Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 171 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2161 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu stiu ce va place la Hotline Miami , mi se pare o prostie sa te joci jocuri 8 bit pe vita

  2. #2162 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu sti ce inseamna un joc bun atunci.

  3. #2163 SP
    Member szabi90's Avatar
    lol daca pt. asta ai cumparat vita , all I can say " enjoy "

  4. #2164 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Szabi, de curiozitate, ai jucat cu sunet?asta daca ai jucat jocul si nu ne zici impresii din filme de pe youtube... Soundtrackul de la hotline miami mi se pare cel mai tare soundtrack de la un joc...

  5. #2165 SP
    Member szabi90's Avatar
    In general mi se pare o prostie sa te joci jocuri 8 bit pe o consola next gen pe care ar trebui sa ne jucam jocuri Hardcore , care nu prea sunt .

    Muzica ii intr-adevar misto

  6. #2166 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Grafica buna = Hardcore? Hotline Miami, asa 8 bit cum este el, este cu mult mai hardcore decat o gramada de jocuri cu grafica impresionanta.

  7. #2167 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    sol1d, ti s-a implinit dorinta

    Persona 4 Golden la 15£ / 13.5£ pentru PS+ .

  8. #2168 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    da dar..il vroiam gratis
    e bun si-asa, tot or sa-l bage ei

  9. #2169 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Eu l-am luat așa, merită 13,5 lire lejer Când vine free la cei cu + atunci poate o să plâng o secundă după bănuți, dar in rest garantat nu.

  10. #2170 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    daca l-au bagat acum la promotie e clar ca nu il vor da gratis pe + in viitorul apropiat
    il iau asa chiar daca nu am timp momentan sa-l incep, nu e genul de joc de care vreau sa ma apuc si sa-l joc in mai multe sesiuni

  11. #2171 SP
    Member Darku's Avatar
    simteam ca tre sa tin 35 GBP de rezerva pe contul PSN, am luat ieri Persona 4 si Last of Us, asta e cadoul meu de Craciun

  12. #2172 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ei bine...mi-am comandat si eu un card de 16GB de pe marketonline.ro (163RON total cu transport si plata ramburs).16GB zic eu este pe deplin de ajuns pentru PSV (in cazul meu).Nu voi juca toate jocurile deodata,si nu merg 100% digital,doar jocuri PS+ sau care sunt la reduceri pe Store.Daca cel de 32GB va fi mai accesibil oriunde la aparitia celui de 64GB poate iau unul de 32GB.

  13. #2173 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    este ok momentan 16 GB, eu am aproximativ 10 jocuri instalate si inca am spatiu.

  14. #2174 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Grafica buna = Hardcore? Hotline Miami, asa 8 bit cum este el, este cu mult mai hardcore decat o gramada de jocuri cu grafica impresionanta.
    Ce parere ai de el? Il am cu PS+ si il voi juca dupa ce imi primesc cardul pe 31.Ce dificultate ii dai la platina? Am vazut pe net ca este cumva usor (nu este dificultate + are chapter select),doar A+ este ceva mai greut (insa dupa cum stiu este un glitch daca stergi updateul).

    Momentan am :
    - Jocurile PS+ incepand de Noiembrie.
    - Killzone Mercenary
    - PASBR + DLC Fearless
    - Unit 13 (KZ,PASBR,Unit sunt luate toate la reduceri,trebuie sa ajunga in Ianuarie)
    - Sly Cooper Thieves in Time
    - Zombie Tycoon 2
    - Guacamelee + cele 2 DLC
    - Limbo
    - Knytt

    In Ianuarie doresc sa cumpar Jak Collection (stiu ca este un port "prost" si are lag,insa il termin oricum ca nu este greu) si GOW Collection cand apare.

  15. #2175 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Ce parere ai de el? Il am cu PS+ si il voi juca dupa ce imi primesc cardul pe 31.Ce dificultate ii dai la platina? Am vazut pe net ca este cumva usor (nu este dificultate + are chapter select),doar A+ este ceva mai greut (insa dupa cum stiu este un glitch daca stergi updateul).
    Este bestial jocul. Pentru mine este in top 10 cele mai bune jocuri pe care le-am jucat anul acesta. Are un farmec aparte. Devine frustrant pentru ca mori foarte foarte des, insa in acelasi timp nu te poti dezlipi de el pana cand nu golesti tot nivelul de inamici (ajuta la asta foarte mult si soundtrackul care te tine mereu conectat la actiune). De fiecare data cand mori inveti ceva nou care te ajuta sa-ti imbunatatesti tactica. Iar cand reusesti sa legi combouri unul dupa altul si elimini toti inamicii ai o satisfactie enorma la final.

    Cel mai greu trofeu din joc este sa iei rating A+ la toate nivelele. Inainte de patch te puteai folosi de nivelele bonus, care sunt foarte usoare, pentru a lua trofeul, in felul asta evitand nivelele finale ale jocului care sunt printre cele mai grele de luat A+. As spune ca dificultatea cu patch este 7, iar fara 5. Gasesti ghiduri pe net cu diferite strategii care sa-ti usureze munca: cum sa abordezi fiecare nivel, ce masca sa folosesti etc.

  16. #2176 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Mersi mult!!! BTW mai am 4-5 nivele Death Mode in Sound Shapes.Pana la urma o sa am platina la el,necesita mult,mult noroc.

    Abia astept sa incerc Hotline Miami

    P.S.Sabrbatori Fericite tuturor!!!

  17. #2177 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    O gramada de jocuri de Vita la preturi foarte bune The PlayStation Store January sale starts today! – PlayStation.Blog.Europe
    Assassin’s Creed III Liberation, Muramasa Rebirth, Need for Speed Most Wanted, Touch my Katamari, Virtua Tennis 4: World Tour Edition, LittleBigPlanet PlayStation Vita, WipEout 2048, Unit 13, Rayman Origins.

  18. #2178 SP
    Member szabi90's Avatar
    Merry Christmas to all my fellow PS Vita owners & a Happy New Year

  19. #2179 SP
    Junior Member florinfm2004's Avatar
    Salut si Craciun fericit !

    Am urmatoarea problema daca ma puteti ajuta:
    Pustiu a primit un PSV cu un voucher digital de 8 jocuri
    Am facut toate setarile si cand am incercat sa activez codul pe PS store imi spune ca servicul nu e disponibil in regiune/tara.

    Se poate rezolva in vreun fel ?

    Si o sugestie de unde pot lua ceva jocuri pentru un baiate de 10 ani (non-violente)

    Pachetul este :

    Consola SONY PlayStation Vita Wi-Fi + 3G + Card 16GB + Voucher digital 8 jocuri | ALTEX

    multumesc



    a

  20. #2180 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    trebuie sa iti faci cont pe uk nu pe ro si sa activezi acolo codurile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 171 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts