Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 207

Thread: Fallout 3

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai incercat la webpredator ?

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  4. #4 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    dap incearca la predatoru cred ca poate aduce doar nu la fel de repede ca retail
    Ce ciuda am ca ii fallout 3 pe torente pentru 360 de 2 saptamani si noi asteptam/platim ca fraeri oh well macar sa bage niste dlc +trophy support si sunt multumit.
    Can't wait anylonger post apocaliptic **** +rpg = heaven for me

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    DLC va fi exclusiv 360

    daca vrei collector's ia-l singur de pe thehut.com

  6. #6 SP
    Member canibalu's Avatar
    Si nici trofee n-o sa bage...cel putin nu de la inceput.

  7. #7 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    nu ma refer la dlc ce vine dupa un an cu o zona mica in plus, ma refer la dlc cu side-questuri mici ce vor fi multi-platform , dar na daca sar imediat la urmatoru joc nu vor fi , si doar utilizatori de 360 vor avea peste jumatete de an dlc-u

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    DLC va fi exclusiv 360

    daca vrei collector's ia-l singur de pe thehut.com
    ok tnx

  9. #9 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    nu ma refer la dlc ce vine dupa un an cu o zona mica in plus, ma refer la dlc cu side-questuri mici ce vor fi multi-platform , dar na daca sar imediat la urmatoru joc nu vor fi , si doar utilizatori de 360 vor avea peste jumatete de an dlc-u
    DLC vor avea atat 360-ul cat si PC-ul(deci doar PS3-ul nu primeste), si acesta s-a anuntat a fi de marimea add-on-urilor din Oblivion

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  11. #11 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    mda probleme de genul a avut si orange box pe ps3, la framerate...asta e dar eu cred ca e jucabil, cine vrea ceva mai bun la grafica sa isi ia calculator

  12. #12 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hmmm. Ce sa fac? L-am comandat pe PS3. Sa il iau pe 360??

  13. #13 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Clar. PS3 e portat prost si fara DLC.

  14. #14 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Hmmm. Ce sa fac? L-am comandat pe PS3. Sa il iau pe 360??
    Eu asa te-as sfatui

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  16. #16 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #17 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Parerea mea e ca se merita pe XBOX360, sa nu uitam ce au zis cei de la Bethesda, sursele initiale ale lui F3 au scris pentru PC dupa care a fost portat pe console, cel mai apropiat de PC e XBOX360. Toate demo-urile care le-am vazut pina in prezent erau pe XBOX360, deja am vazut review-uri in care se vehiculeaza ca varianta de 360 e mai buna decit cea de PS3 atit din punct de vedere grafic cit si cel al feeling-ului.
    Cit despre comanda vorbiti cu Robert, pe amazon urmeaza sa ajunga azi miine in stoc Colectors Edition, aveau pe undeva un counter. Pe play.com singura care este pe stoc este varianta standard de XBOX360.

    Mentionez ca nu detin nici una din consolele aflate in discutie, eu voi juca F3 pe PC si desi este pe torrente CLONED eu voi comanda varianta originala prin Robert.

    Sper ca nu am suparat pe nimeni prin acest post, va doresc o zi frumoasa.

  18. #18 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Din moment ce a luat 9.4 pe PS3 si 9.6 pe X360 nu cred ca e o diferenta foarte mare. Sa bage trophy mai intai si dupaia ma mai gandesc daca il iau sau nu.

  19. #19 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  20. #20 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts