foarte mica iar durata bateriei foarte slaba.Nu recomand.

  12. #3412 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ai facut tu ceva gresit sau nu ai activat ce trebuie, daca la tine diferenta dintre ~20-22fps si 30fps-constant este o diferenta de performanta foarte mica...

  13. #3413 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    La mine merge in 25 fps stabil, chiar si cele cu framerate mai mare sunt blocate la 25/30 fps acum.Posibil sa fii gresit eu ceva

  14. #3414 SP
    Manager paul's Avatar
    Un Ask Me Anything despre Vita: I Am a Former Sony Employee. AMA! : vita.

  15. #3415 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #3416 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Ca sa vezi... update nou pentru Vita...

    https://www.playstation.com/en-gb/su...stem-software/

  17. #3417 SP
    Manager paul's Avatar
    Zvon cu Vita 2:
    13:30 PlayStation “Vita 2” Handheld Leak

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 171 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts