Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 13 of 42 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #241 SP
    Member televizor's Avatar
    Hai ma nu ma baga nimeni in seama (si in echipa ) ?

  2. #242 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai trebuie sa te cunoasca lumea,sa vada cum joci Intra si tu seara cu baietii la niste meciuri
    Sory baieti ca nu mai apuc sa ma ciuruiesc cu voi in campionat,dar precum a zis si colegul meu de echipa Tibi eu voi fi plecat de acasa o perioada de timp,asa ca va urez succes la toata lumea si sa aveti un campionat intens si organizat(sa va tineti de treaba).Happy gaming

  3. #243 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Pai trebuie sa te cunoasca lumea,sa vada cum joci Intra si tu seara cu baietii la niste meciuri
    Sory baieti ca nu mai apuc sa ma ciuruiesc cu voi in campionat,dar precum a zis si colegul meu de echipa Tibi eu voi fi plecat de acasa o perioada de timp,asa ca va urez succes la toata lumea si sa aveti un campionat intens si organizat(sa va tineti de treaba).Happy gaming
    pare rau koba ca nu ne mai umpli capul cu metal. Ceilalti, care mai aveti probleme rezolvati-le cat mai curand pentru ca vreau seriozitate si nu vreau nici amanari, nici descalificari.

  4. #244 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Inca o pb...din pacate Kobayashi s-a retras din echipa pt ca in acea perioada o sa fie plecat din tara in interes de serviciu asa ca avem nevoie de inca un om in echipa noastra.Asteptam propuneri

    Wickyz
    TiBiKiMi
    ??????

    Daca e posibil intru eu cu voi.Acum nu ma descurc chiar foarte bine dar pana incepe campionatul o sa joc nonstop si promit sa progresezAstept PM daca sunteti de acord.

    PS:Vrea sa jaoca znowkid si atunci imi va lua el locul in vechea echipa

  5. #245 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Nu ai voie sa faci asa ceva.Ai inscris o echipa,nu o schimbi doar pentru ca ai gasiti coechipieri mai buni.

  6. #246 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Nu ai voie sa faci asa ceva.Ai inscris o echipa,nu o schimbi doar pentru ca ai gasiti coechipieri mai buni.

    Nu e vorba de coechipieri mai buni..Iti explic pe mssenger daca vrei sa nu poluez thread-ul..In fine.Raman cu cealalta ca vad ca imi sar toti in cap.Da-mi un PM cu id-ul de mess si iti explic de ce.Anyway sper sa nu mai iasa niciunul si sa incepem campionatul in regula

  7. #247 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Nu e vorba de coechipieri mai buni..Iti explic pe mssenger daca vrei sa nu poluez thread-ul..In fine.Raman cu cealalta ca vad ca imi sar toti in cap.Da-mi un PM cu id-ul de mess si iti explic de ce.Anyway sper sa nu mai iasa niciunul si sa incepem campionatul in regula
    Sincer ceea ce ai vrut tu sa faci e legal ...dar imoral. Odata formata echipa ramane in formatia respectiva singurele schimbari acceptate fiind in cazul in care unul din membri abandoneaza. Transfer season is closed

  8. #248 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Problema la noi e alta... initial vroiam o echipa Walkman-Znowkid-Eu dar znow nu stia daca va fi liber in februarie.Ca sa nu pierdem locul am luat la nimereala un om. Aseara znow mia confirmat ca poate juca si noi chiar vrem sa ajungem la formatiunea mai sus scrisa.

  9. #249 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Asa... si hezanakh?

  10. #250 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Problema la noi e alta... initial vroiam o echipa Walkman-Znowkid-Eu dar znow nu stia daca va fi liber in februarie.Ca sa nu pierdem locul am luat la nimereala un om. Aseara znow mia confirmat ca poate juca si noi chiar vrem sa ajungem la formatiunea mai sus scrisa.

    Pai Walkman zicea ca vrea sa fie in echipa cu Tibikimi si Wickyz,si ca Znowkid va juca cu MuthuRaoul si cu hezanakh.Hotarati-va odata.

  11. #251 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Hezanak joaca foarte bine, si cum este un loc in echipa lui tibikimi si wickyz am zis ca sigur va fi acceptat. Din pacate nu lam prins online nici pe mess si nici pe psn.

  12. #252 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Va rog sa continuati discutiile pe privat cu toti cei implicati si sa ne anuntati in momentul in care aveti un raspuns concret in legatura cu componenta echipei.

  13. #253 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Echipa lor va ramane formata din Walkman, Znowkid si Muthu Raoul.
    Daca Wickyz si Tibi considera ca joc destul de bine incat sa fiu primit in echipa lor, voi intra la ei..

  14. #254 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perfect. Atunci asteptam un semn de la Wickyz si TiBiKiMi sa vedem daca te accepta sau daca nu, care este jucatorul ales de ei sa faca parte din echipa.

  15. #255 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ok then.Henak sper ca nu te-ai suparat.Raul a insistat sa stii
    Deci echipa ramane
    1.Raul
    2.Znowkid
    3.Walky

  16. #256 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    O sa stabilesc si cu Wickyz sa vedem cine o sa ni se alature.Se va posta aici cine va ramane cu noi in echipa

  17. #257 SP
    Member ramusg's Avatar
    Daca pleaca Koba, si-mi pare rau de acest fapt, campionatul asta o sa se joace strans, sa vezi ce kilareala o sa fie.

  18. #258 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Daca pleaca Koba, si-mi pare rau de acest fapt, campionatul asta o sa se joace strans
    E na...tu crezi ca un singur om facea diferenta? Si mie imi pare rau ca nu mai joaca dar si asa o sa fie destul de strans...o sa vezi.
    Am stabilit cu Wickyz ca in urmatoarele zile sa ne horatam pe cine vom lua in echipa in locul lui Koba

  19. #259 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Salutare, am inteleles ca acest campionat are loc in data de 7 februarie, eu plec din tzara in 9 februarie, va rog prezentati un program complect de desfasurare sa imi dau seama daca pot juca sau nu, in sensul ca v-a dura mai mult de o zi? si daca sunt mai multe manse (etape) cand se desfasoara restul. Nu de alta dar nu vreau sa incurc oamenii care sunt cu mine in echipa si sa ii las balta, nu imi place sa dezamagesc.
    Va rog sa ma scuzati daca incurc cu cererea mea....multumesc anticipat.

  20. #260 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Scuze de intarzierea cu anuntarea unui al treilea membru al echipei dar sunt in plina sesiune si nu prea am timp sa joc. Nu am dorit sa iau pe cineva aleator, ci am preferat sa discut cu lumea si sa le vad stilul de joc. Se simte foarte mult lipsa lui Koba, era jucatorul agresiv de la noi din echipa. Acum trebuie sa-i gasim un inlocuitor. Nu de alta, dar nu-mi place ce face k1du cu FAL ultimul timp si mai e si cu Renegade in echipa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 42 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts