Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 171 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1761 SP
    Member angellicus's Avatar
    Vezi ca de la cdkeys nu iti vine codul pe e-mail. Daca ti-au fost procesati banii si ai facut cont, intrii in contul tau pe cdkeys, si dai la orders. Acolo, mai faci o verificare cu telefonul si iti da un link unde iti apare codul.

    Edit: Atunci, nu stiu ce sa iti zic, sorry! Oricum, mai asteapta pina maine si vezi daca iti proceseaza banii. Daca nu, atunci mai fa o comanda, dar fa cu un cont cdkeys.

    Te sfatuiesc sa astepti pentru ca maine incepe PS Summer Sale, nu de alta! Ar trebui sa fie ceva jocuri foarte faine cu discount mare pentru PS3 si pt. PSV.

  2. #1762 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Vezi ca de la cdkeys nu iti vine codul pe e-mail. Daca ti-au fost procesati banii si ai facut cont, intrii in contul tau pe cdkeys, si dai la orders. Acolo, mai faci o verificare cu telefonul si iti da un link unde iti apare codul.
    Nu aveam cont pe cdkeys cand am facut comanda...m-am folosit doar de contul de Paypal.

  3. #1763 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    A jucat cineva pana acum PS All Stars PlayStation Battle Royal? Cum este jocul se merita pentru online?

  4. #1764 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post

    Edit: Atunci, nu stiu ce sa iti zic, sorry! Oricum, mai asteapta pina maine si vezi daca iti proceseaza banii. Daca nu, atunci mai fa o comanda, dar fa cu un cont cdkeys.

    Te sfatuiesc sa astepti pentru ca maine incepe PS Summer Sale, nu de alta! Ar trebui sa fie ceva jocuri foarte faine cu discount mare pentru PS3 si pt. PSV.
    Pe PayPal la istoric tranzactii nu ar trebui sa apara tranzactia din momentul efectuarii ei chiar daca nu a procesat banii? Ieri dupa o ora inca aveam banii pe card. Te referi sa astept pana maine cu PS + sau sa imi iau in loc jocuri la discount? Ma tem ca apoi o sa imi ia banii cu intarziere si pe comanda asta aiurita si apoi si pe cea de maine si o sa ma trezesc fara bani în cont...

  5. #1765 SP
    Member angellicus's Avatar
    In mod normal, banii iti sunt procesati instant! Ar fi trebuit sa primesti un e-mail de la PayPal cu un notice, la fel si de la site. Daca tu ai banii inca in cont, probabil ca nu ai terminat comanda sau s-a intamplat ceva. PROBABIL. Nu iti pot spune cu certitudine ce s-a intamplat acolo. Maine o sa inceapa summer sale pentru Playstation. O sa dureze doua saptamani, si o sa fie reduceri mari atat pentru cei cu PS + cat si pentru cei fara. Evident, cei cu PS + o sa aiba reducerile mai mari. Orientativ, te poti uita la summer sale-ul din US. O sa fie cam aceeasi chestie si pentru UK. PSN Summer Blast: Hot Discounts Starting Tomorrow – PlayStation.Blog

    In mod ciudat, nu sunt foarte multe detalii legate de sale-ul din UK, dar intr-un mail de la Playstation UK, era trecuta o poza cu summer sale starting on the 17th.
    Attached Images Attached Images p10713_newbanner_en_gb.jpg

  6. #1766 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Trebuie sa faci din nou comanda doearece tranzactia este procesata doar dupa ce te intorci pe site ( de la PayPal ) si apesi "Place Order" .
    Daca nu ai incredere poti sa lasi pe card doar banii necesari pentru un singur cod si sa mai faci o data comanda si cand ajungi pe pagina cu "Place Order" daca butonul este inactiv faci cum am scris pe pagina anterioara.
    Codul o sa-l primesti instant pe email-ul contului de paypal.

  7. #1767 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Trebuie sa faci din nou comanda doearece tranzactia este procesata doar dupa ce te intorci pe site ( de la PayPal ) si apesi "Place Order" .
    Daca nu ai incredere poti sa lasi pe card doar banii necesari pentru un singur cod si sa mai faci o data comanda si cand ajungi pe pagina cu "Place Order" daca butonul este inactiv faci cum am scris pe pagina anterioara.
    Codul o sa-l primesti instant pe email-ul contului de paypal.
    Cand am "facut tranzactia" butonul Place Order era inactiv si eu am crezut ca nu pot sa il apas ca deja plătisem prin Paypal si pur si simplu am inchis fereastra...deci eu de fapt nu am finalizat nicio tranzactie de aia mai am si banii in cont si nici pe PayPal nu imi apare nimic la istoric tranzactii. Mersi o sa incerc de cum ajung acasa

  8. #1768 SP
    Member angellicus's Avatar
    Din pacate, va trebui sa asteptam putin mai mult cu the summer sale la UK!
    Attached Images Attached Images summer-sale.png

  9. #1769 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Din pacate, va trebui sa asteptam putin mai mult cu the summer sale la UK!
    Mă păcăliseşi cu poza de dinainte :-P oricum ieri am căutat și eu detalii și am aflat că la sfârșitul lunii vine in Europa sezonu reducerilor de vară pe Store.

    Gata, am si eu cont valabil de PSN. Id: snookey891 pentru cine vrea să dea add. Momentan pe multi player am doar Unit 13...pe langa mai am Ninja Gaiden Sigma Plus, Uncharted si Gravity Rush...adică fix doar ce este la Ps + momentan. Vor mai veni pe parcurs.

  10. #1770 SP
    Junior Member Americanu20's Avatar
    Dati-mi si mie un site de jocuri ieftine cu transport cu tot fiindca am observat ca multi vand jocuri SH la acelasi preturi daca nu chiar si mai mari fata de Altex de exemplu.Am mai luat si jocuri la SH dar mi-e frica sa iau jocurile care necesita online pass pentru ca majoritatea le-au folosit si nu poti sa ai incredere in ei daca ei spun ca nu le-au folosit.

  11. #1771 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    shopto, zavvi, ebay, amazon etc

  12. #1772 SP
    Member angellicus's Avatar
    Guys, v-ati jucat cumva Persona 4 Gold?! Ma tenteaza jocul si sunt in cumpana daca sa il cumpar sau nu...

  13. #1773 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu il am si zic sa-l cumperi dar numai daca-ti plac JRPG-urile.
    Am jucat doar vreo 10 ore pentru ca am ADD si nu pot sa ma rezum la un singur joc pana ce-l termin, dar P4G imi place foarte mult .

    Nu prea vad sa fie la pret foarte bun acum deci zic sa nu te grabesti daca mai ai altceva de jucat.
    Cel mai ieftin ar fi pe Play-Asia.com: Video Games from Japanese, Korean, Asian and American origin. dar e versiunea americana si nu stiu sigur daca functioneaza feature-urile de online pe conturi europene.

    Ar fi posibil sa-l includa in "summer sale" pentru ca nu a fost niciodata redus in UK.

  14. #1774 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    365games.co.uk -preturi bine, transportul doar o lira, comanda ajunge in fix 4 zile lucratoare in provincie, in Bucuresti banuiesc ca mai repede!

  15. #1775 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    De mentionat ca 365games are la preturi bune jocurile importate din US, cele din UK sunt tot cam la fel cu zavvi, shopto & co.

    Si asta scrie la descrierea de la P4G:
    Online features Will require a US/NTSC PSN account to play, this account will require an extra memory card.
    Asa ca aveti grija ce versiune cumparati inainte.

    ---------- Post added 18-07-2013 at 05:45 ----------

    Yaaay


  16. #1776 SP
    Member angellicus's Avatar
    Multumesc mult pentru informatii! La sfatul lui SexBoBomb am zis ca astept sa vad daca prind un discount pentru Persona. *fingers crossed*
    Desi inceputul la summer sale pare a fi dezamagitor...

  17. #1777 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    oricum daca ne uitam la summer sales de la US vedem ca nu sunt foarte multe jocuri de Vita

  18. #1778 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Un joc moba ar fi frumos pentru psv

  19. #1779 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Un joc moba ar fi frumos pentru psv


    Asta mai lipsea,Dota 2 pe PS Vita.

    Worms Revolution Extreme explodes onto PS Vita soon – PlayStation.Blog.Europe

  20. #1780 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Table Mini Golf trailer

    [COLOR="Silver"]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 171 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts