Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 171 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1641 SP
    Member szabi90's Avatar

  2. #1642 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PSone sale starts today – what are your favourite #PlayStationMemories? – PlayStation.Blog.Europe

    Preturi FOARTE bune la jocuri de PS1.
    Castlevania: SOTN la £4, Fear Effect la £2, Metal Gear Solid £4, Resident Evil 1, 2 and 3 Bundle £6.5 mi se par mai interesante.
    Le-as lua pe toate astea daca n-as fi avut deja prea multe jocuri de Vita .
    Si 10% extra reducere pentru PS+.

  3. #1643 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    rahat .. am cumparat acu 2-3 zile Castlevania cu 10 EU .. acu e 5 ... pai sa nu imi trag una in oua

  4. #1644 SP
    Member szabi90's Avatar
    Are cineva fifa football ? sa ne jucam online

  5. #1645 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    incearca pe PlayStation Vita

  6. #1646 SP
    Member szabi90's Avatar

  7. #1647 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Acest grip se poate achizitiona si de pe OKAZII
    La 40 RON (+10 RON transport)
    De pe eBay il iei cu 15.

  8. #1648 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Salut baieti,in 2 zile imi ajunge si mie PSV si as vrea deja sa incep sa comand accesorii si multe altele.Voi ce spuneti 8 Gb o sa-mi ajunga pentru jocuri sau sa imi iau totusi unul de 32Gb? De asemea as vrea un grip gen PDP Trigger Grip , sau Nyko power grip,carcasa ,etc.As vrea sa-mi da-ti si mie link-uri cu aceste lucruri de mai sus ,caut calilate in primul rand !

  9. #1649 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    8GB e cam putin daca vrei sa-ti cumperi jocuri si de pe PSN, mai ales daca ai si PS+.
    Grip-uri n-am incercat inca, trebuie sa-mi ajunga in curand cel recomandat de ReNeGaDe124 ( http://www.consolegames.ro/forum/f13...tml#post995843 ) .
    Pentru protectie recomand: Kit accesorii SONY PS Vita | ALTEX . Merita pe deplin si sunt oficiale .

  10. #1650 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Recomand si eu kit'ul de accesorii de la Altex mentionat mai sus, merita din plin mai ales acuma ca e mai ieftin cu 30 fata de cand l-am laut eu si accesoriile incluse sunt originale Sony = calitate.

    Referitor la card, eu am 8 GB si am PS+ si de mult nu mai am spatiu pentru toate jocurile, recomand 16 GB minim pentru cursa lunga

  11. #1651 SP
    Member szabi90's Avatar
    Dintre Grip-uri , iti recomand PDP Trigger Grip

    Cumpara un card minim de 16 gb.

  12. #1652 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Ok si care dintre kit-urile de la Altex? Si am gasit card de 32Gb cu 239 lei nou este bun ca pret? Si un grip Nyko pe europa sa cumpar?(un link de la un magazin online ceva ...)Da am achizitionat un PSV cu card de 8GB si folie aplicata in stare impecabila si PS+ valabil inca 9 luni cu 600 lei ce parere aveti?eu zic ca este un deal bun voi ce spuneti?

  13. #1653 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nyko grip doar pe Ebay USA gasesti. Insa am citit ca bateria se strica repede. Documenteaza-te putin pe net

  14. #1654 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    ok sau macar celalt grip pe care mi l-ati recomandat,si de card ce parere aveti?Consola asta vreau sa o fac megafull cum le am si celelalte defapt...

  15. #1655 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Atunci ia-ti un card de 32GB (uite aici unul la pret super: http://www.consolegames.ro/forum/f89...tml#post996205 ) si kit-ul e ala din link-ul pus de mine mai sus.

  16. #1656 SP
    Member cr0c0's Avatar
    pentru card 32GB vezi aici pe forum la JeNeI http://www.consolegames.ro/forum/f89...e-psvita-32gb/

  17. #1657 SP
    Member szabi90's Avatar
    Dupa parerea mea , Nyko grip ii mai bun , deoarece are baterie interna , insa dupa cum am spus , am citit pe internet ca bateria se strica la un moment dat " dupa 1 luna " , nu se stie , dar daca se strica , macar ramai cu grip-ul . Comparat cu PDP Trigger Grip , ii mai confortabil , insa cand o atasezi la consola , se misca putin. Uita-te pe youtube

    Mie imi place mai mult cum arata PDP Trigger Grip

  18. #1658 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Grip-ul as vrea sa cumpar din europa ca sa nu mai platesc vama si transport mult mai mult....Multumes pentru link-ul de mai sus deja am vorbit cu el si mai dati-mi link-uri cu accesorii de calitate sh nu ma deranjeaza

  19. #1659 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Why not naked ? Stricati toata experienta daca jucati cu pocnitorile alea de grip-uri , doar cumparati o husa unde sa tineti consola cand nu va jucati si gata.

  20. #1660 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Eu zic că este foarte ok cu grip... Am înțeles ca odată ce am downloadat un joc care a fost free la oferta îl pot downloda oricând chiar dacă îl șterg este adevărat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 171 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts