Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 91 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #1321 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cel mai probabil de pe Amazon Sau de pe ShopTo. O sa vad la momentul respectiv ce pret e mai bun /inclusiv transport/.

  2. #1322 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    O sa fiu si eu online diseara
    Sper sa mearga ok serverele, ca in beta nu m-am putut conecta.
    is super ok, deja au dat drumul la 3 patch-uri, no lag, no disconnects, e excelent

  3. #1323 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Uitati cum arata tema dinamica ce este inclusa in Helghast Edition:


  4. #1324 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Dragilor..vad ca e agitatie mare cu jocul asta si eu tot stau si calculez
    Eu nu m-am jucat niciodata shottere pe PS3 pt ca ma deprima sa trag cu DS si in afara de asta, am unul pe PC care imi consuma inca nopti de 10 ani incoace...
    Acum ma gandesc ca l-as incerca in combinatia cu move-ul si SHARPSHOOTER dar daca stau si citesc cu google, sunt in ceata..
    E chiar o bestie jocul asta ? Eu l-as cumpara mai mult pt multiplayer
    Care ma convinge asa ca de la gamer la gamer
    Precizez ca ma joc shottere de la Wolf 3D incoace

  5. #1325 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Nicule, ia jocu si gata. Nu conteaza cum o sa-l joci. Asta nu e titlu de ratat sub nicio forma.

  6. #1326 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Ia jocu'.

    Daca iti place, mituieste cu niste bere pe un forumist sa te lase sa-l incerci cu move/sharpshooter si daca iti place si cu alea.... go for it.

  7. #1327 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Ia-l ce sa mai..e unu din jocurile pentru care te bucuri ca ai playstation.Si sincer oferati ceva timp sa joci cu ds3, eu intr-o sapt. deja puteam sa fac scoruri pozitive la BC2 in online, si o sapt. chiar nu e mult, insa in cazul meu acum de exemplu am o satisfactie mult mai mare cand joc cu controler decat cu mouse si cred ca o fac si mai bine fara sa exagerez .

  8. #1328 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Te cred si am mai citit ca dupa o perioada de antrenament cu DS te obnisnuiesti dar tot timpul m-am jucat cate ceva si am zis ca pierd timpul daca stau cateva zile doar sa ma obisnuiesc cu DS...adica fur din timpul dedicat altori jocuri
    acum ma gandesc ca ar fi o senzatie placuta si noua sa ti jucaria aia de SHARPSHOOTER in manuta..nu mai zic ca faci asta in fata uni TV mai maree..
    Adica in comparatie cu statul la monitor si cu mouse-ul in manuta parca ma face sa incerc...
    Hai ca-l il iau

    Multumesc frumos

  9. #1329 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Spuneti-mi si mie va rog unde se gaseste de vanzare?exceptand online bineinteles.

  10. #1330 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Spuneti-mi si mie va rog unde se gaseste de vanzare?exceptand online bineinteles.
    altex,domo,media galaxy,diverta, cam peste tot asta dupa ce va fi lansat

  11. #1331 SP
    Banned Trip's Avatar
    @nicutapa, daca nu ai jucat niciodata shootere pe PS3, ... iar cele pe PC te deprima... Cu siguranta o sa cumperi acest titlu degeaba.

  12. #1332 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Salutare Nicu.eu zic sa incepi intai cu Kz2 apoi sa iei 3.parerea mea e k are cel mai bun multi.Am 340 de ore jucate in multi.care aveti mai mult??
    Cred k Clumunari are cele mai multe.

    ---------- Post added 23-02-2011 at 07:01 PM ----------

    iti ia cam 1luna sa te obisnuiesti cu controlerul,dar iti zic eu k dupa 4 5 luni o sa uiti de Pc.

  13. #1333 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Quote Originally Posted by Trip View Post
    @nicutapa, daca nu ai jucat niciodata shootere pe PS3, ... iar cele pe PC te deprima... Cu siguranta o sa cumperi acest titlu degeaba.
    Poate nu m-am exprimat eu bine. Pe PC ma joc din `94 si chiar am un shotter pe PC la care "lucrez" de 10 ani. Pe PS3 am incercat cateva titluri dar nu m-am putut obisnui cu maneta DS si de aceea m-am abtinut
    Acum cu tot tam-tam-ul pe acest titlu si cu aparitia move/sharpshooter, ma tenta sa incerc si un shotter pe PS3 si de aceea v-am intrebat daca se merita.
    Am si cumparat jocul dar din pacate sharpshooter-ul imi vine pe 11 Martie

  14. #1334 SP
    Junior Member CulBoji's Avatar
    Killzone'u creca imi vine pe sapt. viitoare da' SharpShooteru apare numai prin martie in US, se gaseste pe altundeva mai repede?

  15. #1335 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Salutare Nicu.eu zic sa incepi intai cu Kz2 apoi sa iei 3.parerea mea e k are cel mai bun multi.Am 340 de ore jucate in multi.care aveti mai mult??
    Cred k Clumunari are cele mai multe.

    ---------- Post added 23-02-2011 at 07:01 PM ----------

    iti ia cam 1luna sa te obisnuiesti cu controlerul,dar iti zic eu k dupa 4 5 luni o sa uiti de Pc.
    Nu poti sa uiti prima dragoste si cum ziceam mai sus, ma joc si alte titluri in paralel si consider ca pierd timpul daca ma antrenez doar ca sa pot juca cu DS. Nu neg ca e super. Astept sharpshooter=ul si ne vedem in poligon

    ---------- Post added 23-02-2011 at 06:21 PM ----------

    Quote Originally Posted by CulBoji View Post
    Killzone'u creca imi vine pe sapt. viitoare da' SharpShooteru apare numai prin martie in US, se gaseste pe altundeva mai repede?
    Mie imi vine SharpShooteru in 11 Martie de pe amazon...
    Initial era anuntat odata cu jocul dar ceva s-a intamplat si l-au amanat. Daca gasesti site-uri care iti zic de 22 , 23 Februarie inseamn a ca nu si-au actualizat informatiile

  16. #1336 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man lasa Move-ul si toate prostiile alea. ziceai ca ai jocul, e de ajuns. ia-ti provizii de hrana, du-te la baie si intra in MP, crede-ma ca nu o sa iesi prea curand . si eu am fost sceptic in privinta lui KZ2, de aia l-am si luat dupa 5 luni de la lansare, insa cum am intrat in MP.. pff... nici nu a mai iesit timp de 3 luni (pana la Fifa10) jocul din consola si nu am terminat nici macar primul nivel din SP . bafta si poate ne vedem saptamana asta (doamne da sa ajunga jocul mai repede la web) online

  17. #1337 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    man lasa Move-ul si toate prostiile alea. ziceai ca ai jocul, e de ajuns. ia-ti provizii de hrana, du-te la baie si intra in MP, crede-ma ca nu o sa iesi prea curand . si eu am fost sceptic in privinta lui KZ2, de aia l-am si luat dupa 5 luni de la lansare, insa cum am intrat in MP.. pff... nici nu a mai iesit timp de 3 luni (pana la Fifa10) jocul din consola si nu am terminat nici macar primul nivel din SP . bafta si poate ne vedem saptamana asta (doamne da sa ajunga jocul mai repede la web) online
    Te cred ca e bestila dar crede-ma si pe mine ca daca intru cu DS in multiplayer si ne intalnim acolo, o sa zici dupa 10 min de jucat cu mine ca sunt redneck si nu stiu sa tin o arma in mana. Maica-mea a invatat sa lucreze cu mouse-ul la 65 de ani si crede-ma ca se descurca de minune fata de mine cu DS intr-un shotter. Am incercat sa ma joc in DEMO si in 10 min, am iesit instant...
    Salvarea mea e SharpShooteru si daca totii ziceti ca feeling-ul in MP e senzatie, o sa fiu al vostru

  18. #1338 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Good news people

    hackeri/trisori/copii de 10 ani cu degetul in gura Guerilla Games + Sony

    News: Killzone 3 dev 'aggressively' monitoring PS3 jailbreak users - ComputerAndVideoGames.com
    Killzone 3 studio Guerrilla has told CVG that it has a plan of action to tackle hackers who use a PS3 jailbreak to take advantage of their game.

    Speaking to CVG, Guerilla producer Steven Ter Heide said that the recent spate of hacks seen on the system were "absolutely" a concern - and that the firm is working with Sony to "aggressively" monitor the perpetrators.
    PS: sper doar sa nu se mute fanboy COD pe serverele de KZ3

  19. #1339 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    hai cu semnaturile pentru co-op online

    "Please patch to include CAMPAIGN Online-Co-Op"

    We want Killzone 3 to have online cooperative mode, make it happen Guerrilla! Petition

  20. #1340 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    hai cu semnaturile pentru co-op online

    "Please patch to include CAMPAIGN Online-Co-Op"

    We want Killzone 3 to have online cooperative mode, make it happen Guerrilla! Petition
    si daca vor implementa acest mod, sigur va fi dlc platit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 91 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts