Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: GyroxuS

  1. #1 SP
    Member 5uNNy's Avatar

    GyroxuS

    Check this out!
    Are careva asa ceva pe acasa?
    Pe site vad k nu mai au nimic in stoc..urmeaza sa faca un update, probabil cererile sunt prea multe!

    Gyroxus full-motion gaming chair for your XBOX or PlayStation 3 - Gyroxus

    Attached Images Attached Images gyroxus-1.jpg gyroxus-chair.jpg gyroxusgamechairdeminsions2.jpg

  2. #2 SP
    Member 5uNNy's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi se pare o porcarie. Nu as putea sa joc in asa ceva nici mort.

  4. #4 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Nu cred k se poate pronunta nimeni pana nu incearca sa vada cum e ..mie unul mi se pare interesant si l-as incerca dak as avea ocazia..poate chiar l-as cumpara dak m-ar impresiona foarte mult

    4th Motion has announced that it has dropped the price of its Gyroxus full-motion video game chair by $100. The Gyroxus can now be purchased for $389. The Gyroxus is fully compatible with the PS3, Xbox 360 and with Games for Windows on the PC.

    The maker says that the Gyroxus chair puts a new dimension into flight sims like Warhawk and driving games like Motorstorm and Burnout Paradise. FPD titles like Halo 3 and Call of Duty 4 also work with the game as do titles like Madden NFL and Fight Night.

    I have never used one of these chairs before and I can’t tell if the Gyroxus is motorized or if you lean to get the motion. I would expect that the chair is motorized. The Gyroxus can support gamers up to 250 pounds.

  5. #5 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ciudat ,nu as cumpara asa ceva,mi se pare bizar un om in toata firea intr-un scaun ca asta zbenguinduse....but then again....sunt destui care ar cumpara.Parca e scaunu de la dentist.

  6. #6 SP
    Member Skaar's Avatar
    mi se pare oribil sa joci stand pe o chestie de asta

  7. #7 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Damn,e oribil sa stai si sa te joci pe un plastic ieftin.

  8. #8 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Primul lucru care mi-a trecut prin minte la vederea acelui scaun este scaunul electric. Prea mult Prison Break pentru mine cred

  9. #9 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Damn,e oribil sa stai si sa te joci pe un plastic ieftin.
    Ce e asa oribil frate? Plastic ieftin? Ai pus mana pe el?
    Vroiam sa stiu dak l-a �ncercat careva...vroiam "a real opinion"..

  10. #10 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pe mine m-a apucat ameteala numai uitandu-ma la primul film. si ca sa completez ce a spus rasko, mi se pare o porcarie scumpa. 5uNNy, daca esti interesat totusi de asa ceva cred ca tre sa cauti impresii in alta parte si sa te pregatesti sa dai mai mult pe transport, decit pe scaun (ca sa nu mai zic de vama daca vine din US).

  11. #11 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    5uNNy, daca esti interesat totusi de asa ceva cred ca tre sa cauti impresii in alta parte si sa te pregatesti sa dai mai mult pe transport, decit pe scaun (ca sa nu mai zic de vama daca vine din US).
    Yo sunt impresionat pentru k imi plac simulatoarele..sunt convins k rupe la pret dak ar fi sa-l comand..dar ma gandem k poate este si pe la noi prin tara sa-l testez macar

  12. #12 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Yo sunt impresionat pentru k imi plac simulatoarele..sunt convins k rupe la pret dak ar fi sa-l comand..dar ma gandem k poate este si pe la noi prin tara sa-l testez macar
    k k k ... te rog aminteşte-ţi că mi-ai promis că faci un efort să scrii normal - eşti singurul de pe tot forumul cu prescurtarea asta... aici nu suntem pe Messenger, şi devine iritant - deci iartă-mă dacă mă repet şi insist. Peace "Yo"!

  13. #13 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Frate esti singurul care se plange de asta..insa apreciez modul in care ma atentionezi si o sa incerc pe parcurs sa fiu ok si din punctul tau de vedere.

  14. #14 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Stii vorba aia ? ... "Cand doi iti spun ca esti beat, du-te si culca-te" ...

    Scaunul ala este o poracarie notorie... Nu numai ca nu ofera gameplay-ul corect, dar nu ofera nici comfort ... Nu poti sta asa lipt de el, cu porcaria aia intre picioare numit (control) ...

    Punctul meu de vedere :


  15. #15 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Mie unul chiar imi place ideea.Nu va place aceasta idee pt. ca este urat scaunul?Asta conteaza?[Ex:Si ps3 slim pt mn arata groaznic,dar isi(o sa isi faca ) face treaba si asta conteaza].Chiar imi place ideea.O idee noua.Ceva care nu a mai fost pana acum.Voi il judecati dupa aspect,dar nu cred ca vreunul dintre noi a incercat acest scaun

  16. #16 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Mie unul chiar imi place ideea.Nu va place aceasta idee pt. ca este urat scaunul?Asta conteaza?[Ex:Si ps3 slim pt mn arata groaznic,dar isi(o sa isi faca ) face treaba si asta conteaza].Chiar imi place ideea.O idee noua.Ceva care nu a mai fost pana acum.Voi il judecati dupa aspect,dar nu cred ca vreunul dintre noi a incercat acest scaun
    Vroiam doar o parere reala, am zis ca poate cineva de pe aici l-a incercat,dar dupa cum a zis si h0stile cred ca ar trebui sa caut in alta parte impresiile despre acest produs ca in Romania sau cel putin pe acest forum nu cred ca l-a incercat careva.

    ---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Stii vorba aia ? ... "Cand doi iti spun ca esti beat, du-te si culca-te" ...

    [/IMG]
    In mintea ta asa o fi frate , nu stiu.. la mine nu e asa Am dreptul la opinie , nu trebuie sa ma iau dupa unul sau altul dupa cum zici tu.

  17. #17 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Urata jucarie, nu pare cine stie ce. Singura intrebuintare care i-as gasio ar fi pentru jocurile cu avioane(asta daca are un motion serios).

  18. #18 SP
    Member yoyokid's Avatar
    E mult prea scump pt. al cumpara , dar totusi imi place mult ideea.Daca ar fi fost 5-7 milioane poate (poate) l-as fi luat.

  19. #19 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Mie unul chiar imi place ideea.Nu va place aceasta idee pt. ca este urat scaunul?Asta conteaza?[Ex:Si ps3 slim pt mn arata groaznic,dar isi(o sa isi faca ) face treaba si asta conteaza].Chiar imi place ideea.O idee noua.Ceva care nu a mai fost pana acum.Voi il judecati dupa aspect,dar nu cred ca vreunul dintre noi a incercat acest scaun
    !. E din plastic. Adica stai pe un scaun de plastic ceea ce este extrem de comfortabil
    2. Controler-ul e prins de scaun printr-o bara
    3. Acel scaun de plastic in care ai prins controller-ul cu o clama si care te zgataie, costa 400$
    4. Ia-ti un bean bag ca e de zeci de ori mai comfortabil decat chestia asta si e numai ~200lei

    EDIT:
    Daca iti place sa stai pe un scaun de plastic cu o bara de metal intre picioare si sa fii zgatait atunci... e perfect

  20. #20 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    dude it looks like a chair with pin�s arata mai mult a horny chair decat gamer's chair

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts