Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: PS Vita: accesorii

  1. #1 SP
    Member szabi90's Avatar

    PS Vita: accesorii

    Ce parere aveti despre Nyko Power Grip ?

    Are cineva ?
    Attached Images Attached Images 0-1462-sz-1-i-294600-00.jpg

  2. #2 SP
    Banned Venom's Avatar
    Super tare.

  3. #3 SP
    Member szabi90's Avatar
    Acest grip are si baterie interna , astfel bateria conolei tine de 2/3 ori mai mult. Costa 30$

  4. #4 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pretul pare bun dar prea multa lume se plange de faptul ca bateria cedeaza dupa ce o incarci de cateva ori:

    Amazon.com: Customer Reviews: Nyko Power Grip for Vita

  5. #5 SP
    Member szabi90's Avatar
    Dupa cum am citit declaratiiler celor care au achizitionat acest grip , sunt foarte multumiti de ea. Unii spun ca ii cel mai bun accesoriu de pe piata. Probabil cei care au avut probleme , au avut norocul sa primeasca unul defect , cine stie. Se intampla la orice produs , sa primesti din greseala unul defect , sau sa faca figuri dupa un timp.

    Recomand tuturor acest grip in primul rand pt. ca ii foarte comfortabil , jucatul devine mai usor / interesant , protejeaza consola , insa cel mai important , bateria tine de 2/3 ori mai mult. Pt. 25-30 $ merita.

  6. #6 SP
    Member szabi90's Avatar
    Are cineva acest grip ?
    Attached Images Attached Images t2ec16j-yke9s7twcsebrgels-1dq-60_12.jpg

  7. #7 SP
    Member szabi90's Avatar

    PS VITA - Atasament butoane / joystick

    Eu le-am achizitionat de pe ebay : http://www.ebay.com/itm/8-1-Cross-Bu...50974315227%26 ; le recomand deoarece , in primul rand , sunt de calitate buna , sunt confortabile , nu iti transpira / aluneca mana de pe joystick in timp ce te joci , sunt si cele mai ieftine

    In urmatorul clip puteti vedea o comparatie intre doua produse diferite :

  8. #8 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am unit threadurile, pe viitor nu mai deschide încă unul care tratează fix același subiect.

  9. #9 SP
    Junior Member soryn14's Avatar
    As dori sa achizitionez si eu un hand grip pentru ps vita cu cine as putea vorbi pentru o comanda pe amazon?

  10. #10 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Poti sa iti faci cont la ei. Livreaza si in RO.

  11. #11 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by soryn14 View Post
    As dori sa achizitionez si eu un hand grip pentru ps vita cu cine as putea vorbi pentru o comanda pe amazon?
    Poti vorbi cu RobertDinu sau poti comanda singur.

  12. #12 SP
    Junior Member soryn14's Avatar
    Da te rog, am inteles ca subt probleme cu livrarea in ro, se fura pachetele la posta romana cum pot lua legatura cu robert dinu?

  13. #13 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    ti-a lasat colegul link mai sus pentru Robert.

    PS: din cateva sute de colete in ultimii ani nu mi-a disparut nici unul la Posta. Si chiar daca dispar, atata timp cat livrarea nu a fost efectuata vanzatorul iti trimite alt pachet.

  14. #14 SP
    Member pufy's Avatar
    Salutari.Sunt interesat de folii si de o husa de plastic protectoare daca vinde cineva astept un pm

  15. #15 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    de unde as putea lua din romania niste gripuri pentru thumbstick-uri?

  16. #16 SP
    Member szabi90's Avatar
    AM EU

  17. #17 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Tocmai am intrat in posesia acestui grip, iar prima mea impresia a fost "este exact ce ii lipsea consolei".
    Am cumparat grip-ul de pe amazon prin intermediul lui RobertDinu iar totalul a fost 65lei.
    Cateva plusuri si minusuri.
    + finisaj, arata si se simte ca un produs de calitate(plastic cauciucat dur)
    + confortabilitate
    + foarte usor
    + consola se fixeaza perfect si sta fixa.
    +/- mecanismul de prindere(este usor de folosit si se fixeaza bine, insa datorita acestuia nu poti incarca consola in timp ce gripul este montat pe aceasta.
    -accesul la butoanele de volum si power este putin cam incomod.
    Attached Images Attached Images img_1111.jpg img_1123.jpg img_1124.jpg img_1120.jpg

  18. #18 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  19. #19 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Sper ca am postat unde trebuie,daca nu imi cer scuze.
    In legatura cu incarcatorul portabil pentru PS Vita,cu ce il incarc,cu cablurile de la ps vita?
    Trebuie formatata bateria?

  20. #20 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Mallex84 View Post
    In legatura cu incarcatorul portabil pentru PS Vita,cu ce il incarc,cu cablurile de la ps vita?
    Da.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts