Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 78

Thread: Bioshock

  1. #41 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    nota 10 , un joc bun , l-am jucat pe xbox la un prieten.oricum nota e cam exagerata. daca bioshock a luat 10 inseamna ca mgs 4 ar fi trebuit sa ia 20, si a fost notat doar cu 8 de eurogamer
    Povestea prea complexa lasa in ceata multa lume. Evident ca merita 10 but let's keep it on-topic

  2. #42 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Bioshock 2 Teaser

    If you finish BioShock on the Playstation 3, a BioShock 2: Sea of Dreams trailer appears in the 'Extras' menu, and thanks to someone on youtube who got the game a week early, we can now bring you a shaky-cam rip of the incredibly short teaser:



    http://ve3d.ign.com/videos/38347/PC/Bioshock-2

  3. #43 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Se zice ca ar fi doua trailere diferite, pentru

  4. #44 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu a fost anuntata nici o platforma inca, dar din moment ce trailer-ul e pe varianta de PS3 mai mult ca sigur va fi si pe PS3.

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    se pare ca o sa fie mai mult ca sigur pe ps3 de obicei cand apar in lista wikipedia cam asha este
    List of PlayStation 3 games - Wikipedia, the free encyclopedia

  6. #46 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    am jucat demo si se misca bine. tocmai l-am comandat pe thehut

  8. #48 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  9. #49 SP
    Member SiCK's Avatar

  10. #50 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Si daca tot suntem la capitolul add-on, aveti aici un trailer cu contentul exclusiv PS3.

    Gametrailers.com - BioShock - DLC: Challenge Rooms Trailer HD

  11. #51 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...pentru toți fanii Bioshock! (PS3/X360)

    CUM E ASTA!

    (știu că e un topic superold, dar am zis că la poze funny...se trece cu vederea poza, iar ca să fac un topic nou...era cam aiurea...așa că...l-am dezgropat pe ăsta!)
    Attached Images Attached Images playfood5.jpg

  12. #52 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Ar trebui sa vina odata cu editia de colectie a lui Bioshock 2

  13. #53 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ar trebui servit intr'un restaurant cu exact ambientul din Rapture, servit de o duduie cu o SERINGA mare, cu ochii luminosi, care raspunde la intrebarea "Can you hold the onions, please?" cu "AAAAAAAAAAAAAAAAaaaa, Mr. Bubbleeees, help!". Must buy

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...o tipă de pe deviantART

    Oricum, faza cu restaurantul se poate face...problemă e cu mirosul plumburiu

    (c�teva poze de la Bioshock Launch Party (de acum 1 an+) -

    - e aiurea...le-am avut eu pe toate (rezoluție maximă) și le-am rătăcit pe ceva DVD. Astea-s doar c�teva găsite la rece pe gugăl ...
    Attached Images Attached Images bioshock_little_sister_colored_by_candypalmer.jpg splicer1.jpg splicer2.jpg 1902509_bf7268fe32_l.jpeg

  15. #55 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hehe... ce amintiri... zilele astea am inceput Bioshock pentru a 6a oara (deci in nici un rand nu am reusit sa fac cateva achievementuri... )..

    De data asta am decis sa le omor.. erm, transform in nefiinta pe micutele alea... (gotta love that ADAM)...

    Oare e cam urat sa transformam acest topic in unul de pareri referitoare la Bioshock 2 sau sa il folosim peacesta. Chiar sunt curios ce pareri aveti.. legat de joc. (pe froumul 2k am citit ca ar fi oficial ca personaj in Bio2 Sander Cohen... ceea ce o sa fie chiar interesant, mi se pare un personaj extrem de complex ce poate fi exploatat pentru story...)...

  16. #56 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Am jucat si demo-ul de pe ps3 si l-am treminat si pe pc.Jocu mi s-a parut ff adevarat atat gameplayu si storyline mi s-au parut exceptionale.Sa nu mai vorbim de idea jocului care e unica.

    Sa vedem ce ne asteapta si in Bioshock II da nu cred ca o sa fie foarte multa schimbata povestea doar poate niste lucruri extra.
    Mi se pare ca se vede mai bn pe ps3!!

  17. #57 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    L-am primit cadou de Craciun. Maine trec si eu la treaba!

  18. #58 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Am si eu o intrebare pentru cei care l-au jucat pe PS3: in trophy list imi apar si trofeele din DLC. Trebuie sa le iau si pe acelea ca sa iau Platinum?

  19. #59 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai am o intrebare: cum pot vedea toate tape-urile pe care le-am adunat pana in momentul de fata?

  20. #60 SP
    Junior Member caiusr's Avatar
    Trofeele DLC nu sunt obligatorii pt platinum
    Din cate imi amintesc jurnalele audio se gasesc intr-un meniu impartite in functie de capitolele unde se gasesc
    Din pacate am aflat dupa ce am terminat jocul ca doua dintre ele, chiar din primul nivel, dispar daca nu le iei atunci si jocul trebuie jucat de la capat pt platinum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 20-03-2013, 10:06
  2. BioShock 2 By steauacroitoru in forum Console Club
    Replies: 254 Last Post: 07-03-2011, 01:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts