Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 107

Thread: Campionat Fifa 10 CG - inscrieri

  1. #61 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Va limitati si voi la a va inscrie pe thread-ul asta ? Plz ...

  2. #62 SP
    Member Cata25's Avatar
    Și unde să postăm? Pe thread-ul concursului, după ce faceți deja regulile?
    Așa vedeți și voi care e opinia generală.

  3. #63 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @Studentul lasa-i sa posteze sa vedem parerile lor. si eu ma gandeam sa le zic sa nu mai posteza, dar asa vedem si noi ce ce vor concurentii. eu raman la parerea ca asa esye cel mai bine limita de 82.

  4. #64 SP
    Member DraZziW's Avatar
    eu propun sa se joace ca in competitile mari cu toate echipele, chiar daca iese Barca vs Barca, Brazil vs Brazil
    asa se joaca la wcg, ecg etc

  5. #65 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    De ce vreti,unii,sa jucati si cu echipele mari?Am inteles ca vreti sa fie si mu,barcelona...dar de ce?Nu sunteti la fel de buni cand jucati cu o echipa de 2-3 stele ca atunci cand jucati cu una de 5 stele?

  6. #66 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    Sincer eu joc cu Argentina de cand era Batistuta jucatorul meu preferat de afara. Acum, daca e Messi, toti ar spune ca joc cu Argentina pentru Messi dar nu-i asa, pur si simplu imi place mie Argentina.
    Nu am insa nici o problema sa aleg alta echipa, respect regulile. Argentina are ceva gen 84/78/78, atac devastator cu Messi si Tevez.

  7. #67 SP
    Member DraZziW's Avatar
    De ce vreti unii sa jucati cu echipele medii?

  8. #68 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    De ce vreti,unii,sa jucati si cu echipele mari?Am inteles ca vreti sa fie si mu,barcelona...dar de ce?Nu sunteti la fel de buni cand jucati cu o echipa de 2-3 stele ca atunci cand jucati cu una de 5 stele?
    Pentru ca online se joaca cu echipe de nivelul acesta, iar eu m-am obisnuit sa joc cu Inter, daca trebuie sa imi schimb echipa la fiecare meci atunci e cam aiurea.

  9. #69 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu zic sa fie interzise echipele de 5 stele. In rest sa nu conteze daca o echipa are 85 la atac si 70 la mid (doar un exemplu).

  10. #70 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Doar o sugestie : sa se ia in considerare media celor 3 statistici a echipelor. Daca o echipa are 84/70/70, se compenseaza intr-un fel chiar daca la Attack depaseste 82. Poate omul vrea sa joace mai ofensiv si neglijeaza apararea .

  11. #71 SP
    Member DraZziW's Avatar
    E ca si cum te`ai juca Counter-Strike si sa nu ai voie sa folosesti m4a1 sau ak47 pentru ca sunt cele mai bune arme din joc

  12. #72 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by DraZziW View Post
    De ce vreti unii sa jucati cu echipele medii?
    Ca sa nu mai aiba in joc nimeni advantajul vitezei unor jucatori , si diferenta dintre ei sa o faca doar skillul lor,nu drogba sau benzema.

  13. #73 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by DraZziW View Post
    E ca si cum te`ai juca Counter-Strike si sa nu ai voie sa folosesti m4a1 sau ak47 pentru ca sunt cele mai bune arme din joc
    ce treaba are CS cu Fifa10? Oricum la cs poti sa iei tot srv cu orice arma

  14. #74 SP
    Member mukiki's Avatar
    Organizatorule afiseaza te rog o lista cu toate echipele interzise. ( banuiesc ca nu sunt foarte multe).

  15. #75 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    echipele interzise sunt cele care au atacul, mijlocul si apararea mai mari de 82. andrei1 a explicat foarte bine motivul pentru care s-a impus aceasta regula " Ca sa nu mai aiba in joc nimeni advantajul vitezei unor jucatori , si diferenta dintre ei sa o faca doar skillul lor,nu drogba sau benzema.". Am mai zis-o si o mai repet, vreau (vrem) sa vedem cine e cel mai bun la fifa din punct de vedere al jocului. ce inseamna asta? pase, tactica, aparare (e foarte greu sa te aperi bine), ocazii, eficienta in fata portii etc. asa daca il ai pe CR9, messi, ibra, benzema, rooney e mult prea usor sa joci.

    comparatia aceea cu CS e o mare prostie, sper sa nu te superi pe mine . cum sa compari o arma cu o echipa de fotbal.

    campionatul trecut l-am jucat la fel si nimeni nu s-a plans de aceasta regula, chiar au declarat ca este un lucru bun

    sorry guys, dar ramanem la aceasta regula!

  16. #76 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    e foarte bine asa ,pana la urma va conta skillul jucatorului nu al computerului

  17. #77 SP
    Member mukiki's Avatar
    off topic
    Am vazut ca pe aria de xbox se discuta de cluburi pentru virtual pro, a facut cineva vreun club in ps 3 doar pentru romani?

  18. #78 SP
    Member Vami's Avatar
    Deci daca echipa are in atac 82 si mijloc si aparare mai mica de 80 se poate juca
    ? Nu deci practic 82 e limita, nu ?

  19. #79 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Doar o sugestie : sa se ia in considerare media celor 3 statistici a echipelor. Daca o echipa are 84/70/70, se compenseaza intr-un fel chiar daca la Attack depaseste 82. Poate omul vrea sa joace mai ofensiv si neglijeaza apararea .
    O idee foarte bună. Dacă jucăm cu limită de 82/83 atunci o să trebuiască să eliminăm toate echipele puternice. Dacă facem �nsă media, vom putea folosi și echipe mai bune.
    Real Madrid are atacul 80, mijlocul 83 și apărarea 81.
    Liverpool are atacul 83, mijlocul 80 și apărarea 81.
    Bayern are atacul 84, mijlocul 79 și apărarea 78.
    Juventus are atacul 83, mijlocul 81 și apărarea 81.
    Dacă avem limita de 82/83 la fiecare compartiment atunci nu am putea juca cu aceste 4 echipe. Dar dacă facem media ar fi OK.
    Din cele bune, nu am putea juca cu Barcelona, Chelsea, Manchester United și Inter.
    Mai bine 4 echipe excluse dec�t 8.

  20. #80 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    O idee foarte bună. Dacă jucăm cu limită de 82/83 atunci o să trebuiască să eliminăm toate echipele puternice. Dacă facem �nsă media, vom putea folosi și echipe mai bune.
    Real Madrid are atacul 80, mijlocul 83 și apărarea 81.
    Liverpool are atacul 83, mijlocul 80 și apărarea 81.
    Bayern are atacul 84, mijlocul 79 și apărarea 78.
    Juventus are atacul 83, mijlocul 81 și apărarea 81.
    Dacă avem limita de 82/83 la fiecare compartiment atunci nu am putea juca cu aceste 4 echipe. Dar dacă facem media ar fi OK.
    Din cele bune, nu am putea juca cu Barcelona, Chelsea, Manchester United și Inter.
    Mai bine 4 echipe excluse dec�t 8.
    iti dai seama ca daca am face cu medie, media nu ar mai fi 82. poate are fi 79-80.

    Quote Originally Posted by Vami View Post
    Deci daca echipa are in atac 82 si mijloc si aparare mai mica de 80 se poate juca
    ? Nu deci practic 82 e limita, nu ?
    se poate, ca e 82 inclusiv

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25
  5. Campionat FIFA 09 pt PS3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 46 Last Post: 11-05-2009, 12:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts