Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 323

Thread: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

  1. #21 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Pune si tu in SPOILER!!!!!! Ca am dat pe link sa citesc articolul si pe pagina 2 prima linie contine un spoiler imens, cine e cel mai important membru din "The Patriots".

  2. #22 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Jocul a aparut de o groaza de timp. Nu cred ca mai e cazul sa pun spoiler. Cine a vrut sa il joace l-a jucat deja. Nici nu prea se mai posteaza nimic legat de MGS4 in ultimul timp. A fost dat uitarii.

  3. #23 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ei...ia cititi voi putin pe aici, sa vedeti ca MGS4 inca nu a murit si se pare ca vom avea parte de un update prin decembrie
    http://www.beefjack.com/blog/news/ps...g-in-december/

  4. #24 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    O sa ma uit pe Youtube la ending pentru ca eu nu il mai joc a noua oara doar pentru 10 minute de cutscene in plus.

  5. #25 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Depinde, acolo scrie ca e posibil sa mai aiba si alte chestii in plus care poate pe unii dintre noi ii va convinge sa il reaia... Mai avem 1 luna de asteptat pana atunci si vom sti exact despre ce e vorba.

  6. #26 SP
    Member playgame's Avatar
    E doar un zvon, inca nu e nimic clar in legatura cu extended ending.

  7. #27 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca nu baga trophy nu are nici un rost sa ma apuc inca o data de el.

  8. #28 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Jocul a aparut de o groaza de timp. Nu cred ca mai e cazul sa pun spoiler. Cine a vrut sa il joace l-a jucat deja. Nici nu prea se mai posteaza nimic legat de MGS4 in ultimul timp. A fost dat uitarii.

    Eu nu l-am jucat, vroiam sa termin celelalte inainte, mai am mgs 3 si portable ops si chiar eram interesat sa vad ce poate fi rau la mgs4, fiindca pana acum toate mi-au placut mult. SI spoilerul ala cat casa nu mi-a picat chiar bine, chiar daca aveam eu o idee despre cine poate face parte (sau a facut) din "The Patriots"

  9. #29 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  10. #30 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mie cel mai nesimtit lucru la MGO mi se par expansionurile astea. Pai eu nu pot sa intru in jumatate din jocurile de pe servere pentru ca nu am nu stiu ce harta care trebuie cumparata. Si sa dai bani ca sa-ti faci inca un caracter ?
    Pai ajunge naibi Konami mai ceva decat Capcom ( MM9 ). Maine poimaine or sa ceara bani si pentru cine stie ce arma mai speciala cu care o sa poti sa ii omori pe toti cei din jurul tau cu o lovitura. Si aia de n-au expansion ? Ciu ciu.

  11. #31 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Dar faza tare este ca acum, chiar daca am avea puncte destule din jucat sau de la promotii cum urmeaza aceasta, ca fiecare user sa primeasca 10k puncte, noi nu vom mai putea sa ne cumparama NIMIC din acel MGO Shop pentru ca ne-au restrictionat accesul pe tara... Recunoaste ip-ul automat de unde vrei sa te loghezi pe site-ul lor si nu te lasa pur si simplu, zice ca faci parte din tarile ce nu au Store si gata ti-au pus capac...

  12. #32 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  13. #33 SP
    Member playgame's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe Gamespot e reclama mare la MGS4. Cred ca pregatesc o surpriza.

  15. #35 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Probabil Metal Gear Online Meme Expansion.

  16. #36 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Damn...cat de super este MGS4...l-am terminat de 2 ori. Recomand oricui!

  17. #37 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Jocul este super.L-am terminat de 3 ori pana acum.Este unul dintre cele mai bune jocuri de ps3 daca nu e cel mai bun.Grafica e superba.Il recomand oricui are un ps3

  18. #38 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Se pare ca mai vine un joc MGS! http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_jp

  19. #39 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Se pare ca mai vine un joc MGS! http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_jp
    Daca Kojima e implicat si ramane exclusiv PS3 atunci I will came
    Btw, WTF is that?

  20. #40 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Se pare ca mai vine un joc MGS! http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_jp
    Aia din pacate e un anunt ca MGS4 se va lansa si pe XBox360,xbotii au inebunit deja pe forumurile de afara.
    Pana vor anunta astia un alt MGS mai dureaza mult si bine.
    Attached Images Attached Images x00010525680687474703a2f2f696d672e3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 18 Last Post: 05-02-2013, 23:23
  2. User Review: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots By Zaktan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 8 Last Post: 19-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts