Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 171 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2141 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    stiu, am in plan. ca nu ma deranjeaza nici jocurile de ps3. cand voi avea bani, urmatorul joc va fi "PS+ pe un an"

  2. #2142 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  3. #2143 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    stie cineva daca capacelele pentru thumbstick-uri incluse in acest kit sunt bune de ceva

  4. #2144 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Deal #11: Killzone Mercenary doar £14.99 (£13.49) pentru PS+ owners: https://store.sonyentertainmentnetwo...V0000000000000 .
    Are SP bunicel si MP foarte fun. Vor lansa in curand mai multe harti (gratis din cate tin minte) deci merita la pretul acesta.

  5. #2145 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    sa-mi deie Persona 4 Golden gratis pe PS+ pe 31 decembrie!!

  6. #2146 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Chiar asa bun e Persona 4 Golden? Reducerea pentru Killzone e buna, numai ca pretul pentru Ps Plus trebuia sa fie mai mic, cam 10 lire .

  7. #2147 SP
    Member szabi90's Avatar
    Mie nu imi plac japonezariile , insa sunt sigur ca Uncharted golden abyss , Killzone mercenary , Assassins creed 3 liberation , fifa , nfs most wanted ,sunt jocuri mai bune. Nu degeaba Uncharted ii cel mai bine vandut joc de PS Vita , probabil si Killzone.

    Ne trebuie un GTA exclusive , o sa ajute mult la vanzari.

  8. #2148 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Uncharted e cel mai bine vandut joc pe ps vita datorita seriei de pe ps3. Si Assassin's Creed Liberation cica cam are probleme.
    Cum poti tu sa fii sigur ca sunt mult mai bune cand nici macar nu ai jucat Persona 4 si pe toate site-urile a primit note de 9+, considerat cel mai bun joc pe Vita, un RPG superb, imens si original, si are si un numar imens de fani.
    A, si Fifa 2014 pe Vita e de fapt Fifa 2013 cu roster adus la zi, Fifa 2013 care e de fapt Fifa 12 tot asa adus la zi cu jucatorii.
    Dupa logica cu ,,cel mai bine vandut joc" inseamna ca fiecare titlu din seria CoD e incredibil.

  9. #2149 SP
    Member szabi90's Avatar
    Aici nu ii vorba de preferinte. Uncharted golden abyss nu a continut scene extreme cu masini , avioane , sarituri , explozii etc. , am fost putin dezamagiti " Pt. asta a primit o nota mai mica , deoarece cu totii ne asteptam ca jocul sa fie la fel de extrem ca trilogia de pe PS3.

    Sunt sigur ca Persona ii un RPG superb , si ii printre cele mai jucate jocuri de PS Vita , asta pt. ca sunt multi japonezi fanatici , sa fim seriosi , nu se compara cu Uncharted si Killzone. Pe aceste jocuri se vede ca au lucrat mult.

  10. #2150 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Nu stiu daca e trolling sau..
    Prefer sa ma retrag din discutie, fiecare cu preferintele lui in materie de jocuri

  11. #2151 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Are cineva de vanzare card de 16GB la pret rezonabil?

  12. #2152 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu o sa gasesti prea ieftin, am vrut si eu tot de 16gb si mi-am luat de 8gb pana la urma ca am zis ca nu dau 150 ron pe unul de 16gb.

  13. #2153 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nah...16GB e minimul pentru mine.Cu 8GB nu prea pot face nimic (50-50 digital/fizic).O sa incerc sa vad la SH,daca nu,astept o oferta la 32GB.

  14. #2154 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Pai eu am numai digitale de la Ps Plus. Am instalate 3 jocuri pe el: Uncharted, Gravity Rush si Ninja Gaiden Sigma.

  15. #2155 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Cred ca o sa iau de la marketonline la 135RON.

  16. #2156 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    E bun pretul.

  17. #2157 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Shooters, racing, sports - cele mai ieftine, banale si neoriginale jocuri; nu doar pe Vita, ci pe toate platformele. (in afara de The Last of Us, dar asta e alta poveste).
    Dintre (putinele, ce-i drept) toate jocurile jucate pana acum pe Vițică, cel mai mult m-a impresionat Gravity Rush, fiind si singurul joc caruia i-am scris un review. Inca nu am jucat Persona 4, insa astept sa ma impresioneze si mai mult. Pana atunci, ne asteapta Soul Sacrifice si Blazblue, pentru ca e Craciunul si avem PS Plus.

  18. #2158 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Incearca Tearaway, Spelunky, Guacamelee, Rayman Legends, Muramasa Rebirth, Hotline Miami si o sa vezi ca sunt destule jocuri originale pe Vita.

  19. #2159 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    1 joc original si 5 porturi de pe ps3, pc si wii... grozav .

  20. #2160 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu le-am jucat doar pe Vita deci nu ma deranjeaza .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 171 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts