Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 171 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 ... LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2361 SP
    Junior Member florinfm2004's Avatar
    salut

    Am luat si eu abonamentul de PS+, am pus codul pe PSP, imi apare in acount managemnt dar daca intru pe PS store nu imi apare nimica cum ca as avea acel servicu, nici jocuri fre, ttrailere sau reduceri de PS+
    Trebuie sa mai fac ceva ?

  2. #2362 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Tuturor le apar jocurile free si reducerile, dar doar cei care au PS+ beneficiaza de ele. Exista arie de PS+ in store. Cauta acolo.
    https://store.sonyentertainmentnetwo...e/games/psplus

  3. #2363 SP
    Junior Member florinfm2004's Avatar
    Gata, merge. Multumesc.

    Jocurile de PSP 3 merg si pe Vita ? Unele nu le gasesc pentru vita, de exemplu Bolt. (pentru pustiu)

  4. #2364 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    nu stiu daca s-a postat aici dar daca aveti ps+ pe us saptamana asta sunt niste reduceri bune zic eu
    - Killzone: Mercenary $9.00 (de la 36)
    - Thomas Was Alone $2.50 (de la 10) etc- lista o gasiti aici (sunt si jocuri de ps3).

  5. #2365 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sadly am luat KZ : M la $30 fizic, insa nu regret.Un joc ca acesta merita pe deplin banii ceruti pe el, sper doar ca vor fi mai multe exemple ca acesta.

    BTW : Cine nu are KZ : M si are contul pe US,SARITI PE EL!!!

  6. #2366 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    eu am ajuns la concluzia ca nu se mai merita jocuri luate la pret intreg, cat timp ai plus...oricum nu am timp sa joc toate jocurile pe care le am, si de cele mai multe ori ajung la oferta...asa am luat si guacamelee, spelunky, acum killzone...

  7. #2367 SP
    Junior Member florinfm2004's Avatar
    exista o anumita perioada cand se fac reducerile de pret sau alte promotii pentru PS + sau trebuiea sa stam cu ochii pe site ?

  8. #2368 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    trebuie sa stai cu ochii pe site, dar de obicei cele mai bune sunt in jurul ,,sarbatorilor" gen Haloween, Valentines Day, Pasti, Craciun etc.

  9. #2369 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Stie cineva daca merge sa salvez salvarile la Uncharted in Content Manager ?Ca vreau sa sterg jocu si sa imi ramana si salvarile pe viitor!

  10. #2370 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ai PS Plus urcă-le in Cloud Daca nu ai Plus poti sa le pui pe calculator, trebuie sa descarci un program si sa faci backup
    http://www.guidingtech.com/23000/bac...ps-vita-games/

  11. #2371 SP
    Member chesterb's Avatar
    Azi am pus mâna pe ultimul MegaPack din Bucureşti.
    Pentru cine mai doreşte, mai e o bucată la depozitul Altex din Târgovişte.

  12. #2372 SP
    Member szabi90's Avatar
    Maine este ultima zi cand se mai poate achizitiona de pe PS Store , NFS Most Wanted cu " 7.99£ "

    GO FOR IT !!!


  13. #2373 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Maine este ultima zi cand se mai poate achizitiona de pe PS Store , NFS Most Wanted cu " 7.99£ "

    GO FOR IT !!!

    Azi l-am luat că am aflat din comentariile de pe blogul european că ce e la January Sale nu va fi la + pentru luna Februarie. Și fiindcă varianta de PS3 a fost la + în Septembrie/Octombrie nu cred că apare prea curând cea de Vita am mai luat și Rayman Origins că l-am ratat când a fost dat free la +...

  14. #2374 SP
    Member szabi90's Avatar
    Apropo , cum ii NFS Most Wanted pe vita ? merita achizitonat ?

  15. #2375 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E foarte fun, merita.

  16. #2376 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Merita pe ps3 si a fost si gratis pentru ps plus europe.

  17. #2377 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #2378 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Apropo , cum ii NFS Most Wanted pe vita ? merita achizitonat ?
    eu l-am luat si regret achizitia ...stanga dreapta se face doar din stick (nu le poti asigna pe butoane) si nu m-am putut obisnui cu el la cum se controleaza din stick...

  19. #2379 SP
    Member szabi90's Avatar
    Pt. 43 ron , mi se pare foarte ieftin

  20. #2380 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    eu l-am luat si regret achizitia ...stanga dreapta se face doar din stick (nu le poti asigna pe butoane) si nu m-am putut obisnui cu el la cum se controleaza din stick...
    Asta e materie de gusturi...și pe PS3 e exact la fel controlul. Eu nu regret in cinci minute eram obișnuit cu controlul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 171 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts