Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: PS-Vita compatibilitate jocuri

  1. #1 SP
    Junior Member cipcirip's Avatar

    PS-Vita compatibilitate jocuri

    Salut! Nu stiu daca e o tema deja discutata , dar trebuie sa aflu un lucru (de la cineva care eventual a testat ) :
    1-Sunt compatibile vechile jocuri de PSP la PS-vita ? Pe net am gasit ceva referitor la ps-network , dar nu asta doresc sa aflu , nici la ps3 nu am folosit psn-ul .
    2- Este modabila aceasta consola ?
    -
    O motivatie ar fi ca jocurile de vita sunt greu accesibile ''de noi'' iar sh nu gasesc deloc ... Iar eu sunt hotarat sa cumpar un ps-vita , si nu prea stiu ce ma asteapta .
    Multumesc anticipat pentru raspunsuri .

  2. #2 SP
    Member bartonn's Avatar
    1.daca te uitat putin pe forum( http://www.consolegames.ro/forum/f13...y-psv-ps-vita/) gaseai toate informatile
    2.nu se discuta asa ceva aici.

  3. #3 SP
    Junior Member cipcirip's Avatar
    Speram la un raspuns scurt si sincer , daca voiam sa citesc cateva zeci de pagini jumatate din ele link-uri spre alte pagini , o faceam si singur... Deci daca nu stii sau nu vrei sa ajuti , nu face pe superiorul , bartonn amice....

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ia du-te si modeaza-ti consola pe alt forum si lasa smecheriile astea de doi bani.

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS-Vita compatibilitate jocuri

    Mai bine iti iei un abonament ps plus si te joci gratis, lasa prostia cu modatul!
    Vezi detalii pe topicul ps plus

  6. #6 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by cipcirip View Post
    Speram la un raspuns scurt si sincer , daca voiam sa citesc cateva zeci de pagini jumatate din ele link-uri spre alte pagini , o faceam si singur... Deci daca nu stii sau nu vrei sa ajuti , nu face pe superiorul , bartonn amice....

    Vezi "amice"...un raspuns scurt si sincer...

    Sa iti raspund la intrebarii sa nu te superi

    1. Da poti juca jocuri de PSP pe VITA
    2.Nu e modabila/nu se modeaza...si nu mai intreba asa ceva pe acest forum. PUNCT

    Iati un PS PLUS si aia e...

  7. #7 SP
    Junior Member cipcirip's Avatar
    Multumesc tuturor pt. raspunsuri , mi-au fost de real ajutor . Se poate inchide .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. HELP-Compatibilitate lentile PSX-PSONE By MihneaWii in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 0 Last Post: 05-01-2014, 15:48
  2. Noul model de PS3 va avea compatibilitate PS2? By Chris in forum Console News
    Replies: 28 Last Post: 21-06-2011, 16:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts