Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 30 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast
Results 521 to 540 of 588

Thread: Call of Duty: World at War

  1. #521 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Noi cu PS3 nu avem probleme

  2. #522 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Vad ca vor sa ne inebuneasca de tot

    Inceputul zici ca este din Wofenstein
    P.S
    Data de lansare nu a fost inca confirmata.Se speculeaza ca va fi in august
    Ce sa facem.Asteptam

  3. #523 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Data de lansare nu a fost inca confirmata.Se speculeaza ca va fi in august
    Din cate am vazut eu pe site-ul oficial pack-ul este available din data de 6, adica de ieri
    Call of Duty, World at War

  4. #524 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Map Pack 3 e deja pe PSN US si UK

  5. #525 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Map Pack 3 e deja pe PSN US si UK
    Tocmai asta spuneam si eu

  6. #526 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Lasati frate discutiile depre cand s-a lansat map pack 3 si puneti mana si cumparati ca merita.
    Revolution imi place cel mai mult dintre cele 3 harti.Pentru fanii Nazi zombii am o veste buna: "Der Riese" is the **** E belea,nu m-am putut opri .

    Am ajuns doar la level 12,pacat ca nu am jucat cu romanasi cu casca si team work
    P.S
    Sa va mai spun ca, In celebration of the release of Map Pack 3, One Week of Double-XP! ?


  7. #527 SP
    Junior Member rios's Avatar
    cine mai vrea sa joace der riese sa mi dea add: mihait
    de obicei intru seara


  8. #528 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Lasati frate discutiile depre cand s-a lansat map pack 3 si puneti mana si cumparati ca merita.
    Ai reusit sa faci ceva Trophy din MP3?

  9. #529 SP
    Junior Member rios's Avatar
    elevate your senses , the might of the monkey, der electrician , locksmith ... deocamdata doar astea 4.voi?


  10. #530 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Ai reusit sa faci ceva Trophy din MP3?
    eu am 100% hehe

  11. #531 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by George-ST View Post
    eu am 100% hehe
    Ai cumva varianta R1 a jocului ca as avea nevoie de Save-ul de la R1 pt Death Cards

  12. #532 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Ai reusit sa faci ceva Trophy din MP3?
    Inca nu le-am facut pe toate Tibi,dar urmeaza.Am incins cateva meciuri nazi zombies cu George-ST si vreau sa zic a iesit super.In seara asta am ajuns la runda 26 in 4 insi

  13. #533 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ce ciuda mi-e ca am zona 2 jocul. Oricum nu stiu daca mai merita luate pack-urile din moment ce apare mw2 si din ce s-a anuntat va fi plin de dlc-uri.

  14. #534 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    ce ciuda mi-e ca am zona 2 jocul. Oricum nu stiu daca mai merita luate pack-urile din moment ce apare mw2 si din ce s-a anuntat va fi plin de dlc-uri.
    Cam asa am gandit si eu...am jocul R1 dar sincer sa fiu nu am mai luat Mp3 dupa ce am fost cam dezamagit de Mp2 in sensul ca mie personal (din Mp2) imi place doar Banzai in rest sunt praf cel putin Sub Pens pt mine e o porcarie.In concluzie majoritatea hartilor din joc, sunt mult mai faine decat cele care au venit in pack-ul 2 si de aceea nici nu am mai luat pack 3.Cat despre Mw2 e clar ca tot mapamondul il asteapta cu sufletul la gura...mai avem putin

  15. #535 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Cam asa am gandit si eu...am jocul R1 dar sincer sa fiu nu am mai luat Mp3 dupa ce am fost cam dezamagit de Mp2 in sensul ca mie personal (din Mp2) imi place doar Banzai in rest sunt praf cel putin Sub Pens pt mine e o porcarie.In concluzie majoritatea hartilor din joc, sunt mult mai faine decat cele care au venit in pack-ul 2 si de aceea nici nu am mai luat pack 3.Cat despre Mw2 e clar ca tot mapamondul il asteapta cu sufletul la gura...mai avem putin
    sincer din primele 2 map packs nu mi-au placut decat hartile nightfall si banzai, si natzi zombie Shi No Numa. totusi o sa iau mp3 mai ales pt Der Riese. am senzatia ca modul Natzi Zombie va ramane exclusiv pt Cod Waw si nu va fii transpus in mw2. terrorist zombie?

  16. #536 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cumpar si eu azi map pack 3, dar pentru 360. Vreau sa va intreb daca merita sa iau si map pack 2 pe langa ultimul care a aparut...Ce ziceti?

  17. #537 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mda...Ma obsedeaza "tampenia" asta de harta - Der Riese. Cine mai are map pack 3 si pana la ce level ati ajuns? M-ar interesa atat solo cat si coop...
    Singur am reusit sa ajung la wave 9 si coop la lavel 14. Problema e ca dau peste tot felul de tembeli care strica tot printr-o miscare gresita.....
    Cate arme ati reusit sa upgradati cu "pack a punch"?

  18. #538 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Conteaza foarte mult cu cine joci,comunicarea si evident sa stie fiecare ce are de facut.Eu am ajuns la 26 in 4 insi,cunosc altii care au ajuns la 36.La upgrade de arme am facut doar 5/meci pana acum(nu m-am bagat la mai mult ,doar pentru trofeu m-am agitat,mai mult te ambalezi ca sa nimeresti rai gun, monky bomb si DG 2 (Cunoscatorii stiu de ce)
    Te asteptam la un meci diseara "chyna007" ps3 only

  19. #539 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai asta e ca eu am CoD Waw pe 360....Dar discut cu voi deoarece pe 360 map pack 3 este region locked si in afara de mine nu cred ca il mai are cineva....

  20. #540 SP
    Banned Volinschi Mihne's Avatar
    a jucat cineva COD5

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 30 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty World at War By Rasko in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 153 Last Post: 01-02-2010, 20:40
  2. Call of Duty: World at War Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 08-08-2009, 11:34
  3. Call of Duty World at War Trophies By istrategie in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 20-10-2008, 21:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts