Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 106 of 106

Thread: PS3 Slim vs PS3 Phat

  1. #101 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Eu am un PS3 Phat 80G cu Fifa 09 din decembrie '08, la care s-a crapat blocul optic.
    Apoi mi-am cumparat PS3 Slim 250G in iunie anul curent, bundle cu World Cup 2010.

    PS: Intre timp s-a rezolvat si cu blocul optic, deci am 2 PS3-uri functionale.

  2. #102 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Eu am avut un PS3 60gb cu emulare ps2, din vremurile de mult apuse..dupa 3 ani aproape a pocnit blocul optic in timp ce eram la Boss in ninja gaiden sigma 2

    Dupa asta am vandut ce am putut, consola, niste jocuri, si am luat un slim 250gb. Eu nu sunt un maniac cu consumul sau incalzirea sau lucruri de genul asta, mereu am grija sa fie spatiul bine aerisit si sterg praful des etc, asa ca parerea mea subiectiva este ca preferam phat-ul peste slim.

    Era mult mai solid si in principiu, nu pocnea plasticul de pe el de zici ca iti da cineva cu un par in cap...Dupa ce joc seara am surpriza ca dupa ce adorm sa ma trezesc cu tot felu de pocnituri, de cred ca a intrat cineva peste mine in casa.

  3. #103 SP
    Junior Member matibiaforever2's Avatar
    sal, si mie mi s-a ars blocul optic la un ps3 de 60 g, recomand ps slim , mai ales a aparut cel de 350 de g

  4. #104 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    Si eu ca si matibiaforever2 va recomand un PS3 Slim

  5. #105 SP
    Member Mircea's Avatar
    Daca doresc sa-mi achizitionez un PS3 slim lamuriti-ma si pe mine cu seria de pe cutie.Ce semnificatii are? Sunt legate de data fabricarii? de exemp;u acesta CECH-2504A

  6. #106 SP

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts