Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: TV-OUT on PSP

  1. #1 SP
    Member zempty's Avatar

    Question TV-OUT on PSP

    Am si io o problema , am cumparat un TV-out pentru PSP SLIM , il conectez imi arata meniu tot frumos este pus pe progresive lam dat pe 16:9 merge sa askult muzik , sa vad filme , dar jocurile nu merg imi zice ceva de genu ca trebuie sa conectez cablu AV sau cam asa , am incercat cu toate mufele la fel face.

    Si mai am o intrebare , am un tv tunner Leadtek Winfast 2000 TV Expert cum estte posibil sa conectez PSP-ul la el si sa ma joc pe monitor , daca este posibil .

  2. #2 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca este modelul cu 3 iesiri nu o sa iti mearga in jocuri, doar cele component merg in jocuri.

  3. #3 SP
    Member zempty's Avatar
    te referi la TV-OUT cand spui 3 iesiri nu ? de fapt are mai multe ... da mai bn pun o poza cu ce am cumparat io le am pe cele din freapta Multifunctional , cel de la care leam cumparat zicea ca merg si jocurile ...

    http://i237.photobucket.com/albums/f...ty/cabluri.jpg

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu stiu ce cablu este acela, eu stiam ca exista doar component si composite, tu la ce intrare il conectezi la televizor ?

  5. #5 SP
    Member zempty's Avatar
    io am tv din ala cu tub nam LCD si alte chestii noi , la tv am in fata niste mufe rosu , galben , alb , si bag akolo cablul are 2 mufe pt audio rosu si alb , si mai are inca 5 mufe dintre care 2 merg sa le bag la video si se vede bn 2 nu se vad ori se vede urat , si in o mufa care habar nam ce e , dar am gasit ca se potriveste cu in o mufa care intra in TV-tunner /

  6. #6 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca ai doar intrare cu 3 mufe atunci nu iti merg jocurile, pentru jocuri trebuie intrare cu 5.

  7. #7 SP
    Member zempty's Avatar
    ok multumesc de ajuror

  8. #8 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    io am tv din ala cu tub nam LCD si alte chestii noi , la tv am in fata niste mufe rosu , galben , alb , si bag akolo cablul are 2 mufe pt audio rosu si alb , si mai are inca 5 mufe dintre care 2 merg sa le bag la video si se vede bn 2 nu se vad ori se vede urat , si in o mufa care habar nam ce e , dar am gasit ca se potriveste cu in o mufa care intra in TV-tunner /
    Tv cu tub normal nu au intrare de component. Numai LCD sau Plasma.

  9. #9 SP
    Member zempty's Avatar
    Mie imi merg decat filmele , muzica si pozele , dar nu merg jocurile si iam specififcat clar lu ala de la care l-am cumparat , ca vreau un tv-out pentru televizor cu tub pentru jocuri si mia zis ca da domne ca merg si jocurile tot ...

    Akuma mie ce imi trebuie cablu COMPOSITE ???

  10. #10 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca zici ca iti merg filmele, pozele si muzica e ok, nu o sa mearga jocurile niciodata pe un TV fara component.

  11. #11 SP
    Member zempty's Avatar
    OK multumesc mult de ajutor baeti U R The BEST

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Punch-Out!! Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 05-05-2009, 07:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts