Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 112 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112
Results 2,221 to 2,234 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #2221 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    joaca cineva acum? Facem un squad?

  2. #2222 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salut baieti tocmai ce am achizitionat jocul Sh....si nu am sunet deloc in joc....care ar putea fi problema?

    Il joc pe un slim de 120 Gb cu ultimul Fw,si pe un Lcd cu un cablu Hdmi!


    De la cine l-am luat mergea calumea si asta ma framanta cel mai tare!
    pai si la alte jocuri iti merge sunetu ? sau face doar la asta ???

  3. #2223 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salut baieti tocmai ce am achizitionat jocul Sh....si nu am sunet deloc in joc....care ar putea fi problema?

    Il joc pe un slim de 120 Gb cu ultimul Fw,si pe un Lcd cu un cablu Hdmi!


    De la cine l-am luat mergea calumea si asta ma framanta cel mai tare!
    Verifica pe ce ai setat iesirea audio... daca nu scoti intr-un receiver sau boxe cu decodare, atunci trebuie sa setezi ca decodarea sa o faca PS3-ul...

  4. #2224 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    pai si la alte jocuri iti merge sunetu ? sau face doar la asta ???


    Numai la jocul asta face asa dar am rezolvat!

    Multumesc!

  5. #2225 SP
    Junior Member Knowalex's Avatar
    Sunt probleme cu multiplayeru ? Mie imi da eroare cod 10002...

  6. #2226 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Uite ca recent m-am apucat si eu de Killzone 2 si pot spune ca jocul asta imi place destul de mult (foarte mult daca il compar cu alte shootere). Da ce mi-a cam taiat din pofta si elan a fost misiunea a 5a (aia cu podul). Nicicum nu pot sa trec de ea.
    Am tot schimbat tactica da nicicum nu mergea: ba ii luam cu atentie unu cate unu fara sa incasez o lovitura, ba ma bagam ca Rambo printre ei si ciuruiam cat puteam. Cu a 2a metoda avansam mai repede la partea aia in care ridicau podul si veneau mai multe trupe. Da de acolo nu am mai reusit sa trec. Mor destul de repede si inamicii tot vin.

    Ceva sfaturi aveti? Ca eu nu mai pot de nervi. E prima data cand nu reusesc sa trec de o misiune de la mijlocul jocului pe a 2a dificultate. Nu prea imi plac shooterele, da nu is asa de noob la ele. Si totusi nu inteleg de ce tot mor

  7. #2227 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Cel mai bine te uiti la un walkthrough pe YouTube.

  8. #2228 SP
    Banned xuquan's Avatar
    Daca te uiti la cateva gameplay trailere o sa vezi foarte multe defecte. Poate o sa arate cum trebuie in versiunea finala. Nu este o capodopera. Killzone nu a fost cine stie ce.

  9. #2229 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Stiu ca nu s-a mai postat de 2 ani pe thread-ul asta dar am o intrebare: ce trebuie sa fac ca sa deblochez a doua abilitate la Engineer si Saboteur la mp?

  10. #2230 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Cat dureaza campania SP la asta?

  11. #2231 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  12. #2232 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    TY dar am dubii despre site-ul asta..la Shadow Warrior imi arata 12h si eu l-am terminat in 9h

  13. #2233 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    La majoritatea jocurilor a fost destul de exact la mine , more or less dar cam mare diferenta de 3h la tine.

  14. #2234 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ii mai dau o sansa site-ului! poate am fost eu prea bun in Shadow Warrior si de asta l-am terminat asa repede! (sarcasm)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 112 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts