Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 184 of 184

Thread: Battlefield: Bad Company

  1. #181 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Da TiBi, armele si cum au fost desenate ma indeamna sa nu joc Bad Company
    Las' ca te vad eu in Bad Company 2
    Nici in BC 2 nu sunt mai frumoase...m-am uitat spre exemplu la acel SCAR care sa ma iertati dar asa cum am spus toate parca sunt facute din fier vechi...fara suparare si fara nici o ironie tre sa recunoastem ca se vad urat...nu am nimim cu BC, ba din contra am jucat si eu BC1 insa faptul ca armele se vad ca ceapa imi displace asa de mult incat le consider niste greseli in jocul asta...chiar nu puteau sa le faca se se vada mai calumea?...e alta senzatie cand joci si ai in mana o arma adevarata sau cand ai in mana un fier vechi

  2. #182 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Acum, am si eu o intrebare.
    Tu ce preferi? Un joc in care arma arata mai bine sau un joc in care grafica ( per total) este mai buna?
    Oricum la jocurile de gen conteaza mai mult gameplay-ul si sa fie cat mai putine glitch-uri.

  3. #183 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Acum, am si eu o intrebare.
    Tu ce preferi? Un joc in care arma arata mai bine sau un joc in care grafica ( per total) este mai buna?
    Pai prefer un joc in care si arma arata bine nu sa tin in mana (ca pana la urma intr-un FPS in prim plan se vede arma) ceva care seamana mai mult cu ceva de fier decat cu o arma adevarata

  4. #184 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Esti singurul care are opinia asta. Armele in Bad Company arata foarte bine. Nu inteleg de ce tot trebuie sa insisti ca, din punctul tau de vedere, armele arata oribil. Ok, am inteles ca tu asta crezi, dar hai sa trecem mai departe. Noua, restul care jucam Bad Company, ne plac armele din acest joc.
    Daca nu iti plac armele si preferi alt joc, joaca alt joc, e simplu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts