Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 112 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #61 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    o sa il instalez diseara insa am o intrebare. daca cheile respective mi-au venit pe contul japonez, trebuie sa dau redeem code tot de pe contul japonez? sau pot sa o fac de pe orice alt cont? (si sper ca nu e clientul de Home in japoneza)
    Sigur nu. Eu am doua conturi, unul pe Europa, iar celalt pe US. Am primit pe e-mail diferite coduri si nu au mers decat pe contul dedicat (cel pe care am primit e-mailul cu codul). La Motorstorm PR am incercat sa-l activez pe alt cont, iar cand am incercat pe contul dedicat, nu a mai mers nici acolo. Deci, fii precaut

  2. #62 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Am auzit ca a devenit ilegala treaba cu sharingul, dupa ultimul EULA. Is it true?

  3. #63 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    putin offtopic

    mdea, deci clientul de Home e in japoneza (a mers redeem code numai din PS Store JP). daca intru in Home de pe contul US, clientul e in engleza, insa nu se mai conecteaza la servere (da network error). astept mailul cu cheia de US si o sa trag clientul respectiv. e cam aiurea totusi. am avut impresia ca o sa fie toata lumea la un loc si eventual iti alegi regiunea pe care vrei sa te conectezi (ca poate ai prieteni si in US, si in EU si in Asia si vrei sa te vezi cu toti). se pare ca nu e asa...

  4. #64 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    h0stile, vad ca tu primesti coduri la toate betaurile pe toate conturile posibile. Care e secretul tau ?

  5. #65 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    h0stile, vad ca tu primesti coduri la toate betaurile pe toate conturile posibile. Care e secretul tau ?
    da chiar!?

  6. #66 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mi-a spus mama ca am mincat *** cind eram mic....dar probabil ca nu am mancat destul pentru ca atunci as fi lucrat pentru Sony sau MS intr-o pozitie care mi-ar fi permis sa pun Romania si pe harta lor, in loc sa tot primesc chei de beta pe america de nord sau japonia. acu sincer, as da orice ca sa lucrez la Sony sau MS (divizia Electronic Entertainment, respectiv Xbox), decit sa ma lafai in chei de beta. nu stiu de ce tot primesc. probabil pentru ca am noroc. uite insa ca nu am avut noroc cu Killzone 2 (sau cel putin nu am avut noroc pina acum).

  7. #67 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    h0stile, vad ca tu primesti coduri la toate betaurile pe toate conturile posibile. Care e secretul tau ?
    Hmm, could be this one ?
    Attached Images Attached Images 2008-11-07_045501.png

  8. #68 SP
    Member psycho-07's Avatar
    va dau eu codu ca mie nu imi merge

  9. #69 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mie mie mie?Vreau codu plssss.

  10. #70 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    MonkY, nu, nu are nici o legatura. toate conturile mele (si de PSN si de LIVE) sunt cu adrese de la gmail si nici nu am pe nimeni inside. in plus, eu la GH redactez numai stiri, asa ca nu primesc review copies, conturi de presa (cum sunt cele de Steam care te lasa sa downloadezi ce vrei), acces la betauri, MMOuri sau mai stiu eu ce. am invatat insa sa ma agit si daca am vreun avantaj, atunci acela e ca urmaresc ffff multe siteuri zilnic si ma inscriu peste tot, ca nu stii de unde sare iepurele. am cont platit la fileplanet, am Qore annual, am cont de LIVE platit, plus o lista destul de mare de surse (de stiri) de care ma folosesc, asa ca sunt sau macar incerc sa fiu cit mai informat. cind a fost LBP beta am fost atit de disperat incit am downloadat si tema de pe PS Store JP (ca sa intru in tragerea la sorti pe Japonia), insa nu am primit nimic de la ei atunci. win some, lose some. de ex, nu am tras tema de killzone 2 de pe PS Store UK si uite ca acu nu primesc cheie de beta. asta e, poate se decid astia sa dea acces celor cu Qore annual in decembrie, nu stiu, sper si eu. ar fi un cadou frumos de Craciun din partea Sony.

  11. #71 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK. Sa pun problema altfel. Cate sticle de whiskey ma costa un cod functional?

  12. #72 SP
    Member psycho-07's Avatar
    mie imi da eroare blcm-42be-gdr3

    sa imi ziceti daca merge

  13. #73 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    man, imposibil, seems real, trebuie sa incerci pe acelasi cont (daca ai mai multe conturi) sau daca l-ai obtinut de la altcineva atunci probabil ca este pentru UK. daca tu ai cont cu adresa de RO, atunci e posibil sa nu iti mearga. fa un cont de UK si incearca.

    Raskolnikov1944, subscriu si eu....cu napolitane, biscuiti, dunno, dau un regat pentru o cheie

  14. #74 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    mie imi da eroare blcm-42be-gdr3

    sa imi ziceti daca merge
    Pe ce cont ar trebui sa mearga?Pe usa imid a eroare pe uk zice ca poate nu mai e valabil sau poate l-am scris gresit.

  15. #75 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am cont si de uk , dar eu joc pe ala de uk

  16. #76 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    OK. Sa pun problema altfel. Cate sticle de whiskey ma costa un cod functional?
    Brifcor?

  17. #77 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  18. #78 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  19. #79 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    LOL cum arata!!!! FFS!!!

  20. #80 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 112 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts