Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 17 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 323

Thread: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Thumbs up Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

    Un thread dedicat unuia dintre cele mai bune jocuri de pe Playstation 3.

    Dupa aproape 15 ore ( cred ca am depasit ), pe Solid Normal si fiind pe primul run ever, abea am ajuns pe
    Problema mea sunt garzile. Sunt atat de multe ( mai ales jegosii aia mici - Scarabi ) incat nu pot sa trec fara sa dau alarma cel putin odata. Astept niste sfaturi, ceva.

    Apropo, scena in care Ocelot demonstra ce poate face Guns of the Patriots a fost absolut hilara.

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Chaff Grenades o sa te ajute mult in misiunea aia. Gasesti un pachet pe heliport parca.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai ce sa zic...

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    @istrategie, chaff grenades s-au dus demult.
    @GeOKeR, mersi de sugestii.

  5. #5 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    What MGS is all about

  6. #6 SP
    Member playgame's Avatar
    MGS4 da' best!!

  7. #7 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Uitandu`ma la clipu` ala mi s`a facut pofta sa mai termin inca odata jocul !

  8. #8 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar
    Am terminat si eu MGS4. Ce pot spune?

    MGS4...NU!...MGS Saga este "JOCUL" meu preferat. Pot spune ca am avut parte de cea mai frumoasa vara de pana acum (latura de gaming). Am "tras" de joc sa nu il termin timp de 3 luni, pana nu s-a mai putut. A trebuit sa-l inving pe Liquid, odata si pt totdeauna.

    Deja ma gandesc sa reiau MGS Saga, pe ultimul nivel de dificultate.

    Bafta!

  9. #9 SP
    Junior Member Cris's Avatar
    L-am terminat si eu azi. Parerea mea ca se ridica peste denumirea de "joc" sau ii da un nou inteles. Super tare.

  10. #10 SP
    Member playgame's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    What MGS is all about (high quality doar pe youtube)

    YouTube - Metal Gear Solid 4 - Summer Trailer (Gameplay)
    - sau pe PSN!

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  13. #13 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am terminat MGS4 de 4 sau 5 ori pana acum, pe fiecare dificultate inafara de The Boss Extreme. Aargh. In fine, vreau sa zic ca a fost una din cele mai spectaculoase experiente pentru mine ca gamer. Heh, pana si mama care detesta jocurile m-a vazut si zice "asta e joc ma ?". Eu "da". Si ea "mai sa dea naiba".

    O IUBESC PE NAOMI HUNTER, MEI LING SI ROSE... De fapt, pentru mine femeia perfecta ar avea fata lui Rose, corpul lui Naomi si fundul lui Mei Ling. God damn.

  14. #14 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Cum suna
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    corpul lui Naomi si fundul lui Mei Ling...
    Cat despre
    Quote Originally Posted by istrategie
    ... mi se pare foarte tare ! Cred ca orice fan adevarat al seriei merita un asemenea case

  15. #15 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Si vreau sa mentionez ca ( desi s-ar putea sa ma fac de ras pe aici )... am plans la scena finala. Pur si simplu. Ce e ciudat este ca atunci cand am terminat prima data mi-a dat o lacrima ( gen stiti voi cine ), a doua oara nimic, si a treia oara am plans asa in hohote. Bine, nu chiar in hohote. Da' am plans. Hey, everybody needs to cry sometimes, right ? Si cum n-am mai plans de multa vreme, cred ca mi-a trebuit un joc ca sa ma exprim.

  16. #16 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si tu crezi ca ai fost singurul care a plans la final? ha?
    Same here S-a vazut ca cineva a pus pasiune in jocul asta, nu am ce zice. Nu este un joc de duzina ca altele iar momentul final a fost foarte tare Kojima a stiut unde sa puna punctul pe i.

  17. #17 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    yeah finalu a fost cea mai buna parte a jocului man what a story, a meritat sa ma uit la retrospective 4 ore sa aflu tot despre mgs1-3 ca sa inteleg absolut tot din story.Cine spune ca mgs4 este over-rated ori este un american de 6-12 ani, ori nu a cumparat jocul pana acum/sau nare ps3.
    P.S sper sa mai fac kojima niste exclusivitati cu o poveste asa puternica

  18. #18 SP
    Member MisterJuice's Avatar


    Old sau nu, e tare

  19. #19 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    "Water's liquid... liquid snake. Ny ha ha ha ha ha ha ha ha."


  20. #20 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 17 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 05-02-2013, 23:23
  2. User Review: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots By Zaktan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 19-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts