Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 17 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 LastLast
Results 301 to 320 of 323

Thread: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

  1. #301 SP
    Member broco's Avatar
    stie cineva de ce nu imi apare frog doll si urmatoarea din act-ul 2, joc pe hard.

    ---------- Post added 05-12-2012 at 01:25 PM ----------

    deci am incerput din nou jocul si ca sa obtin solar gun am nevoie der doll-urile alea, prima care tre sa apara e frog doll-ul care nu este, si apoi la finele actului 2 dupa ce o omor pe tipa aia arr trebuii sa apara urmatoarrea papusa.

  2. #302 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by broco View Post
    stie cineva de ce nu imi apare frog doll si urmatoarea din act-ul 2, joc pe hard.

    ---------- Post added 05-12-2012 at 01:25 PM ----------

    deci am incerput din nou jocul si ca sa obtin solar gun am nevoie der doll-urile alea, prima care tre sa apara e frog doll-ul care nu este, si apoi la finele actului 2 dupa ce o omor pe tipa aia arr trebuii sa apara urmatoarrea papusa.

    Pentru papusa trebuie sa folosesti arme non lethal asa am facut eu si am primit papusaSaiga 12 cu v-ring amunition am folosit Am primit si frog doll am folosit mk pistol pe ei si nu am avut problem btw

    Guys voi stiti mai bine jocul , eu l-am inceput pentru 1 oara.Din ce am citit Gekkos daca ii omori nu iti sunt trecuti cu kills right?Am reusit primele 2 acte cu 0 alerts , dar la sequence cu tancul nu stiu unde am gresit si la final am primit 4 killsThere goes my bandana

  3. #303 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Tocmai am terminat MGS 4 pentru prima oara.Wow ce joc superb si filmuletele amazingClar a devenit jocul meu preferatAm reusit si cateva trofee putin enervante printre care Flashback mania , Stealth camouflage si Sunlight
    Acum incep cel mai boring run , the run...

    Lated edit: laurentiu885 clar Mgs 4 este multe peste Deus Ex.Pentru un joc din 2008 o grafica superba , gameplay , bosi , cinematics absolut minunate

  4. #304 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    mai preferat decat Deus EX ?

  5. #305 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Quote Originally Posted by laurentiu885 View Post
    mai preferat decat Deus EX ?
    Absolut .

  6. #306 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cine are PS3 si nu a jucat MGS4 si-a luat PS3 degeaba.

  7. #307 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cine are PS3 si nu a jucat MGS4 si-a luat PS3 degeaba.
    Ceva de genu.

  8. #308 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Ptiu ptiu gata si run. "Only" 6 plays de facut , printre care the mofo Big Boss.Partea mea favorita este lupta Rex vs Ray.2 metal gears fighting awesome

  9. #309 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    On to Big Boss emblem.Pfoa deci foarte comic.Un inamic la 4 metri de mine nu ma aude , dar unul la 20 de metri ma aude si vine exact unde suntPana m-am intalnit cu mk 2 mi-a uat 10 minute si apoi dupa ce mi-am primit echipamentul altfel a mers.Am bagat un speedrun bun pana la frogs battle.Daca reusesc sa trec de act 2 si bike chase in 1 ora jumate , restul va fi cake

  10. #310 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cine are PS3 si nu a jucat MGS4 si-a luat PS3 degeaba.
    L-am cumpărat acum vreun an, am jucat două ore şi nu l-am mai băgat în consolă. Nu m-a prins deloc. Oricum, am de gând să îl încerc din nou cândva.

  11. #311 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Pfiu Big Boss Emblem it's a mofo la actul 3 bike chaseCred ca am murit de peste 20 de ori deja...Cata acuratete si noroc iti trebuie...Poate am noroc si ajung la ultimul checkpoint.Hardest part in the game la BB emblem...

  12. #312 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Big Boss emblem done.Inca 3 playtroughs si za plat will be mineDupa vanquish , asta a fost cel mai greu joc jucat de mine pana acum.This emblem it's a mofo...

  13. #313 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bravo tie ca il joci de atatea ori. Si eu l-am terminat de 6 ori inainte de patch-ul cu trofee. Am strans multe embleme.

    Cum prind timp liber o sa il mai termin de cateva ori. E de departe cel mai bun joc de PS3 pe care l-am jucat pana acum.

    Nu l-am mai jucat de vreun an. Dar niciodata nu l-am inceput fara sa-l termin.

  14. #314 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Thx man.Sincer in afara de chicken run unde trebuia sa acumulezi 35 de ore+ , nu sunt deranjat de atatea plays.Totusi recunosc Big Boss emblem it's a mofo.Poate pentru veterani e usoara , dar mie mi-a incercat putin nervii mai ales la bike chase si BB crying wolf...
    Din pacate daca le-ai strans inainte de pathc nu se vor pune...Trebuie facute again de la 0...

  15. #315 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Din pacate daca le-ai strans inainte de pathc nu se vor pune...Trebuie facute again de la 0...
    Stiu. La GTA IV m-am enervat, la Uncharted 1 m-am enervat, la MGS4 nu ma deranjeaza deloc. O sa fie o placere sa il rejoc de cat mai multe ori.

  16. #316 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    De curand am reluat Metal Gear Solid The Twin Snakes pe Gamecube. Ramane fara dar si poate una din seriile mele preferate..

  17. #317 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    L-am cumparat si eu joi ca am citit pe aici si duminica la 6 dimineata l-am terminat :-). Foarte fain. Recunosc ca la inceput a trebuit sa ma obisnuiesc un pic cu imaginatia japonezilor :-). Ei vad lucrurile un pic altfel :-). Luptele din cutsceen-uri mi s-au parut foarte tari. M-a socat un pic spre final cand Raiden apare fara maini si cu sabia in dinti si incepe sa bata la aia :-)).
    Cred ca am sa-l mai reiau la dificultatea cea mai usoara ca sa mai fac niste trofee. Acum l-am terminat pe normal.

  18. #318 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am reinceput si eu jocul, ma enerveaza ca trebuie sa faci un nou Save ca sa poti sa iei trofeele, nu poti sa continui playthrough-urile trecute.
    Si am o intrebare, pentru Assassin Emblem se pun ca si knife kill-uri cele facute din CQC hold ?

  19. #319 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Am reinceput si eu jocul, ma enerveaza ca trebuie sa faci un nou Save ca sa poti sa iei trofeele, nu poti sa continui playthrough-urile trecute.
    Si am o intrebare, pentru Assassin Emblem se pun ca si knife kill-uri cele facute din CQC hold ?
    Da se punPentru mine a fost singurul joc in care 8 plays de facut pentru platina nu au fost boringTot timpul aveai alte embleme de facut...

  20. #320 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Storm78 poți încerca să îl re-joci în alt stil, jocul permite asta și e o plăcere

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 17 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 05-02-2013, 23:23
  2. User Review: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots By Zaktan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 19-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts