Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: "CG United" - FIFA 10 Club

  1. #1 SP
    Member cosminhards's Avatar

    Cool "CG United" - FIFA 10 Club

    Am vorbit cu Andrewqp, DrazziWN1 si alti cativa membri interesati de Fifa 10 si am considerat ca ar merita sa infiintam un club pe care sa putem juca impreuna oricand avem timp/chef.

    Numele clubului este "CG United", de la Console Games United, iar sigla este cea din attachment (am cautat cu indarjire un club care sa aiba ca initiale C si G ), kit-ul fiind al echipei aferente siglei (acesta).

    Ni se poata alatura orice membru CG cu cel putin 50 de posturi. Voi posta reguli pe masura ce le vom stabili.
    Attached Images Attached Images gimn-c3-a0stic_de_tarragona.png

  2. #2 SP
    Member mukiki's Avatar
    Nu stiu daca am 50 de posturi dar cu siguranta vreau in acest club, cum ajung acasa iti dau add.

  3. #3 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    ai 45 Mai baga inca 5 la spambox

  4. #4 SP
    Member cosminhards's Avatar
    e, iti dai seama ca iti voi da invite, tocmai te-ai clasat pe locul 3 in concursul nostru de Fifa 10

    V-am dat deja invite amandurora!

  5. #5 SP
    Member mukiki's Avatar
    ma bag acum ... inca 4

  6. #6 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acuma mai trebuie sa cautam un patron eu chiar imi vreau prima de Craciun.

  7. #7 SP
    Member mukiki's Avatar
    Cati trebuie sa fim?

  8. #8 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Daca ma primiti , intru si eu

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MrRoby View Post
    Daca ma primiti , intru si eu
    normal ca te primim, iti va trimite cosmin o invitatie pe PSN.

  10. #10 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Quote Originally Posted by MrRoby View Post
    Daca ma primiti , intru si eu
    sigur ca da . Asta daca accepti sa imi cedezi finala campionatului de fifa ...lol glumesc, evidement!

    ---------- Post added 09-12-2009 at 09:21 PM ----------

    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Cati trebuie sa fim?
    Putem juca indiferent de numarul nostru (nu trebuie neaparat sa fim un anumit numar ca sa avem voie sa jucam) . Dupa ziua de maine (cand implinesc 18 ani ) vom incepe sa jucam oricand gasim doritori

    Deocamdata, trebuie sa decidem cine joaca pe ce pozitie. Vreau ca fiecare sa posteze doua posturi favorite in teren si ce atribute ale Virtual Pro-ul lui considera a fi folositoare pentru postul respectiv.

    Incep eu:

    cosminhards - ST (CAM)

    Atribute (cu tot cu forma in care este jucatorul):

    Ball Skills:

    - Ball control: 84
    - Curve: 92
    - Drbbling: 84
    Skill Moves: 5/5

    Shooting:

    - Finishing:93
    - Shot Power:93
    - Long Shots:82
    - Volleys: 81

    Altele:

    - Vision: 88
    - Jumping: 87
    - Reactions: 87
    - Acceleration: 76
    - Sprint Speed: 82
    - Strength: 82


    Asta ca sa vedem cine ar fi cel mai potrivit pentru un anumit post intr-un eventual meci important (gandesc ahead, poate prea ahead). In meciuri amicale oricum vom juca pe rand fiecare post, pentru a ne descoperi THE position si pentru a vedea unde ne place cel mai mult si cu cine ne "intelegem" cel mai bine.

  11. #11 SP
    Member mukiki's Avatar
    Offf nu se mai termina programul asta sa ajung acasa ....am sa postez si eu atributele jucatorului meu , mi se par foarte grele achievmenturile pentru postul de fundas.

    ---------- Post added 10-12-2009 at 12:55 AM ----------

    mukiki : CM
    69%


    Ball Skills:

    - Ball control: 87
    - Curve: 85
    - Drbbling: 2
    Skill Moves: 5/5

    Shooting:

    - Finishing:85
    - Shot Power:93
    - Long Shots:93
    - Volleys: 69

    Altele:

    - Vision: 93
    - Jumping: 88
    - Reactions: 88
    - Acceleration: 76
    - Sprint Speed: 82
    - Strength: 83



  12. #12 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    mai e lok? ma bag si eu daca e
    id meu a aleksiss

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ar fi frumos sa puneti in sigla C-ul si G-ul in culorile site-ului

  14. #14 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca se pun si culorile in concordanta cu site-ul, nu o sa mai prindeti niciun dinamovist in echipa .

    Serios acum, felicitari pentru intiativa si sper sa ajungeti cat mai sus. Din cate stiu baietii de pe Live au ajuns pana in Divizia 2; nu stiu daca mai e acelasi sistem, dar va doresc macar sa-i ajungeti .

  15. #15 SP
    Member mukiki's Avatar
    Debutul a fost de groaza , avem un egal si 2 infrangeri , ultima infrangere cu 6-0.

  16. #16 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ar fi frumos sa puneti in sigla C-ul si G-ul in culorile site-ului
    nu cred ca putem edita sigla , daca stie cineva o posibilitate de a schimba sigla va rog frumos sa ne informati si pe noi. e prima oara cand jucam intr-un club.

  17. #17 SP
    Junior Member Dr3aD's Avatar
    Salut, eu deocamdata is boboc pe forum... ma consider maniac fifa, pe calculator pana anul trecut, apoi pe PS3 (doar fifa 08) de curand mi-am achizitionat fifa 10 shi inca nush toate chestiile astea cum merg...treaba cu clubul, meniul fifa etc...aveam obiceiul sa joc doar offline(cu prieteni) 08-ul. Dar acuma mai nou joc pe net "head to head" ca sa invatza fifa 10...pana ajung sa cunosc tot meniul fifa 10 sper sa ajung shi la 50 de posturi...shi cu mare placere o sa revin in thread-ul acesta

    Later edit: pana una alta...joc cu placere 1 vs 1 ... PSN: john_sr88

  18. #18 SP
    Member Radoo's Avatar
    E destul de distractiv FIFA 10 c�nd ai musafiri. Am descoperit că arbitrii �s chiar tolomaci de-a binelea uneori: trebuia să primească un prieten "out" şi am primit eu (asta de mai multe ori). �n rest, nu am ce zice.

    Priviţi filmuleţul ăsta: What an Own Goal!!! | EA SPORTS Football World. Mie unul mi s-a părut amuzant ca să-l urc pe Football World.

  19. #19 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Radoo View Post
    Priviţi filmuleţul ăsta: What an Own Goal!!! | EA SPORTS Football World. Mie unul mi s-a părut amuzant ca să-l urc pe Football World.
    offtopic: De aceea am vandut eu FIFA.

  20. #20 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ar fi frumos sa puneti in sigla C-ul si G-ul in culorile site-ului
    Ros - albastru , nu ca Steaua , ca CG .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts