Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 112 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... LastLast
Results 881 to 900 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #881 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Sincer si eu maine il primesc dar nu ma bag right away online. Cateva zile va fi adjusting period in care o sa ma obisnuiesc cu noile controale si noul "feel" de greutate si gravitatie. Cred ca asa e cel mai bine pentru majoritatea, nu? Pentru posesori: cat v-a luat sa va adaptati?

  2. #882 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Maine il voi ridica !
    Dati-mi va rog add via PSN ---> ID : mister_juice ( pt cei ce nu ma au, majoritatea deja ma au )

    PS : aveam de gand sa fac platinum la joc, dar mi se par ridicol de grele cele cu weekly rank nu stiu cum !

  3. #883 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    eu dupa vreo 4h de jucat single player m-am obisnuit, acum in sp joc bine pe veteran, controls feels great!

  4. #884 SP
    Member slabunator's Avatar
    pe ce sensivitate jucati? eu alternez medium-max .

  5. #885 SP
    Member Solozaur's Avatar
    e diferenta mare intre versiune full si cea din demou(grafica, control, sunet...)? stiu ca in general multe difera de la demoul la cel final

    cat despte control la demoul am jucat cu max

  6. #886 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    In fine, enough with the fanboy bull****!

    Spuneti-mi mie daca voi putea folosi saveurile versiunii EU pe versiunea US!! Este cineva in situatia in care are acelasi joc in ambele versiuni si poate confirma?
    Pot sa confirm am patit la 2 jocuri, in multiplayer statusurile iti raman deoarece se salveaza online dar singleplayer nu..

  7. #887 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    Sincer si eu maine il primesc dar nu ma bag right away online. Cateva zile va fi adjusting period in care o sa ma obisnuiesc cu noile controale si noul "feel" de greutate si gravitatie. Cred ca asa e cel mai bine pentru majoritatea, nu? Pentru posesori: cat v-a luat sa va adaptati?
    Eu am intrat direct in multiplayer si am iesit in primul joc pe locul 4 si in al doilea pe locul 1!

  8. #888 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ai dreptate psycho totul tine de obisnuinta.
    @Taw eu nu cred ca daca ai sta cu maneta in mana o saptamana si ti-ai impune sa joci shootere zilnic pe ps3, chiar daca nu te atrage intr-un final in mod cert te-ai obisnui! Fiecare shooter are stilul propriu de control in f-tie de subcategoria sa. i.e: Unreal Tournament fiind un shooter dinamic are o manevrabilitate ridicata iar Killzone2 (spun ce reiese numai din demo) incercand sa aiba tangente cu realitatea si avand niste proprietati fizice mai reale are o oarecare greutate in control de aici banuiesc ca si configuratia butoanelor e mai atipica...

    On topic: Rasko maine te rog da-mi si mie invite in clan!

  9. #889 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    ma scuzati ca va intrerup dicutia off-topic
    maine am si eu killzone 2, am sa intru pe la 22 sa experimentez si mp, doar putin pt inceput, ca altfel ma fraguieste @Rasko de nu ma vad si ma fac de cacao

  10. #890 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Il joc de 2 ore grafica superba .Fizica superba muzica superba control ok ....Nu am cuvinte sincer..Am ramas masca

  11. #891 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    ma scuzati ca va intrerup dicutia off-topic
    maine am si eu killzone 2, am sa intru pe la 22 sa experimentez si mp, doar putin pt inceput, ca altfel ma fraguieste @Rasko de nu ma vad si ma fac de cacao
    Maine imi ajunge si mie. Ne vedem la 22 .

  12. #892 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De acord, este exceptional. Retrag tot ce am spus negativ despre el in prima pagina a thread-ului.

  13. #893 SP
    Member piratu360's Avatar
    Maine sper sa il primesc si eu.....

  14. #894 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    S-ar putea sa imi ajunga si mie maine de la web, sper.

  15. #895 SP
    Member psycho-07's Avatar
    va astept

  16. #896 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    De acord, este exceptional. Retrag tot ce am spus negativ despre el in prima pagina a thread-ului.
    Ai vazut ca ajungi la vorbele mele??
    Hai si intra seara cu noi. Aseara a fost superb, am jucat vreo 6 sau 7 meciuri intre noi.
    Ma voi interesa in cursul zilei de azi ce trebuie facut exact pentru programarea unui meci cu un clan strain. Nu avem ce pierde. Eu personal ma simt destul de pregatit pentru un astfel de meci si daca ne intelegem cine ce clasa foloseste nu avem motive sa pierdem.

  17. #897 SP
    Member cristian77's Avatar
    I'm in,azi imi ajunge de la web,US version.Ne avem in liste majoritatea,invite me cand ma vedeti online

    Saf de clan cine e pana la urma?

  18. #898 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Deci pana la urma? ... Cum a ramas cu asa zisul "clan" ? ..

    Pana la urma, jocul asta are input-lag? ...http://www.gamasutra.com/view/feature/3725/measuring_responsivene
    ss_in_video_.php?print=1



    I already have respect for Neolistic...you know why? Cause he actually took a 60fps camera and took the time to do a test to see if it was input lag. And just look....it 166ms between the time you press the fire button till the time that the gun responds.

    OMG how can you not call that lag guys? No other games do that. And that's nothing to do with the aiming. He's just standing there firing the R1 button.

  19. #899 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Hai si intra seara cu noi. Aseara a fost superb, am jucat vreo 6 sau 7 meciuri intre noi.
    As intra si eu, dar am PS3-ul in sufragerie. Acum sunt in negocieri cu parintii sa imi iau monitor HD pentru camera mea.

  20. #900 SP
    Member cristian77's Avatar
    @ istrategie
    Nu aveai 40 si de ani?
    Eu asa stiam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 112 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts