Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 171 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 ... LastLast
Results 3,141 to 3,160 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #3141 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Carcasa buna pe amazon sau ebay. Chinezarie de carcasa gasesti la Altex. Totusi, iti recomand un hand grip, o face mult mai comoda ( pe mine ma dor mainile dupa prea mult timp de jucat ).

  2. #3142 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am cumparat Child of Light Complete Edition si nu pot da Redeem la codurile primite. Imi da o eroare pe care nu o gasesc pe internet pentru ca celularul meu e batran si stau 2 ore sa mi se incarce o pagina de pe PSN. Contul meu e de EU, mai exact RO.imageuploadedbytapatalk1440091890.331656.jpg

  3. #3143 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Jocul pentru ce regiune e? Desi jocurile NU sunt region locked, codurile de redeem trebuie activate pe un cont care apartine aceleasi zone.

  4. #3144 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Zona 2, presupun ca aia inseamna acel 2 acolo.imageuploadedbytapatalk1440098835.011052.jpg

  5. #3145 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    E Europa, nu stiu de ce nu merge.

  6. #3146 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    L-ai cumparat cumva second hand? Atunci e posibil sa fi folosite deja.

  7. #3147 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu, nou din magazin. Daca il luam SH eram constient ca poate sunt folosite, cel putin il intrebam pe cel care avea jocu. Am citit ca unele coduri pot expira, am sa ma uit pe cartonase sa vad daca gasesc vreo data de expirare.

  8. #3148 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by tjai View Post
    mersi frumos,aveti idee unde as putea merge sai gasesc o carcasa buna si o folie sai pun pe fata/spate?
    Eu m-am descurcat cu olx pentru carcasa si folie fata/spata.
    Probabil vei gasi carcasa mai usor pentru modelul slim, dar eu la a mea, singura cat de cat ok a fost una de la Hama, crystal case.
    Eu as vrea sa gasesc si o husa/borseta, dar sa incapa consola in ea cu tot cu carcasa pusa. Oare incape in cea de la Sony, originala ?

    Attached Images Attached Images 2015-08-21-12.52.31.jpg 2015-08-21-12.52.44.jpg

  9. #3149 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Prototip PSV cu card SD si arata ca un PSPGo.


  10. #3150 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    pari ori o clona ori ceva foarte foarte primitiv (posibil un model pre-lansare oficiala) ...

    later edit: mdea - tipul zice exact aceelasi lucru pe la minutul 3:20 ... ca are un prototyp care "e posibil sa fie PS Vita" ... deci e prototyp pre-lansare (un fel de dev kit/debug kit)

  11. #3151 SP
    Member broco's Avatar
    daca imi scot cardul din consola si imi dau sign out la contul cu care is logat pe consola, si apoi vreu sa probez un joc, oare mi se instaleaza trofeele pe contul meu? caci am un joc care nu stiu sigur daca o sa imi placa si daca nu am sa il joc nu vreau sa imi apara la trofee.

  12. #3152 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Am citit ca unele coduri pot expira, am sa ma uit pe cartonase sa vad daca gasesc vreo data de expirare.
    Nu au trecut nicio data de expirare. Am vorbit cu cineva pe Live Chat Support si culmea, nu au acces la conturile din EU. Adica eu intru in contul meu de RO, accesez Live Support si ei ma trimite pe US? Fain asa. Mrog, mi-a dat un link de unde sa imi aleg tara si o adresa de contact gen support.XXXX (am dat X la tab si vad ca nu il mai am in history). Am intra pe linkul dat de tipul de acolo si am selectat Romania. La tabul de support nici macar nu au PS4 & PSV, email-ul de contact e doar pentru "intretineri si garantii". Ce sa mai fac? Deja ma enerveaza la culme.

  13. #3153 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Am cumparat Child of Light Complete Edition si nu pot da Redeem la codurile primite. Imi da o eroare pe care nu o gasesc pe internet pentru ca celularul meu e batran si stau 2 ore sa mi se incarce o pagina de pe PSN. Contul meu e de EU, mai exact RO.Attachment 255048
    Vorbește cu cei de la PS RO pe "feisbuc" ei transmit mai departe problema și băieții de la tehnic o să urce conținutul. Eu așa am rezolvat cu unele jocuri.

  14. #3154 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  15. #3155 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exact

  16. #3156 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Greu mai gasesti jocuri originale de PSP. Le-a trecut vremea...
    Eu iti recomand PS Vita, gasesti tot pe la 300 de lei. Era pe forum acum ceva timp un pachet cu 400 de lei, consola + card 16GB + 3 jocuri.

  17. #3157 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ce urat arata asa cu rama in culoarea neagra.

    Aqua Blue PS Vita Coming to GameStop This November – PlayStation.Blog

  18. #3158 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Ce frumoasa este

  19. #3159 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^La varianta aia albastra au scos in evidenta, cu negru, tot spatiul pe care l-au irosit inexplicabil si in locul caruia ar fi putut face un ecran mai mare. Nice one.

    Foarte interesant cum promoveaza Sony consola.
    Cel mai important e hardware-ul, de asta e primul paragraf, deci pentru ca poti face tilt and shake merita sa cumperi PS Vita. Sigur, daca nu ai un telefon.
    Urmeaza al doilea cel mai important lucru la ea, e un controller de PS4 care costa cat 5 controllere de PS4. Si care nu e nici la fel de comod.
    Mai departe, ca sa multumeasca tot omul econom, Sony da pachete cu jocuri la pret redus. Inca nu s-a mentionat nimic despre libraria de jocuri, ca si cum ar fi inexistenta. Poate au lasat ce e mai bun pentru final... Pentru ca da, ultimul paragraf prezinta Minecraft si Lego, adevarata experienta PS Vita. Unde altundeva mai poti juca Minecraft on the go? Nicaieri la pretul de 80 de lei, cu siguranta, ca pe telefoane costa $6.
    Apoi se mira ca se vinde prost, daca ei nu au auzit de exclusive sau alte jocuri AAA, jocuri pe care, ironic, consola le are. Pe cat de mult imi plac produsele celor de la Sony, pe atat de batuti in cap mi se par cei de la aria de marketing/relatii cu clientii.
    Attached Images Attached Images capture.png capture2.png

  20. #3160 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    E oricum de apreciat ca mai misca ceva, avand in vedere ca e o platforma aproape moarta.
    Pentru mine orice model nou de Vita e inferior de cand au renuntat la ecranul OLED.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 171 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts